Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsi se i ova sezona,kako je moglo biti odlicno je zavrsilo.

    Danas nit smo lose igrali nit smo dobro igrali,zadovoljan sam kako je Shelvey odigrao.

    Sada pametno na ljeto kupovati i onda iduce sezone sa Kenny-em na celu vratiti klub tamo gdje pripada.

    YNWA
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...nd-glen-update

      Maxi,Kerol i Dzonson se povredili pred utakmicu i jos Spiring danas,dokle vise baksuzluk sa tim povredama,stvarno previse ove sezone.Nadam se da ce se sreca bar malo okrenuti i da ce dogodine biti manje.
      sigpic

      Comment






      • Kapiten je danas bio na utakmici sa navijacima,nadam se da ce ova igracina i ljudina zauvijek imati neku funkciju u Liverpoolu.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Igracina,autoritet,motivator i obican covek.Stiviju samo

          Mogao bi on da bude novi trener kad Keni ode jednog dana,nikad se ne zna,ja bi iskreno voleo.
          sigpic

          Comment


          • On trener,a Jamie zamjenik
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Steta za Evropu.Ali keni nam je vratio ono sto duuuuuuuuuugo nismo imali NADU u bolje sutra!
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                Steta za Evropu.Ali keni nam je vratio ono sto duuuuuuuuuugo nismo imali NADU u bolje sutra!
                Hm da li je steta?LE je ionako malo takmicenje a necemo imati taj raspored i utakmice usred nedelje pa cemo moci da se fokusiramo na PL i da tu ostvarimo sto bolji plasman.A vec je on dosta toga uradio,bice jos samo strpljenja. ;)
                sigpic

                Comment


                • S-Nash, već (i samo) misli na 19. titulu. Usput bi mogli da osvoje i jedan od važnijih kupova u Engleskoj, čisto radi razigravanja što većeg broja igrača, kako bi postigli veću cenu za njihopvu eventualnu prodaju u bližoj budućnosti, jer treba im 'novaca', što kažu severni susedi.
                  ;)
                  "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                  Comment


                  • Originally posted by Dragooon View Post
                    S-Nash, već (i samo) misli na 19. titulu. Usput bi mogli da osvoje i jedan od važnijih kupova u Engleskoj, čisto radi razigravanja što većeg broja igrača, kako bi postigli veću cenu za njihopvu eventualnu prodaju u bližoj budućnosti, jer treba im 'novaca', što kažu severni susedi.
                    ;)
                    Ne mislim ja toliko na titulu,mislim na plasman u 4 jer zelim nokaut fazu LS,to mi najvise nedostaje.A kupovi su isto bitni za mlade igrace naravno,a Keni je to odlicno vec krenuo da radi i nadam se da cemo dogodine videti jos nekog od mladjih,prvenstveno Susa,mislim da Sterling i Morgan nece jos u 1. tim.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma bolje je da ne igramo Ligu Evrope, nego da se usresredimo na ligu sledece sezone i sve ce doci na svoje mesto, ipak je nama mesto u LS, a ne u LE

                      Sta reci za Dzerarda veliki igrac, jos veci covek... sto rece S-Nash voleo bi da bude trener za koju godinu!
                      All round the Fields of Anfield Road
                      Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
                      We had Heighway on the wing
                      We had dreams and songs to sing
                      Of the glory round the Fields of Anfield Road

                      Comment


                      • Originally posted by freedom fighter View Post
                        Sta reci za Dzerarda veliki igrac, jos veci covek... sto rece S-Nash voleo bi da bude trener za koju godinu!
                        Ja Gerarda ne gotivim nesto puno, ali mu ne sporim da je sjajan igrac. Medjutim, odusevio me je ovim potezom. Ne vidja se danas cesto da igrac dodje i gleda utakmicu sa navijacima.

                        Za one koje ja znam da su to uradili su Toti, G. Neville i evo sad Gerard ( sigurno ih ima jos, ali ova trojica mi prvi padaju na pamet ). To su ipak legende svojih klubova, i za njih klub je nesto ipak vise od ostalih saigraca ( kao sto je on klubu u odnosu na druge igrace ).
                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.liverpoolfc.tv/news/media...ue-1-s-top-man

                          Pominje se opet Hazard,koji je inace proglasen za najboljeg igraca francuske lige ove sezone.Ima 20 godina i bio bi fenomenalno pojacanje,mogao bi da postane i jedan od najboljih igraca sveta.Bilo bi idealno njega i Janga upariti po krilima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            http://www.liverpoolfc.tv/news/media...ue-1-s-top-man

                            Pominje se opet Hazard,koji je inace proglasen za najboljeg igraca francuske lige ove sezone.Ima 20 godina i bio bi fenomenalno pojacanje,mogao bi da postane i jedan od najboljih igraca sveta.Bilo bi idealno njega i Janga upariti po krilima.
                            Pa problem je sto obojica preferiraju da igraju po levoj strani. Mislim da ces morati da se zadovoljis samo sa jednim od njih dvojice , pogotovo sto desno imas Kujta.

                            Salim se, ali tesko da ce obojica doci, i 1 sedeti na klupi. Hazarda nikad nisam gledao da igra desno ( kao ni Janga ).
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by 'bacpoola View Post
                              Pa problem je sto obojica preferiraju da igraju po levoj strani. Mislim da ces morati da se zadovoljis samo sa jednim od njih dvojice , pogotovo sto desno imas Kujta.

                              Salim se, ali tesko da ce obojica doci, i 1 sedeti na klupi. Hazarda nikad nisam gledao da igra desno ( kao ni Janga ).
                              Jang i Dauning se non-stop rotiraju u Vili a i Jang i Hazard su u karijeri igrali na 4 pozicije tako da je sigurno da mogu da se upare.
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo danas sam na fizickom izveo isto sto i Suarez.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X