Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i dobrih vesti.

    Comment


    • Comment


      • Први већи испит ове сезоне..
        На целом свету само Црвена звезда оооо..

        Comment


        • dobijamo 2:1

          Comment


          • Evo i ja da kazem koju...Na golu Minjole deluje dosta dobro i on je nekako i najzasluzniji sto trenutno imamo 6 bodova iz dva kola. Bilo je tu nesigurnosti,ali nista strasno. Popravice se. U odbrani duva promaja? Pa da duva,ali se mora uzeti u obzir da su nam oba beka novi igraci! Mali Gomez je, po meni, i suvise rano bacen u vatru, pa bih stavio Morena u mesto njega. Barem jos nekoliko nedelja dok se momak neuigra kako treba. Klajn je sjajan,ali je nov igrac i treba mu dati vremena da se uigra. Takodje, treba mu jos malo vise snage i misica da moze da bude cvrsci u duelu sa jakim krilnim napadacima. Lovren ocigledno igra pod pritiskom kritika i kikseva iz prosle sezone (a zasto on igra to nikome, osim BR, nije jasno). Slazem se da je Skrtel zasluzio da bude zamenik Hendersonu,ali mislim da ga ta nepravda nece omesti da da svoj maksimum, kao i do sada. Jedino sto bih ja menjao u odbrani je Moreno umesto Gomeza, i Sako umesto Lovrena. Sako moze lepo i da povuce i pocne akciju sa nekim od njegovih preciznih pasova. Ispred njih dosta fali Can. Zasto on ne igra stvarno mi nije jasno. Milner se vracao da pomogne u odbrani,ali i on je nov,a i nije ni u cvetu mladosti da moze da trci toliko. Hendo tehnicki sam drzi sredinu terena. Bas mnogo, pa usudio bih se reci i previse, zavisi od njega. Slazem se da neki u njemu vide novog SG8,ali ne treba mu toliko nametati to. Docice vremenom. Ja sam prvi pljuvao Hendu kada je dosao,ali mi je vremenom postao drag Lalana se dosta trudi,ali mu ocigledno ne ide. Igrac koji me trenutno najvise nervira je Ibe. Lik za 180 minuta fudbala nije uradio NISTA. Igra ispod prosecno,a zasto on igra je valjda isto pitanje kao i "zasto ne igra Can?" i "Zasto igra Lovren?". Kutinjo je standardno dobar. Deli dobre lopte i dosta trci, da ne zaboravimo onu golcinu iz prvog kola. Benteke je odlicno pojacanje. Lepo spusta loptu glavom, ume da je zadrzi,a ona golcina sa priprema je pokazala i kakav sut ima. Fali nam igrac kakav je Firminjo,ali ako nije skroz spreman ne treba ga forsirati, da ne bismo zazalili posle (Pu,pu, daleko bilo). Pored njega, ja bih jako voleo da vidim i Danija Ingsa. Mislim da on moze puno da doprinese. Makar u manje vaznim utakmicama i u Evropi. Ocekujem da ce on i Markovic igrati u takvim utakmicama,a da ce trojka napred biti kompletirana ulaskom Firminja u pravu formu i sut kartom Ibeu u manje bitne utakmice. Hm, Ibe, Ings, Markovic. Nije tako lose.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Eto izgleda da je Mario na izlaznim vratima, 50% plate ce mu biti placeno od strane kluba dok bude bio na pozajmici, pominje se nekakva cena za otkup, od 10m do 16m. Sto se mene tice, moze i dzabe, i moze klub da mu placa ceo iznos plate, ali valjalo bi se povrati bar neki deo novca koji je bacen na najveceg kancera u istoriji kluba.

              Ocekujem inace poraz veceras, jer nam ti Emirati nisu nikad lezali, bez obzira ko je bio jaci tim u nekom trenutku. Potajno se nadam bodu i to bi bio odlican rezultat, ali ne znam koliko je to realno s obzirom da ne delujemo uigrano i nemamo konkretnost i jaci stav u napadu. U ove dve utakmice smo mnogo dopustali ekipama da nas napadaju, nismo sekli u korenu njihove napade, ali mi se cini da u odbrani delujemo mnogo vise kompaktnije nego inace i da nismo bas dozvolili one "ciste" sanse, ali i dalje to nije nivo kojim se treba diciti. Videcemo kako ce se pokazati ta kompaktnost protiv Arsenala. Ako smo Bournemouthu dopustili inicijativu, onda sta ocekivati na Emiratima protiv Arsenala, nista sem vece, daleko vece konrole nad mecom domacina. Mi ako odradimo neki korner, ili kontru, eventualno Cou opet da resava kad zagusti, i Benteke da malo namuci njihove stopere, tu su nam jedine sanse.

