Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam subjektivan,samo ne volim preterano da se bavim stvarima van terena. ;)
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Da kvarimo,zato sto mozemo u nedogled o ovome a to nema nikakvu svrhu.Da si nesto rekao lose o njegovoj igri onda ok,ali ovo je sasvim nebitna stvar.
      Ako si provalio svaka tema ide u nedogled, i retko gde se svi saglasimo po nekom pitanju, to ti je jednostavno tako....
      Sad da ovo sto je uradio nije bitno, mogu ti reci da se ne slazem, jer sport nije samo ono sto se dogadja na terenu gde se ja slazem da se nekada posegne za nekim nesportskim potezom, tacnije delimicno nesportskim, tipa da izvedem na brzinu prekid i sl. zeznuo sam te i to je to...ali pojam "sportista" je malo siri pojam od pokazanih partija na bojilistu, bar ja tako gledam na to! ;)

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        haha...druze koliko si me sada nasmejao. Prvo, nisam video da si to vec postavio, drugo nisam navijac Mancestera cestitam im na uspesima to je to, trece kapiram i to da si ljubomoran na iste jer ste rivali.
        Sada sto se tice izjave Fergija, odnosio se na rivalitet Mancestera i Liverpula, dakle nije se odnosio ni na mec Livepul-Braga i sl. dakle izjavio je da ima zelju da i na tom polju prestigne najveceg rivala. Dzerard je pak presao granicu, naravno opet po mom misljenju, otisao je daleko ovde sa izjavom da slavi sto je tamo neka Barsa pobedila njihovog rivala, kakve to veze ima sa njima, osim mozda indirektne sto su i dalje tri pehara vise u LS od njih, mada opet to po mom misljenju nema smisa!? Budi smeker, iskuliraj stvar....bar ja tako gledam na stvar!
        A sto se tice moralnih lekcija, nisam imao ni izbliza takvu nameru, samo sam hteo da prodiskutujem sa vama o tome, ali kao sto vidim kapiram da ste opet subjektivni....bilo kako bilo ja mislim da je ovo nesportski potez i isto bih tako mislio da je nesto slicno uradio i npr. Del Piero, cisto da se zna ;)
        Drago mi je sto sam te nasmijao,ipak nismo svi dovoljni pametni da napisemo normalan post,ali razumij me ja sam mlad pa valjda bude nesto od mene.

        Zatim drago mi je sto si ti stalno upravu,zacrtas kako jeste i tako mora biti i kraj.

        Onda mislim da je vrijeme da i ja pocnem malo pametovati po temi Juventusa,Manchestera i ostalih klubova,ali opet ce biti ti si navijac Liverpoola sta ti znas,ti si subjektivan.

        I za kraj sta ocekujes kad dodjes na temu Liverpoola i pocnes pricati nekakve gluposti o Gerrardu.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Nisam subjektivan,samo ne volim preterano da se bavim stvarima van terena. ;)
          ako je tako onda ok, mada pre mislim da namerno neces da priznas jer previse gotivis Dzerarda, sto je i prirodno jer si navijac Liveprula, da je postupio, kao sto ja rekoh, nesportski
          P.S. Ako mislite da sam ja nesto ovim postovima pokvario u temi dajem vam pravo kao autor istih da ih slobodno uklonite sa topika, nemojte samo da mi se ljutite dragi mi Liverpulovci

          Comment


          • Meni je dosta sto urnise protivnike a nek Mancester pljuje ako zeli,ako ne zeli jos bolje.A vrlo je moguce da im je ovo pokazao zbog toga sto su dosli na Liverpul-Totenhem sa transparentom o 19 titula,jer je poznat kao covek koji sve pamti i gleda sve da vrati istom merom ali isto tako kao izuzetno dobar i veoma obican,porodican covek,koji ne glumi zvezdu,kom je stalo do svakog svog saigraca i njemu i Karageru se obracaju za mnoge privatne stvari.Taj covek je evo sad protiv Aston Vile bio zajedno sa navijacima,koliko bi igraca tako gledalo svoj tim?Jos su to uradili samo Del Piero i Nevil da ja znam.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
              Drago mi je sto sam te nasmijao,ipak nismo svi dovoljni pametni da napisemo normalan post,ali razumij me ja sam mlad pa valjda bude nesto od mene.

              Zatim drago mi je sto si ti stalno upravu,zacrtas kako jeste i tako mora biti i kraj.

              Onda mislim da je vrijeme da i ja pocnem malo pametovati po temi Juventusa,Manchestera i ostalih klubova,ali opet ce biti ti si navijac Liverpoola sta ti znas,ti si subjektivan.

