Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste, bez diskusije je u dobroj formi, a sve su prilike da je i šef svestan toga
    Onda bi 4 na sredini mogli biti Milner, Čan, Lukas, Cou (ne znam šta je sa Čanom, valda nije i on povređen?)
    Last edited by somborac; 29-10-15, 17:02.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Firmino i Benteke bi trebalo da upadnu umesto Lalane i Origija. Ostalo isto kao u nedelju. Kad se oporavi Hendo upada i to je to, bolje nemamo za sada. Danny brat je staklen, igrace kad i koliko bude mogao.
      sigpic

      Comment


      • Vele Klop dovodi Subotića.

        Comment


        • Bila je priča još pre nego što će doći da dovodi te Subotića te Humelsa, Rojsa . Nisam toliko siguran za Subotića ali Hummels i Rojs bi bili pravi pogodak
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Genralno u ovom trenutku Subotić il Humels bi bili pun pogodak. Dok sa Rojsom je nerealno, odnosno nemoguće ga razdvojiti sa Borusijom.

            Subotić bi dobro došao i vjerujem da može doći do realizacije, s obzirom da je u drugom planu kod novog trenera.

            Comment


            • Bas nam pored dva vecito povredjena napadaca, treba i jedan vecito povredjen stoper. Subotic je bacanje para, osim ako nije za neke male pare, ja se ne secam da je on ista odigrao poslednje dve sezone...
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Mats je klasu iznad Nevena tu nema sumnje, ubeđen sam da bi se baš uklopio sa Škrtelom u tandemu..., e sad' koliko je realno maštati o tome to je sasvim druga priča.
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Originally posted by somborac View Post
                  Mats je klasu iznad Nevena tu nema sumnje, ubeđen sam da bi se baš uklopio sa Škrtelom u tandemu..., e sad' koliko je realno maštati o tome to je sasvim druga priča.
                  Mislis sa Sakom. Tesko neko moze sad njega izbacitu iz prve a Skrtel je bas kritican u zadnje vrijeme.

                  Comment


                  • Humels je pravi mozak, vođa odbrane i tehnički je na visokom nivou za jednog stopera, dok je Škrtel od onih koji podmeću glavu svugde i neke svoje nedostatke često nadoknadi sa borbenošću i požrtvovanjem
                    Baš sam ubeđen da bi dobro funkcionisali njih dvojica
                    Sako je vezao par dobrih utakmica, tako da je trenutno siguran starter u tandemu sa Škrtelom, Lovrenu ostaju kupovi da se pokaže i dokaže, ali nemam ideju šta da mislim više na tu temu
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Ne bih voleo Subotica nikako ovde.

                      Elem, Benteke spreman za Chelsea, rece Klopp u pressici. Takodje kaze za Moua da je "nice guy".
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Verujem da ce sutra ponovo biti nereseno,sto bi bio dobar rezultat za nas.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Kakvo crno nereseno, samo me pobeda zanima. Ne navijam ja za Donje Medjurovo.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Pa i ne igramo protiv istog.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Subotic je bio par sezona dobar, sada se raspada, to jest ne igra vise, a kiksara je pritom.
                              Hummels i Sakho, bombona tandem

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Pa i ne igramo protiv istog.
                                Nije valjda da treba da budemo zadovoljni neresenim rezultatom, ja ne bih bio zadovoljan ni sa Realom da igramo, a kamoli sa Celsijem. Pogledaj prvi Kloppov intervju!!!
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X