Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne kazem da je istina,smao znam sta se pise i dobro sam upucen,ne mozete ni Vi da kazete da je sve tacno ;)
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Pa ne znamo ali ti tvrdis da nema nista od Aguera a ni sam ne znas.
      sigpic

      Comment


      • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ds-of-pro-plus

        Selvi prica o tome kako se oseca kad navijaci pevaju himnu i evo jednog dela sta je kralj rekao:

        "When they're singing You'll Never Walk Alone it makes the hair stand up on the back of your neck - not that I've got much hair. It's just something I can't describe.
        sigpic

        Comment


        • Evo nesto sto sam slucajno pronasao...kakva koincidencija.

          06/03/11 Liverpool FC–Man United 3-1/Referee Phil Dowd
          09/01/11 Man United–Liverpool FC 1-0/Referee HOWARD WEBB
          19/09/10 Man United–Liverpool FC 3-2/Referee HOWARD WEBB
          21/03/10 Man United–Liverpool FC 2-1/Referee HOWARD WEBB
          25/10/09 Liverpool FC–Man United 2-0/Referee Andre Marriner
          14/03/09 Liverpool FC–Man United 4-1/Referee Alan Wiley
          sigpic

          Comment


          • Nema tu slucajnosti vjeruj mi

            Ne znam jel namjerno ili ne,ali taj covjek nas je toliko puta ostetio ;)
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Pa dzabe kad je Atletiko zvanicno rekao da Aguero nije na prodaju. ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pa normalno da ce to reci.

                Ako on zeli da ide iz kluba oni mu samo dizu cijenu tako,ako kazu njemu se ne ostaje odmah ostali klubovi znaju da ce ga za manju svotu novca moci dovesti ;)
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Evo nesto sto sam slucajno pronasao...kakva koincidencija.

                  06/03/11 Liverpool FC–Man United 3-1/Referee Phil Dowd
                  09/01/11 Man United–Liverpool FC 1-0/Referee HOWARD WEBB
                  19/09/10 Man United–Liverpool FC 3-2/Referee HOWARD WEBB
                  21/03/10 Man United–Liverpool FC 2-1/Referee HOWARD WEBB
                  25/10/09 Liverpool FC–Man United 2-0/Referee Andre Marriner
                  14/03/09 Liverpool FC–Man United 4-1/Referee Alan Wiley
                  Ova pobeda ManU-a od 3-2 je cista kao suza! Tu je Berba rasturio Liverpool...

                  Comment


                  • Jeste samo je i u toj utakmici mogao dati crveni kad je mislim Torres isao sam prema golu,a dao je samo zuti.Zatim kad ste pobjedili 1-0 ono simuliranje Berbatova ni rodjeni otac mu ne bi svirao penal,a zatim i crveni Gerrard-u za start koji nije vidio i opet ponavljam to je onaj sudija koji nije dao De Jong-u crveni na SP kada je kopackom udario Alonsa u pluca i zatim ta pobjeda od 2-1 kada je koliko se sjecam svirao penal nad Valencia-om koji je bio najmanje metar izvan sesnesterca.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Ja kad znam da ce Veb da sudi Mancesteru ni ne nadam se da bilo koji tim nesto moze da uradi,prosto nemoguca misija ali ako neko moze,moze Keni.
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.san.ba/index.php?id=18757

                        Ove novine su poznate po tome da gluposti pisu ,ali o ovome se vec duze vremena prica po Sarajevu i mislim da je blizu toga da se realizuje.

                        Ako predje zelim mu sve najbolje,samo ne znam koliko mu je pametno da predje jer je ja mislim 94 ili 95 godiste a dosta ih se pogubi kada mladi odu u veci klub,ali eto vidjet cemo pa valjda i ja docekam jednog Bosanca na Anfieldu
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Jel ide 6i u LE ili ne?
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Originally posted by Liverpool FC View Post
                            Jel ide 6i u LE ili ne?
                            Ne ide

                            Comment


                            • "If a United fan can bring a banner into *Anfield then maybe we should take our five European Cups to Old Trafford next season,"

                              Ovo je Keni rekao povodom onog transparenta,svaka mu je na mestu kao i obicno,nije mu dzabe nadimak The King.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ahahahahahahahahahahaha
                                Kakav bi to bio FAIL Junajtedovaca.
                                Jos ako ne osvoje ove godine
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X