Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vine]e371VtAzpAV[/Vine]
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Opa, bez klasičnog napadača...., i verovatno 433.

      Last edited by somborac; 31-10-15, 11:52.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Ipak Ben ulazi sa klupe nije spreman za 90 min. A Oridjidji nije ni na klupi.
        Tesko mozemo bez klasicnog napadaca ali ajde da vidimo sta moze Firmino u toj ulozi.

        Comment


        • Ova utakmica je osudjena na 0-0, kod vas nema klasicnog napadaca, nece imati ko da da gol, a u Celsiju previse defanzivno postavljeni, nece vam sigurno Mikel i Ramires dati gol..

          Daj Boze da gresim pa da bude neka spektakularna utakmica.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Mnogo bitna utakmica i za jedne i druge tako da ne vjerujem da ce biti 0-0. Za kladionicare od 0-2 gola prognoza.

            Idemo vijeme je da se naplate dugovi Murinju za ono radovanje na Enfildu a i da Klop upise prvu pobjedu u PL.

            Comment


            • Ocekivao sam Firmina u ovoj ulozi, mirisalo mi je od pocetka Kloppovog mandata da ce to probati, jos kad je u jednom intervjuu naglasio da moze da igra napadaca, znao sam da ce kad tad probati. Odlicno je ovo, svidja mi se.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                Ocekivao sam Firmina u ovoj ulozi, mirisalo mi je od pocetka Kloppovog mandata da ce to probati, jos kad je u jednom intervjuu naglasio da moze da igra napadaca, znao sam da ce kad tad probati. Odlicno je ovo, svidja mi se.
                Odlično je s obzirom na raspoloživo, ali isto tako nije odlično ako generalno gledamo iz razloga što nikako ne može da ti odlična postava bude ona u kojoj je Milner u istoj.

                A i Lukaš je diskutabilan, mora tu Klopara da spoji dva ozbiljna igrača, i da doda napadača koji garantuje bar 20 golova u sezoni, pa da se nada uspesima. Ovako je samo mučenje i njega i ovih ljudi na terenu, da ne kažem navijača.

                Mada uklet je Liverpul klub, sećam se kad je doveo Akvilanija i to povređenog, imao Akva predispozicije kidao u Romi i ode tamo i čovek se izgubi toliko da se do dana današnjeg nije povratio, osim što je imao na seknude dobre poteze, tipa gol makazicama i asistencije neke urenbesne u dresu Viole...tako da iako dovedu nekog igrača ozbiljnog u vezi isti ima da se raspadne. Pa tako je bilo u ostalom i sa Lukašom.

                Comment


                • Mou se postavio rutinski pickasto, Liverpool bez napadaca. Recept za negledljiv remi, a i Mou je sad ekstra preplasen pa ce igrat tako da po svaku cijenu ne ispusi.

                  Comment


                  • Pricao sam ja o ovome, posle kup meca. Firmino itekako moze da igra napadaca.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Henryj View Post
                      Mou se postavio rutinski pickasto, Liverpool bez napadaca. Recept za negledljiv remi, a i Mou je sad ekstra preplasen pa ce igrat tako da po svaku cijenu ne ispusi.
                      Igrace Mou na 0-0, nece da rizikuje opstanak.
                      sigpic

                      Comment


                      • kutinjo legenda. lucas mentol retardirani

                        Comment


                        • sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Klopp:"We can do better, but for today it was ok"
                            Nije lose, kaze otac.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Lucas pokidao, jeste da je mogao crveni da dobije, ali je pokidao, citanje igre, startovi sve na mestu.

                              Comment


                              • Lucas je odlican, Can je danas toliko sranja napravio, toliko losih dodavanja da nije zasluzio ni minut vise da igra. Jedva cekam Hendo da se vrati, sanjam ga svake noci. Igra nije bila uopste dobra, ali polako to ide na bolje, Firmino i Lallana se nisu videli danas, morace nesto da promene ili ce Ibe da uleti lagano.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X