Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad ce prvo pojacanje i ko ce biti?
    Sta mislite?
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Originally posted by Liverpool FC View Post
      Kad ce prvo pojacanje i ko ce biti?
      Sta mislite?
      Iskreno mislim da ce Marvo biti prvo pojacanje a kad bi moglo da se resi nemam predstavu.On kaze da je sigurno da ce u PL ali da jos ne zna u koji tim,mada se s nama najvise povezivao,nezvanicno je da je vec potpisao predugovor a i Komoli bi to mogao da odradi po francuskoj liniji.
      sigpic

      Comment


      • Samo da sad ne postanete mala Francuska, kao sto ste bili mala Spanija sa Benitezom. Jer posle kad ode Comoil (nece ostati zauvek u Liverpulu) nastace haos, kao sto je nastao pred kraj i pogotovo posle Beniteza.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Samo da sad ne postanete mala Francuska, kao sto ste bili mala Spanija sa Benitezom. Jer posle kad ode Comoil (nece ostati zauvek u Liverpulu) nastace haos, kao sto je nastao pred kraj i pogotovo posle Beniteza.
          Cisto sumnjam,najvise se igraca pominje iz PL a i Keni je glavni,ne Komoli.Iz francuske lige se pominje jos Hazard i pominjao se Mvila,to je bilo kao nesto ozbiljnije mada se Mvila ne pominje vec skoro mesec dana.
          sigpic

          Comment


          • http://www.sportske.net/vest/medjuna...ola-43437.html a joooooj...vredi li ovo komentarisati

            Comment


            • Kasnis, brate.
              JC nam je vec to pokazao.Covek dobio rodjendanski poklon po njegovoj meri.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Kasnis, brate.
                JC nam je vec to pokazao.Covek dobio rodjendanski poklon po njegovoj meri.
                Bilo kako bilo druze, ovo je po mom misljenju krajnje nepromisljen i nesportski potez, msm kapiram da su Livepul i Junajted najveci rivali, ali radovati se kada taj tvoj rival izgubi od tamo neke Barselone jos u finalu LS, je kranje kao sto rekoh nesportski. Pri tom, napominjem da je Livepul ovu sezonu zavrsio pet pozicija ispod rivala, a i bas za vreme Dzerardove ere se desilo to da vas je najveci rival prestigao po broju osvojenih titula, isto tako taj Dzerard nikada nije osvoio PL!
                Msm ne kazem ja da je on los igrac, naprotiv, ali ovo stvarno nema smisla!

                Comment


                • To je upuceno pre svih Majklu Ovenu koji je kao sto se secamo otisao u Real da osvaja pa znamo sta je bilo i kako se sve zavrsilo.A ne znam kako je Dzerard mogao da osvoji PL posto je samo 2009 imao donekle konkurentan sastav i skoro sve bodove Liverpul je izgubio kad on nije igralo,cak se i bez Toresa uglavnom dolazilo do 3 boda samo manje ubedljivo.Veliki peh za Liverpul,sa zdravim Dzerardom tokom cele sezone bi verovatno dosla titula ali nema svrhe o tome pricati,jednostavno Benitez nije sastavio ekipu sa rotacijom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Bilo kako bilo druze, ovo je po mom misljenju krajnje nepromisljen i nesportski potez, msm kapiram da su Livepul i Junajted najveci rivali, ali radovati se kada taj tvoj rival izgubi od tamo neke Barselone jos u finalu LS, je kranje kao sto rekoh nesportski. Pri tom, napominjem da je Livepul ovu sezonu zavrsio pet pozicija ispod rivala, a i bas za vreme Dzerardove ere se desilo to da vas je najveci rival prestigao po broju osvojenih titula, isto tako taj Dzerard nikada nije osvoio PL!
                    Msm ne kazem ja da je on los igrac, naprotiv, ali ovo stvarno nema smisla!
                    Ali sam zato siguran da Ferguson i kompanija tuguju kad mi izgubimo neko finale,duse slatke .