              Musker je rekao da ocekuje Firmina u prvoj, pa da vidimo kakvu ce on dimenziju doneti. Ne znam kakvo je stanje Hendersona, ali od njega izgleda zavisi da li ce Can poceti ili ne, jer Brendo izgleda ne zeli da odustane od trojke Hendo-Milner-Lallana, tj ne zeli da izbaci Lallanu. Kazem trojka, jer od ovih ofanzivnih igraca, Lallana je najvise igrao tog nekog side defanzivnog veznjaka.

              Najbolja stvar u porazu veceras, je to sto je rana faza sezone, i sto to ne bi previse bilo strasno, ali svaki bod je bitan kada se pogleda nas raspored.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Gde ide Mario ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Vraca se u Milan.

                  Comment


                  • Lallana se izgleda povredio.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Vraca se u Milan.
                      Ladno sam mislio da me zajebavaš kad ono stvarno Dobro jbg nikad ga nisu voleli na ostrvu ovamo je barem odrastao možda se unormali malo
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • O kakvom porazu ti pricas, pa nije valjda da smo se vec predali. Arsenal jeste jaci tim, ali bili su jaci i od WHU pa su izgubili, samo treba postaviti igru kako treba i vrebati iz kontre, ne jurcati se sa njima i nadigravati to nikako nece ispasti na dobro. Imamo igrace koji mogu sami da rese utakmicu, samo ih treba smiriti i usporiti igru sto je vise moguce.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Firmino bi poceo i bez Lallane, ovo samo znaci da ce Brendan morati da stavi Cana u tim, sa Hendersonom i Milnerom na sredini, a to smo cekali. Ako Henderson ne bude spreman, ocekujem samo da Firmino odradi rolu i poziciju Lallane, a Ibe i Cou standarno overlap na krilu.

                          Sta znam, ovaj eksperiment sa Lallanom i Milnerom kao free role veznjacima nije za sada bio uspesan, pre svega jer je Lallana van forme, najvise gusi napade i najsporije se oslobadja lopte, ali nekako sam u sebi zeleo da vidim da to klikne, da Henderson izgradi tu disciplinu i strpljenje pozadi, pokusava BR da ima dosta mobilniju sredinu, da odradi nesto poput Wengera kad on nagomila veznjake, nije to losa ideja, ali ocigledno da ne prolazi toliko dobro u PL, a ni mi nismo Barcelona.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • A bome niste ni Arsenal, sa tim veznjacima

                            Salu na stranu, mene nervira to gomilanje veznjaka i nekad usporava igru i nakupi se njih 5 na 4 kvadrata i tu je kraj svemu.

                            Veceras, ne znam, vrijeme u Londonu je uzasno, ako kisa jos bude padala pitanje je sta ce oni nasi puleni uradit, jer poznato je da na kisi ne briljiraju.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              O kakvom porazu ti pricas, pa nije valjda da smo se vec predali. Arsenal jeste jaci tim, ali bili su jaci i od WHU pa su izgubili, samo treba postaviti igru kako treba i vrebati iz kontre, ne jurcati se sa njima i nadigravati to nikako nece ispasti na dobro. Imamo igrace koji mogu sami da rese utakmicu, samo ih treba smiriti i usporiti igru sto je vise moguce.
                              To je samo moje misljenje, niko se ne predaje, ali ja uvek imam dojam pred Arsenal i Emirate, da tu ne mozemo dobro proci, ne daj boze pobediti.
                              Kako god da postavimo igru, odbrana mora biti na nivou da bi bio pozitivan rezultat, kao i da vezni red odradi posao, oni su cak i kljucni. Mozemo mi da se "trkamo" sa Arsenalom, ali tu samo dolazi pitanje "ko ce pre da primi gol". Ali obzirom da smo gosti, sigurno cemo imati manji posed, a i Arsenal vise voli kontrolu. Nasa odbrana je ipak ne toliko pouzdana, tako da je pitanje sta nama uopste odgovara.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Tesko mi mozemo dobiti Arsenal na gostovanju. Jedino nas moze spasiti da damo neki gol (Benteke) i onda nekim cudom ne primimo sto je jos zaista tesko.

                                Comment

                                Working...
                                X