Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema boljeg resenja na stoperu od Lucasa? Goleada u najavi.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ne bi trebalo da se desava da na 3:1 izlazi napadac onako pred gol kao Vardy danas. Lukasa ne treba komentarisati.
      Vajnaldum danas malo bolje nego do sada, ali i dalje nije to nesto odlicno, mada verujem da ce tek da kida, imam neki dobar osecaj u vezi njega.
      Ono sto raduje je Staridz da je dobro odigrao, ali takodje opet ulazi lezerno u sanse, velika steta sto nije iskoristio ono kada je Mane protrcao, bas lepa akcija.

      Sve u svemu sam zadovoljan, mislim da mozemo do dobrog rezultata sledece nedelje ako ne bude kikseva odbrane ili golmana.
      Last edited by Победа; 10-09-16, 20:25.

      Comment


      • Originally posted by Pobeda.. View Post
        Ne bi trebalo da se desava da na 3:1 izlazi napadac onako pred gol kao Vardy danas. Lukasa ne treba komentarisati.
        Vajnaldum danas malo bolje nego do sada, ali i dalje nije to nesto odlicno, mada verujem da ce tek da kida, imam neki dobar osecaj u vezi njega.
        Ono sto raduje je Staridz da je dobro odigrao, ali takodje opet ulazi lezerno u sanse, velika steta sto nije iskoristio ono kada je Mane protrcao, bas lepa akcija.

        Sve u svemu sam zadovoljan, mislim da mozemo do 3 boda sledece nedelje ako ne bude kikseva odbrane ili golmana.
        Pa Lucas je, ako zanemaris onaj kiks, odigrao odlicno. Wajnaldum je solidno odigrao, iako cesto bira losa resenja. Henderson danas odlican sprecavao napad Lestera, bez panike resavao sitacije na sredini terena jos da je iskoristio onu sansu kad je promasio stadion...
        Matip odlican, napokon da imam jednog stopera koji zna dobiti skok duel, pritom je dosta dobro odreagovao u nekoliko gustih situacija.

        Evo golovi ko nije gledao...
        Spoiler
        Last edited by Scouser; 10-09-16, 20:32.

        Comment


        • Klopp said Lucas was man of the match. "He made the game exciting!"


          Last edited by Scouser; 10-09-16, 21:50.

          Comment


          • Bravo momci!

            Volim Liverpul

            Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • U petak igramo, Celsi me uopste ne brine, znam da cemo da pokidamo. Mene brinu Barnli, West Ham, Watford i tako te ekipe...




              Svaka cast svim klubovima u PLu i sirom evrope, ali ovo sto ima Liverpul nema niko, Liverpul ima dusu.
              Last edited by Brian McShtull; 11-09-16, 02:04.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Comment


                • https://youtu.be/uhSmsJfMxqw

                  Samo kad se setim prosle godine kad smo ga doveli, pricalo se ovde po forumu kako je Depay mnogo bolji igrac od njega, a pritom su ga manje platili. Bobby-ev najbolji mec u dresu Liverpula.

                  Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ako je Klopp novi Wenger vi budite sretni ako ce uraditi 30% onoga sto je Wenger za Arsenal uradio.
                    Mojne da vredjas Jurgena poredeci ga sa nekim anonimusima
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Liverpul ima najpotentniji napad u ligi,sa najvise opcija,iako uspe nekako da zadrzi korak do januara sa vrhom,i dovedu dva jaka defanzivca,moze daleko.Mozda moze i ovako na gol vise do kraja sezone,zavisi sta je cilj,do LS mislim da moze i ovako,ali sam misljenja da titule donosi jaka odbrana

                      Comment


                      • Sta je po vama bolje za petak?!
                        Firmino iza Staridza, ili Kutinjo iza Firmina?
                        Kontam da je jos rano da Karius pocne, i pretpostavljam da Can jos nije 100% spreman.

                        Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Coutinho,Firmino,Mane po meni,bio bih zadovoljan bodom.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment




                          • Danny dominira.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Вратио сам се на форум после неколико месеци па да напишем нека своја виђења ових првих пар кола...

                              Против Арсенала изненађујуће добар одређени период меча, али ипак се видело неко опуштање које није смело да се деси и брдо киксева, после тога кад су сви очекивали лагано победу против Барнлија, хладан туш, нула два и опет киксеви.. А реално срамота је било да ту бар бод нисмо узели јер је барнли кандидат за испадање и то озбиљан... Тотенхем сам очекивао икс и тако је и било. Океј смо играли тамо. Са лестером, нека вас не завара резултат али могло је да буде лагано четри три уместо четри један...

                              Види се који фазон Клоп хоће да наметне, али мене брине да ли ћемо ми моћи да изгурамо целу сезону са игром на гол више..Такође у следећем прелазном року ваљало би поправити одбрану још мало...

                              Мане се показао као одлично појачање, вајналдум ми се допада морам признати иако сам био скептичан по питању њега.. Оно што ме брине је путем које магије Лукас и Ловрен и даље имају места у тиму... Шта одигра једну добру текму и да му опростимо све претходне киксеве? Е сутра мало.. Лалана се поправио у односу на прошлу сезону, мада и даље мислим да има фудбалско знање равно нули..
                              Од Мињолеа немамо бољег, па морамо да га трпимо... Надам се да ће овај клинац што пре да буде први голман..
                              Стариџ није онај стари. Питање је да ли ће икад бити. Фирмино и Матип су ме одушевили и надам се да ће тако да наставе.. И на коју фору Погба вреди дупло више од Кутиња??



                              Што се тиче утакмице веречас, надам се да стариџ неће стартовати, већ да ће шпица играти Фирмино а иза Кутињо и Мане
                              Last edited by nikola_bg; 16-09-16, 18:43.

                              Comment




                              • Firmino povređen, Cou umesto njega i Lovren umesto Lukasa.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X