Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije on nikad bio stritkno 1 na 1 igrac, najvise zapazenih driblinga je imao kada je odbrana staticna, a on u punom trku ih zaobidje kao cunjeve, imao je takve prodore i u LFC, inace ovako kada se postavi defanzivac jedan ispred njega, ja u velikoj vecini nisam video da je obisao defanzivca, cak ni u Benfici. Jedan od razloga, kada se pogleda njegov size ili velicina, to sam vec spominjao, dosta neagilan igrac.
    A ima i toga, da nema toliko samopouzdanja jos.

    Ibe sa druge strane, druga prica skroz.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Mnogo veci pritisak je ovde nego u Portugalu , plasi se decko da ne napravi gresku
      Ma i u Benfici je to radio samo u početku, kasnije je i tamo podigao ručnu. Nije mi jasan, krenulo ga lepo i onda počeo da jajari.

      Comment


      • Ne vidim u cemu je ovde sramota Hendersona, pa sta je trebao da se gura sa njim kao Kolarov, da pravi scene iovako je bilo ruzno?? Brendan je napravio gresku, i sada cemo videti da li je on trener ili sprdnja od trenera.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Pogledaj snimak utakmice s Evertonom na Enfildu. Balogol sutira dva slobodnjaka u zivi zid, hoce loptu i treci put. Stiven ga samo pogleda, napravi dva koraka i daje ga. Ovaj samo cuti. E to je kapiten. Hendo smejurija od coveka. Baloteli u Palermo ili tako neku ekipu, Hendo nek ide nazad u Sanderlend jer samo tamo ce ga uzimati za ozbiljno, Emreu traka.
          sigpic

          Comment


          • Kad nije slusao Murinja, sigurno nece ni Hendersona, on je decko psihopata i s njim ne vredi da se prica. Henderson je po meni ispao junak, zato sto nije uleteo u neki konflikt iako je bio vidno iznerviran.
            Naravno, Baloteli to zna i namerno je danas to uradio, da je Stivi tu sigurno ne bi ni probao. Ali opet nije greska Hendersona vec Brendana.
            Last edited by Brian McShtull; 19-02-15, 22:11.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Da li bi Dzerardu, Roj Kinu ili nekom trecem ozbiljnom kapitenu uzeo loptu?

              Smesan Hendo.
              sigpic

              Comment


              • Markovic strasno odradjuje defanzivne poslove.Desna strana nam je sigurna kada je on u timu...
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Ne znam vala sta je junacko u ovome bilo,ali svako ima svoje

                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Da ne bi pao u senku zbog ovog penala, moram odmah reci da me Ibe veceras odusevio. Definitivno neko ko je pravio razliku veceras na terenu...
                    Zasluzeno igrac utakmice....

                    Zanima me reakcija Rodzersa posle ovoga...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Allen je bas, bas, bas kanal.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Moj Hendo dopustis sebi da ti klaun srozava autoritet,nikad kapitena od tebe
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • mali of topik: Jel ide neko u onaj Kop Bar u svetozara markovica ? znam da su bile neke tekme tamo ranije, ne znam dal jos radi, kakva je situacija tamo ??

                          Comment


                          • mali of topik: Jel ide neko u onaj Kop Bar u svetozara markovica(kod tasmajdana) ? znam da su bile neke tekme tamo ranije, ne znam dal jos radi, kakva je situacija tamo ??

                            Comment


                            • Prvo da se razumemo, Henderson je zamenik nije prvi kapiten i ne treba da bude kapiten. Ali evo daj mi igraca koji ce moci da zabrani indijancu ovo da radi kada Stivi bude otisao.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Mislim da se ne treba praviti drama oko ovoga penala, sta bi bilo da ga je balo promasio! Ne znam sta se Staridz petljao isto ako je Henderson trebao da sutira, mislim da se on zelio da izvede taj penal. Bolje bi im bilo da su bolje odigrali i jedan i drugi. Staridz petlja i nista nije napravio a Henderson prodao vise lopti od kompletnog tima. Nisam zadovolja igrom jedino mladi Ajb zasluzuje pohvale ostali nista, cast izuzecima tj odbrani koja je sve sigurnija. Sto se tice Alena i Lalane e oni su posebna prica, ne zna se koji je gori.

                                Comment

                                Working...
                                X