                    Covjek je dijete Liverpoola i normalno da ce se radovati porazu najveceg rivala pogotovo kad je Ferguson najavio da ce nas prestici i u Europi,ali to moze ako ce ziviti 150 godina.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      To je upuceno pre svih Majklu Ovenu koji je kao sto se secamo otisao u Real da osvaja pa znamo sta je bilo i kako se sve zavrsilo.A ne znam kako je Dzerard mogao da osvoji PL posto je samo 2009 imao donekle konkurentan sastav i skoro sve bodove Liverpul je izgubio kad on nije igralo,cak se i bez Toresa uglavnom dolazilo do 3 boda samo manje ubedljivo.Veliki peh za Liverpul,sa zdravim Dzerardom tokom cele sezone bi verovatno dosla titula ali nema svrhe o tome pricati,jednostavno Benitez nije sastavio ekipu sa rotacijom.
                      Koliko se ja secam i taj Dzerard je jednom prilikom hteo da napusti Liverpul i da ode, gle cuda, u Real, ali nije jer je bas klub insistirao da ostane, msm da im navijaci nikada ne bi oprostili to, jer mnogo je bilo i sto je Oven otisao....
                      Drugo to sto kritikujete Beniteza sada ti dodje kao contradictio in adjecto, rj. kriv je sto nikada nije osvojio PL, dakle los je, ali je ipak zasluzan za osvajanje LS, sada mu dodje kao dobar!? Dakle, ta prica ne pije vodu!
                      Plus trece, koliko su legende koje jos igraju ja Mancester osvojili LS, mislim na Gigksa i Skolsa, prvenstveno....opet vise puta od Dzerarda, dakle nema nikakvo pravo da proziva!

                      @Joe Cole, kapiram i ja da je i fergiju i ekipi milo kada Livepul izgubi, to je rivalitet, stoji, ali nikada nisam primetio nijednog igraca da je jacno istupio sa ovom pricom. O Fergiju tek necu da govorim....dakle slozices se krajnje nesportski!

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Koliko se ja secam i taj Dzerard je jednom prilikom hteo da napusti Liverpul i da ode, gle cuda, u Real, ali nije jer je bas klub insistirao da ostane, msm da im navijaci nikada ne bi oprostili to, jer mnogo je bilo i sto je Oven otisao....
                        Drugo to sto kritikujete Beniteza sada ti dodje kao contradictio in adjecto, rj. kriv je sto nikada nije osvojio PL, dakle los je, ali je ipak zasluzan za osvajanje LS, sada mu dodje kao dobar!? Dakle, ta prica ne pije vodu!
                        Plus trece, koliko su legende koje jos igraju ja Mancester osvojili LS, mislim na Gigksa i Skolsa, prvenstveno....opet vise puta od Dzerarda, dakle nema nikakvo pravo da proziva!

                        @Joe Cole, kapiram i ja da je i fergiju i ekipi milo kada Livepul izgubi, to je rivalitet, stoji, ali nikada nisam primetio nijednog igraca da je jacno istupio sa ovom pricom. O Fergiju tek necu da govorim....dakle slozices se krajnje nesportski!
                        Pa imao pravo ili nemao prozivao je i sta sad sa tim?Treba ovde da kvarimo temu zbog toga sto tebi to smeta.Mene iskreno ne zanima sta on radi van terena,vec na terenu gde je nas najbolji igrac.Nek se ponasa kako zeli njegovo pravo,dok igra kao sto igra je za mene nesto posebno i ostace cak i da ne bude vise igrao kao do sada.A LS i PL su sasvim dve razlicite stvari.U PL i prvenstvenim mecevima nema saha,taktiziranja i ostalih stvari,tu je potrebna rotacija i igra se totalni fudbal.Benitez je car eliminacionih meceva ali lose je sastavio ekipu to stoji.U PL zato nisu mogli nista ali u LS kad on postavi svoju taktiku to je sasvim druga prica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Koliko se ja secam i taj Dzerard je jednom prilikom hteo da napusti Liverpul i da ode, gle cuda, u Real, ali nije jer je bas klub insistirao da ostane, msm da im navijaci nikada ne bi oprostili to, jer mnogo je bilo i sto je Oven otisao....
                          Drugo to sto kritikujete Beniteza sada ti dodje kao contradictio in adjecto, rj. kriv je sto nikada nije osvojio PL, dakle los je, ali je ipak zasluzan za osvajanje LS, sada mu dodje kao dobar!? Dakle, ta prica ne pije vodu!
                          Plus trece, koliko su legende koje jos igraju ja Mancester osvojili LS, mislim na Gigksa i Skolsa, prvenstveno....opet vise puta od Dzerarda, dakle nema nikakvo pravo da proziva!

                          @Joe Cole, kapiram i ja da je i fergiju i ekipi milo kada Livepul izgubi, to je rivalitet, stoji, ali nikada nisam primetio nijednog igraca da je jacno istupio sa ovom pricom. O Fergiju tek necu da govorim....dakle slozices se krajnje nesportski!
                          E idem redom.

