Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Liverpool FC -YNWA

    Dobro je bit ce nesto od tebe $#^%RT ,veceras dosta nasih igraca igra za reprezentaciju tako da se trebamo nadati da ce se svi vratiti zdravi.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Re: Liverpool FC -YNWA

      Jesam lli nesto propusio?
      S-Nash je canniga?

      Odlican text.Ja cu samo ubaciti video klip.
      Inace Mislim da bi bilo dobro da se potpisemo na kraju texta.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Re: Liverpool FC -YNWA

        [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg245927#msg245927 date=1297333791]
        Jesam lli nesto propusio?
        S-Nash je canniga?

        Odlican text.Ja cu samo ubaciti video klip.
        Inace Mislim da bi bilo dobro da se potpisemo na kraju texta.
        [/quote]
        Nisi znao?

        A kako da se potpisemo?Ime i prezime ili neki nick?
        sigpic

        Comment


        • Re: Liverpool FC -YNWA

          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...t-shelvey-blow

          Ostali smo bez Shelvey-a na 3 mjeseca,steta da se povrijedio taman kada je poceo dobivat priliku +-*^%* .

          http://uk.eurosport.yahoo.com/110220...cceptable.html +*@WT*48*

          Agger je rekao kako je on iz Danske pa razumije sta znaci Liverpool i da ne bi nikad presao u nekog rivala pogotovo u Manchester ili Everton jer ima respekt prema Liverpoolu &8@^J

          EDIT:

          Carroll je poceo sa treninzima +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*





          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Liverpool FC -YNWA

            Ponovo Meireles &8@^J &8@^J &8@^J i sa 1:0 odlazimo na odmor.Ne igramo bas dobro,dosta pogresnih dodavanja gde Lucas vodi glavnu pricu.Suarez ovog puta malo podbacio ali ipak mu treba vremena.Nadam se ulasku Pacheca u drugom poluvremenu umesto Maxija pa da igramo sa 2 spica.

            Steta za Jonja,Agger carina,a Torres smo videli da nam ne treba.

            Sto ne igraju Gerrard i Agger?
            sigpic

            Comment


            • Re: Liverpool FC -YNWA

              [quote author=S-Nash link=topic=2667.msg247131#msg247131 date=1297525858]
              Ponovo Meireles &8@^J &8@^J &8@^J i sa 1:0 odlazimo na odmor.Ne igramo bas dobro,dosta pogresnih dodavanja gde Lucas vodi glavnu pricu.Suarez ovog puta malo podbacio ali ipak mu treba vremena.Nadam se ulasku Pacheca u drugom poluvremenu umesto Maxija pa da igramo sa 2 spica.

              Steta za Jonja,Agger carina,a Torres smo videli da nam ne treba.

              Sto ne igraju Gerrard i Agger?
              [/quote]

              Lakse povrede,a Meireles trpa ko lud i dobro je bacio Suarez onog na oko kad je stativu pogodio &*#GI(]
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Liverpool FC -YNWA

                Nisam celu gledao imao sam nazalost obaveza,ukljucio sam se malo posle gola.Samo nek Luis baca i malo se prilagodi do 5.marta pa da baca odbranu Manchestera. +*@WT*48*

                Pa nisu nam ni potrebni protiv ove boranije,ove Meireles moze sam. +*@WT*48*
                sigpic

                Comment


                • Re: Liverpool FC -YNWA

                  Na kraju samo 1:1,Daglish ubacuje Ngoga umesto Meirelesa i krece raspad sistema.Imao je Suarez sansu iz slobodnog ali pogodio precku,kao i Skrtel posle kornera ali salje loptu glavom na tribine.Da je Meireles ostao svega ovoga verovatno ne bi bilo i mozda bismo postigli jos koji gol,ovako hvala Kenny sto si nam uzeo 2 boda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Liverpool FC -YNWA

                    Nije Kenny kriv,vidjelo se da je Meireles povrijedjen,ne bi ga bez razloga izvodio u 50 minuti,a za Ngoga i Jovanovica samo ovo imam reci $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| ,imali smo lijepu priliku da se priblizimo jos vise vrhu tabelu.Tesko je nama ipak igrati bez Gerrard-a,Agger-a,Meireles-a,Carroll-a.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Liverpool FC -YNWA

                      Ono sto sam pricao to se i obistinilo,nisam ocekivao bas protiv Wigana vec sledece gostovanje al eto.Ne bori se za mesto u Evropu sa taktikom 5-3-1-1,tako se igra kad hoces opstanak da izboris,ima ova ekipa potencijal,samo sto igra previse destruktivaca,danas se sve svodilo na Suareza i Meiralesa,ostalo je tu da prekida kontre.

                      Comment


                      • Re: Liverpool FC -YNWA

                        Danas nismo igrali 5-3-1-1 vec 4-4-2 &+I}\
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Liverpool FC -YNWA

                          [quote author=Layzick link=topic=2667.msg247206#msg247206 date=1297530327]
                          Ono sto sam pricao to se i obistinilo,nisam ocekivao bas protiv Wigana vec sledece gostovanje al eto.Ne bori se za mesto u Evropu sa taktikom 5-3-1-1,tako se igra kad hoces opstanak da izboris,ima ova ekipa potencijal,samo sto igra previse destruktivaca,danas se sve svodilo na Suareza i Meiralesa,ostalo je tu da prekida kontre.
                          [/quote]
                          Pa sad nije igrao sa tom formacijom.Ova ekipa ima potencijal samo kad su kompletni,cim fali par igraca gotovo,ali i to ce se srediti na leto,bar bi trebalo,samo ako ce Kenny praviti ovakve izmene mozemo da se slikamo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Liverpool FC -YNWA

                            @Joe pa kako nije kriv kad je umesto najboljeg igraca ubacio drvo.Takodje greska sto je Lane usao umesto Dirka,trebao je Maxi napolje,a ako je neko morao umesto Meirelesa onda je to Pacheco,mada bolje da je umesto Ngoga ubacio Wilsona ili Poulsena pa da igramo defanzivnije ali sacuvamo prednost.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Liverpool FC -YNWA

                              Slazem se da je pravio lose izmjene,ali imao je nesrecu da se Meireles povrijedio,a prije ove utakmice smo uvezali 4 pobjede tako da ja Kenny-u nista ne mogu zamjerit,ali ja sebi ne mogu da dodjem kako igraci poput Ngoga,Jovanovica,Maxia i slicnih mogu igrati u Liverpoolu.Onaj slobodni Maxi uze Suarezu #%d* ,a Suarez iz iduceg pogodi precku.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Re: Liverpool FC -YNWA

                                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2667.msg247230#msg247230 date=1297531333]
                                Slazem se da je pravio lose izmjene,ali imao je nesrecu da se Meireles povrijedio,a prije ove utakmice smo uvezali 4 pobjede tako da ja Kenny-u nista ne mogu zamjerit,ali ja sebi ne mogu da dodjem kako igraci poput Ngoga,Jovanovica,Maxia i slicnih mogu igrati u Liverpoolu.Onaj slobodni Maxi uze Suarezu #%d* ,a Suarez iz iduceg pogodi precku.
                                [/quote]
                                Pa danas je upropastio utakmicu,za ostale nemam zamerki,dobar je Kenny trener i mora se priznati da nije lako voditi tim sa ovakvim igracima,ali opet kad vodis i najbolji igrac na terenu koji je veznjak se povredi,ne moze da udje napadac,posebno ne ako se on zove David Ngog.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X