Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Moj Hendo dopustis sebi da ti klaun srozava autoritet,nikad kapitena od tebe
    Ne moze ti neko srozati nesto sto nikad nisi ni imao.
    sigpic

    Comment


    • Ja sam ubedjen 200% da se Sturridge umesao samo zato sto je olako Hendo dozvolio Mariu da mu onako uzme loptu, a ne da bi on sutirao.

      Steven Gerrard on Balotelli penalty. "Mario's shown Jordan a bit of disrespect there."
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Ne moze ti neko srozati nesto sto nikad nisi ni imao.
        Ja mu nikad ne bi dao kapitensku pored Skrtela,ali sam mislio da makar ima nesto malo autoriteta,a ovo mu veceras nikako nije trebalo.Prvo Balo mu nije smio loptu uzeti nikako ako je on vec krenuo da puca,a drugo kad je vec doslo do toga nije mu smio dati da puca pa makar je on nabio 10 metara preko gola.

        Vidjet cemo sta ce Brendo uraditi jer se ovde Balotelli popisao na Hendersona.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Brendo je samo rekao da je zadovoljan sto se dobila utakmica.

          Stiven se oglasio, opleo po stoki i svaka mu cast. Najveci.
          sigpic

          Comment


          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Henderson je obicni klinac da ne kazem nesto gore. Glumi momak nesto, nema autoritet i nikad ga nece ni imati jednostavno nije rodjen za lidera i kaptena. Sto se Staridza tice svi znamo da je sebican dosta puta je to dokazao i siguran sam da je on mislio da izvede penal.

                Comment


                • Jeste, ne valjaju Hendo i Staridz a valja Baloteli.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by SOMI View Post
                    Henderson je obicni klinac da ne kazem nesto gore. Glumi momak nesto, nema autoritet i nikad ga nece ni imati jednostavno nije rodjen za lidera i kaptena. Sto se Staridza tice svi znamo da je sebican dosta puta je to dokazao i siguran sam da je on mislio da izvede penal.
                    Ne glumi nista, njemu je nametnuto da bude kapiten, i momak se nosi sa tim koliko to moze. Znamo svi da nema kapacitet za to, ali sta da se radi, ne treba ga blatiti, jer je i on ovde, iako postupio "ovako", bar izabrao manje zlo, mada je "lose-lose" situacija u svakom slucaju, e zato je Mario kancer.

                    Sturridge jeste sebican, ali do sada nijedan eksces nije pravio po pitanju ovakvih stvari i uvek znao gde mu je mesto. On da je hteo da izvede penal, on bi odmah prisao lopti, a ne nakon sto je Balo uradio to sto je uradio, i jasno se videlo da je govorio Mariu da Henderson treba da izvede penal.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Staridz da je hteo da izvede penal mnogo duze bi trajala rasprava oko izvodjenja, taj ne bi popustio tek tako.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pozitivno u svemu ovome me je sto je Rodzers sad valjda video da Henderson ne moze naslediti Stivija...

                        Nismo primili gol kuci sto je najvaznije. Bice pakleno gostovanje, ali mislim da ako uvalimo jedan tamo, 'ne mogu' nam oni dati 3 komada. Jos da Lallana nije omasio onaj prazan gol...al dobro...
                        Minjole standardno dobar. Odlicno je skinuo onu jednu Dembi...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Jeste, ne valjaju Hendo i Staridz a valja Baloteli.
                          Nisam rekao da ne valjaju ali brat bratu i jedan i drugi glume nesto sto nisu. Nije uredi da Baloteli izvodi onaj penal ako je dogovor bio da ga sutira Henderson ali isto tako nije uredu i da Henderson uzima neke suteve i izvodi svaki jebeni prekid. Glumi Ronalda a nije mu ni do koljena. Bolje bi im bilo da svaku utakmicu grizu na terenu a ne da glume zvijezde. Skrtela za kapitena pa neka se sa njim.dogovaraju ko ce izvesti penal.

                          Comment


                          • Henderson nista ne glumi, covek je jedan od najboljih momaka u ekipi i mozda i najveci profesionalac u citavoj ligi. Stivenu se smanjuje minutaza a Luis je otisao tako da ce on i Cou da podele prekide. Kada Cou kao danas ne moze da igra 90 min i ima laksu povredu clanka, logicno je da Hendo skoro sve uzme. Lalana isto ima solidan prekid ali sporo izlazi iz povrede i nije u formi, treba da se preseli na klupu.

                            Jedini koji glumi ludilo je Mario Balogol. Najodvratniji lik u univerzumu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Taj Mario vam doneo dve pobede u poslednja dva važna meča.

                              #just #sayin

                              Comment


                              • Glumi igracinu. I ti njegovi prekidi sto on izvodi i nisu bas nesto uspjesni kao i Staridzevi. Ne znam koji on tek kurac trazi kod prekida mislim na slobodnjake. Sto se mene tice Baloteli je bolji izvodjac slobodnjaka od Hendersona i Kutinja, kad je on u igri on treba da ih izvodi. Ok najodvratniji je lik, kancer budala i sta sve ne ali zar momak nema pravo na drugu sansu i na promjenu?!
                                Last edited by SOMI; 19-02-15, 23:58.

                                Comment

                                Working...
                                X