                          Gerrard je mogao preci gdje hoce,a ostao je u Liverpoolu,pokazuje dovoljno koliko je odan klubu ;)

                          Drugo,ja sam prvo postavio tu sliku Gerrarda vec ranije,zatim kakav cirkus igraci Manchestera rade sad kad su osvojili 19 titulu pa ja nisam ni jednom otisao na njihovu temu pa se nesto zalio,imaju pravo da slave i nek rade sta hoce,mene boli briga za Manchester,ali sta god se desi za Liverpool ovdje uvijek neko dodje ko moralne lekcije djeli.

                          Ja ili sam glup ili sta,ali mene nece niko ubjediti sad da je ovo nesportski,da se on mozda nije trebao praviti tuzan sto su izgubili,a Ferguson kad je dosao rekao je moja jedina zelja je skinuti taj .ebeni Liverpool,tako da ako se ko ponasa nesportski to nije Gerrard.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Kvarimo temu? Ok ako tako mislis, mada opet ne razumem zasto....samo sam izneo svoje misljenje, diskutujemo to je forum, jer ako ne dozvoljavate da se u topiku Liverpula nista lose kaze za nekog od igraca pomenutog kluba onda vam predlazem da slobodno ugasite temu, jer stvarno ista nema svrhe! Msm ako znate svrhu zbog cega postoje forumi onda razumes o cemu....

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Kvarimo temu? Ok ako tako mislis, mada opet ne razumem zasto....samo sam izneo svoje misljenje, diskutujemo to je forum, jer ako ne dozvoljavate da se u topiku Liverpula nista lose kaze za nekog od igraca pomenutog kluba onda vam predlazem da slobodno ugasite temu, jer stvarno ista nema svrhe! Msm ako znate svrhu zbog cega postoje forumi onda razumes o cemu....
                              Da kvarimo,zato sto mozemo u nedogled o ovome a to nema nikakvu svrhu.Da si nesto rekao lose o njegovoj igri onda ok,ali ovo je sasvim nebitna stvar.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                                E idem redom.

                                Gerrard je mogao preci gdje hoce,a ostao je u Liverpoolu,pokazuje dovoljno koliko je odan klubu ;)

                                Drugo,ja sam prvo postavio tu sliku Gerrarda vec ranije,zatim kakav cirkus igraci Manchestera rade sad kad su osvojili 19 titulu pa ja nisam ni jednom otisao na njihovu temu pa se nesto zalio,imaju pravo da slave i nek rade sta hoce,mene boli briga za Manchester,ali sta god se desi za Liverpool ovdje uvijek neko dodje ko moralne lekcije djeli.

                                Ja ili sam glup ili sta,ali mene nece niko ubjediti sad da je ovo nesportski,da se on mozda nije trebao praviti tuzan sto su izgubili,a Ferguson kad je dosao rekao je moja jedina zelja je skinuti taj .ebeni Liverpool,tako da ako se ko ponasa nesportski to nije Gerrard.
                                haha...druze koliko si me sada nasmejao. Prvo, nisam video da si to vec postavio, drugo nisam navijac Mancestera cestitam im na uspesima to je to, trece kapiram i to da si ljubomoran na iste jer ste rivali.
                                Sada sto se tice izjave Fergija, odnosio se na rivalitet Mancestera i Liverpula, dakle nije se odnosio ni na mec Livepul-Braga i sl. dakle izjavio je da ima zelju da i na tom polju prestigne najveceg rivala. Dzerard je pak presao granicu, naravno opet po mom misljenju, otisao je daleko ovde sa izjavom da slavi sto je tamo neka Barsa pobedila njihovog rivala, kakve to veze ima sa njima, osim mozda indirektne sto su i dalje tri pehara vise u LS od njih, mada opet to po mom misljenju nema smisa!? Budi smeker, iskuliraj stvar....bar ja tako gledam na stvar!
                                A sto se tice moralnih lekcija, nisam imao ni izbliza takvu nameru, samo sam hteo da prodiskutujem sa vama o tome, ali kao sto vidim kapiram da ste opet subjektivni....bilo kako bilo ja mislim da je ovo nesportski potez i isto bih tako mislio da je nesto slicno uradio i npr. Del Piero, cisto da se zna ;)

                                Comment

                                Working...
                                X