              I za kraj sta ocekujes kad dodjes na temu Liverpoola i pocnes pricati nekakve gluposti o Gerrardu.
              Nisam rekao da je tvoj post glup, cak mi je i simpatican ;)
              A to da sam stalno u pravu, slazem se sa tobom, msm napokon da se u necemu slozimo
              Sto se tice Juveove teme, samo izvoli, cak bih i voleo da diskutujem sa tobom o ovako nekim sitnicama.
              A sta ocekujem na Livepulovoj temi, pa vec sam izjavio da je npr. Del Piero ovo uradio da bi isto postupio, rekao bih da je nesportski, tako da verujem da me kapiras.... ;)

              Comment


              • Lijepo je vidjeti kad je neko stalno upravu,meni je cast biti sa tobom na forum ;)

                Pricas da ne navijas za Manchester,a svaki treci post ti je nesto protiv Liverpoola,ne razumijem stvarno zasto i nemoj mi molim te reci samo si objektivan.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Meni je dosta sto urnise protivnike a nek Mancester pljuje ako zeli,ako ne zeli jos bolje.A vrlo je moguce da im je ovo pokazao zbog toga sto su dosli na Liverpul-Totenhem sa transparentom o 19 titula,jer je poznat kao covek koji sve pamti i gleda sve da vrati istom merom ali isto tako kao izuzetno dobar i veoma obican,porodican covek,koji ne glumi zvezdu,kom je stalo do svakog svog saigraca i njemu i Karageru se obracaju za mnoge privatne stvari.Taj covek je evo sad protiv Aston Vile bio zajedno sa navijacima,koliko bi igraca tako gledalo svoj tim?Jos su to uradili samo Del Piero i Nevil da ja znam.
                  A Sasa Stamenkovic, za njega ne znas
                  Ok, kapiram sta ti pises, ali opet ne znam zasto, jer nisam rekao da je los covek, vec da mu ovaj potez nije sportski! Drugo, kakve veze ima ova izjava sa tim transparentom, jer isti postavio neko od igraca, uprave rivala? to su postavili navijaci, moguce ljudi sa ulice, nzm zasto se on potresao zbog toga, ili se moguce cak poistovecuje sa njima....

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    A Sasa Stamenkovic, za njega ne znas
                    Ok, kapiram sta ti pises, ali opet ne znam zasto, jer nisam rekao da je los covek, vec da mu ovaj potez nije sportski! Drugo, kakve veze ima ova izjava sa tim transparentom, jer isti postavio neko od igraca, uprave rivala? to su postavili navijaci, moguce ljudi sa ulice, nzm zasto se on potresao zbog toga, ili se moguce cak poistovecuje sa njima....
                    Nije sportski ali nije ni tako katastrofa kao sto ti kazes,tih varnica izmedju Mancestera i Liverpula je bilo i bice.A to za transparent,pa Dzerard nije samo igrac vec i navijac Liverpula,tu je vec 22 godine u klubu i ako je nekome stalo njemu je stalo,sto pokazuje svaki put na terenu.Verujem da mu je kao navijacu kluba to zasmetalo,da na svom stadionu vidi Mancesterski transparent.Jbg,cekao svoju priliku i docekao za kratko vreme.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Lijepo je vidjeti kad je neko stalno upravu,meni je cast biti sa tobom na forum ;)

                      Pricas da ne navijas za Manchester,a svaki treci post ti je nesto protiv Liverpoola,ne razumijem stvarno zasto i nemoj mi molim te reci samo si objektivan.
                      Cast je moja ;)
                      Iskreno, malo mi je zanimljivo ulaziti u ovakve rasprave sa vama jer mi je neverovatno koliko forsirate tu pricu o Livepulu, a razultata nigde, covek koji ne prati fudbal a cita ove vase komentare pomislio bi da ste vi najjaci, a ne Barsa. Ok osvojili ste tu LS, svaka cast, vratili ste se iz mrtvih, izdrzali, jos ste u istom finalu pobedili AC Milan, bravo.
                      Ovo sto se dogadja u Liverpulu nije za pohvalu, pa samim tim ne bih da ispadam cinican da hvalim tako nesto, evo i u Juveu je slicna, gotovo identicna situacija, pa kritikujem, nego sta cu nego da kritikujem, ne mozemo jednu Parmu da pobedimo, ne igramo cak ni Evropu....dakle ne valja. I dodao bih na kraju da ne shvatas ove komentare licno, nikada nisam rekao da si glup i sl. zato sto se ne podudaramo u dosta stvari, ali ja cenim da je zbog toga sto neces da budes objektivan u vezi sa pricama koje se vrte oko tog Liverpula.
                      I za kraj ponavljam, ne navijam za Mancester, boli me uvo za iste, imaju bolje rezultate od vas i iskljucivo su zbog toga moji komentri pozitivniji u odnosu na ove oko Livepula

