Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Odakle ti to ?
    http://twitter.com/insidelfc
    sigpic

    Comment


    • Ja bi Kerola zadrzao,nekako verujem u tog momka.Realizacija kad nas jednom krene ,nece nas sam djavo moci zaustaviti

      Comment


      • I ja bih zadrzao Kerola,kida,u PESu
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Neka ide, nije se pokazao ko ga jebe. Mi smo kupili skroz drugog igraca, pravog spica koji se negde izgubio. Treba priznati gresku, prodati ga za koliko god mozemo, uzeti nekog kao prelazno resenje do kraja sezone da ume da da gol i onda lepo iskesirati pare za brata Edinsona i to je to.
          sigpic

          Comment


          • Pa u PES-u cemo ga zadrzati nekako

            Comment




            • Nadam se da ga necemo vidjeti vise na krilu.Na svojoj prirodnoj poziciji igra puno bolje i siguran sam da nismo pogrijesili sa njegovim dovodjenjem i da cemo gledati sve bolje i bolje partije sa njegove strane.

              BrianDurand56 Brian Durand
              All the noises are indicating that Luis Suarez will be cleared tomorrow. We wait in hope.

              Ako bude ovako vidjet cemo da li ce Evra biti kaznjen.

              Gerrard se vraca vjerovatno protiv Newcastle-a ili Blackuburna.

              http://www.givemefootball.com/premie...ollowing-trans

              Bio bi fenomenalno pojacanje samo je pitanje da li ga Jose stvarno namjerava pustiti.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ma dal je realno da dovedemo Özila ??? Ne verujem ja u to, kao ni za Kerola, nije se pokazao ali nije ni godinu dana u klubu, tako da njegova prodaja je po meni nemoguca... Uostalom sta ste ocekivali od visokog igraca, da dribla i pretrcava igraca ??? Treba sacekati ovu sezonu da vidimo oce li se nesto pormeniti, ipak je on mlad momak...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • izgleda da je sujo popio 8 utakmica :o
                  http://www.thefa.com/TheFA/Disciplin...uarez-20-12-11

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Ma dal je realno da dovedemo Özila ??? Ne verujem ja u to, kao ni za Kerola, nije se pokazao ali nije ni godinu dana u klubu, tako da njegova prodaja je po meni nemoguca... Uostalom sta ste ocekivali od visokog igraca, da dribla i pretrcava igraca ??? Treba sacekati ovu sezonu da vidimo oce li se nesto pormeniti, ipak je on mlad momak...
                    Nije realno da Liverpool dovede Ozila,nema nista od toga...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by sule45 View Post
                      izgleda da je sujo popio 8 utakmica :o
                      http://www.thefa.com/TheFA/Disciplin...uarez-20-12-11
                      Previse je 8 utakmica !
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ljudi, doveli smo Jordana Ibea, najtrazenijeg mladog igraca na Ostrvu. Koliko vidim svi su odusevljeni, a i trebali bi da budu.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Prica se da je mali cudi,ali treba sacekati tek mu je 16 godina.Lijepo je vidjet da se ulaze u buducnost.Sto se tice meca sutra valjda necemo kiksati jer je sad idealno vrijeme da se uveze nekoliko pobjeda.

                          Zbog .ebenog FA moram i avatar mjenjat

                          EDIT:

                          Kapiten se vratio treninzima



                          Nikako da on i Suarez odigraju zajedno mjesec dana .
                          Last edited by Joe Cole 10; 20-12-11, 23:52.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Mater im jebem :@ :@ da je to John Terry,Ronney itd nebi dobili ni 2 utakmice :@

                            Comment


                            • Ljudi sta je sa Gerrardom , prosle sezone je kuburio sa povredama, ove svega 5 meceva odigrao ako je i toliko u ligi , cini mi se da se ono bio oporavio kad ponovo Valjda ce brzo na teren
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ljudi, doveli smo Jordana Ibea, najtrazenijeg mladog igraca na Ostrvu. Koliko vidim svi su odusevljeni, a i trebali bi da budu.
                                Zver za sada, videcemo sta ce da postane.

                                Jos ovih par da odigra Suarez i onda imamo 2 puta.

                                1. Padamo totalno ne zato sto nemamo kvalitet da igramo bez Suareza nego zato sto ce da im opadne samopouzdanje, a bez njega ako smo dobili Celsi na SB, ne vidim sto ne bi mogli Stouk kuci ili vec koga.

                                2. Kerol koristi to i gaze redom on i oporavljeni Dzerard.

                                Jedna ohrabrujuca cinjenica, Ager je vezao neko vreme bez ikakve povrede, samo da nastavi tako.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X