                      Comment


                      • A kad smo mi rekli da smo najbolji?Mi smo hvalili nase dobre igrace,a ne znam kako nisi video koliko smo kritikovali lose igrace i losu igru,to radimo otkad smo na forumu.Mi samo verujemo da ce doci bolji dani i zadovoljni smo drugim delom sezone i to je to.Nadji mi neki post gde smo rekli da smo najbolji ili trenutno bolji od nekoga ko je trenutno bolji od nas?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Nije sportski ali nije ni tako katastrofa kao sto ti kazes,tih varnica izmedju Mancestera i Liverpula je bilo i bice.A to za transparent,pa Dzerard nije samo igrac vec i navijac Liverpula,tu je vec 22 godine u klubu i ako je nekome stalo njemu je stalo,sto pokazuje svaki put na terenu.Verujem da mu je kao navijacu kluba to zasmetalo,da na svom stadionu vidi Mancesterski transparent.Jbg,cekao svoju priliku i docekao za kratko vreme.
                          Al mu je prilika svaka mu cast, bolje da se malo vise angazuje, kako on tako i svi u klubu pa da tu sansu na osnovu toga iskoristi dogodine kada se izjednace...ovako mi ispade ljubomoran, sta znam, fazon "ah vi ste mene uvredili time sto ste bas mene prestigli po broju titula, sad cu ja vas tako sto cu reci da mi je drago ne sto sam vas ja pobedio u necemu, vec zbog toga sto vas je pobedila Barselona koja nema nikakve veze sa rivalitetom"....dajte ljudi bre...

                          Comment


                          • Prvo uopste nije istina da ja hvalim Liverpool,malo prelistaj pa ces vidjeti kako sam ja dosta puta ove sezone kritikovao Liverpool.

                            A posto vidim da ti smetaju neke nesportske stvari evo ti od mene prijedloga pa iznesi svoje misljenje.

                            1.Juventus kupovao utakmice
                            2.Giggs ima ljubavnicu
                            3.Kada sudi Webb protiv Liverpoola,Liverpool je uvijek ostecen
                            4.Navijaci Manchestera prozivaju poginule navijace Liverpoola
                            5.Onaj transparent na Anfieldu
                            6.Ronney provocira navijace Liverpoola

                            Posto vidim da si borac za pravdu i istinu slobodno iskomentarisi ove stvari na temi Manchestera i Juventusa ;)
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Al mu je prilika svaka mu cast, bolje da se malo vise angazuje, kako on tako i svi u klubu pa da tu sansu na osnovu toga iskoristi dogodine kada se izjednace...ovako mi ispade ljubomoran, sta znam, fazon "ah vi ste mene uvredili time sto ste bas mene prestigli po broju titula, sad cu ja vas tako sto cu reci da mi je drago ne sto sam vas ja pobedio u necemu, vec zbog toga sto vas je pobedila Barselona koja nema nikakve veze sa rivalitetom"....dajte ljudi bre...
                              Dobro nesportski je i sta sad sa tim,gde je tu poenta,ja je ne vidim?Kao da su se Mancesterovi igraci i Ferguson uvek sportski ponasali,nisu,kao ni Liverpulovi.Tu je izuzetno tesko cutati i ne zakuvavati.To je jedan nevidjen rivalitet i to se nece menjati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                A kad smo mi rekli da smo najbolji?Mi smo hvalili nase dobre igrace,a ne znam kako nisi video koliko smo kritikovali lose igrace i losu igru,to radimo otkad smo na forumu.Mi samo verujemo da ce doci bolji dani i zadovoljni smo drugim delom sezone i to je to.Nadji mi neki post gde smo rekli da smo najbolji ili trenutno bolji od nekoga ko je trenutno bolji od nas?
                                Pa ako je tako onda ne znam zasto ovako reagujes!? Budi objektivan i sada kada vec jesi kao sto kazes i reci Mancester je trenuto bolji nadam se da ce u buduce biti drugacije, te da je ova izjava Dzerarda nesportska, jer iz ovoga sto si ti napisao tako nesto samo proizilazi....

                                Comment

                                Working...
                                X