Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotov Sterling 45m+ bonusi. 200k plata. City se bas isprsio
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Plata mu je jbt bas ogromna...znaci uzeo LFC 70 miliona eura

      Sad ce dovesti Bentekea i mozda veznjaka,a Balotelli bi navodno mogao na posudbu u Fiorentinu
      Last edited by AK47; 12-07-15, 15:09.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Sta vrijedi sto se uzmu pare kad se potrose na mediokritete.

        Ako se vec misli traziti zamjena za Sterlinga, treba pokusati dovesti Rojsa, ionako je oslobodjen budzet za plate odlaskom nekih igraca a ima se i za transfer. Mnogo novca se dobilo za malog Sterlinga, uz dodavanje novca moze se uzeti dva vrhunska fudbalera a ja se nadam bar jednog veznog fudbalera.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Gotov Sterling 45m+ bonusi. 200k plata. City se bas isprsio
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • There are reports in Italy that Liverpool will loan Mario Balotelli to Fiorentina in exchange for Mario Gomez.

            Comment


            • Nema od Rojsa nista, ne treba se nadati bzv. Nekako sam siguran da ce sada pljunuti za Bentekea pare i automatski nam vise od pola dobijenog novca "propada". Za veznjaka se mora traziti bolji od Iljaramendija, definitivno. Ali za sada je prelazni rok ok odradjen, treba sacekati do kraja i videti sta ce se uraditi.

              Mnogo, ali mnogo mi je drago sto smo dobili ovolike pare za ovo govance maleno i sto ga sl. sezone necu gledati u timu!

              Comment


              • Robbie i Ayre slave posle pregovora sa Gradjanima.

                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • dobro smo izjebali siti

                  Comment


                  • City nece biti jedini klub koji ce imati koristi od arapskoh novca Kako ste ih samo odrali

                    Comment


                    • Po meni City trenutno ima bas bas prosecnu ekipu(izdvojio bih samo Aguera,Silvu,Yayu i ajde Companya), a ostali teski prosek! Ali definitivno promasaj leta za sada, cuj Sterling 50 miliona.

                      Pa Sanchez placen oko 35, a svi znamo da je Sanchez za klasu bolji igrac od Sterlinga. No opet kazem, svaka cast na obavljenom poslu.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Pa kad ne umeju da kupuju, uglavnom to ume da bude problem sa bogatim (arapskim)klubovima. Misle samo da preplate igrace i uspeh ce sam od sebe doci. Bayern je napravio odlican posao sa Riberyem i Robenom, Svajni i Lahm iz njihoce skole. Barsa ubola jackpot sa Messijem, pa onda Xavijem, Iniestom i Puyolom. Manchester Unitedu su godinama bili nosioci igre igraci iz genereacije '92. Juventus je doveo Zidana iz Bordoa za sitan novac, isto tako Del Piera. Real imao Raula, Hierra i Casillasa iz svoje skole... da ne nabrajam vise.

                        Nista slicno Manchester City nema tj nije pokusao da odradi. Samo gledaju kako ce da preplate svaku drugu budalu, plus ocajne trenere dovode u poredjenju sa investicijama koje ostvaruju iz godine u godinu.

                        Bez Mou tesko da bi Chelsea postao instant hit u svetskom fudbalu. Videli smo ludog ranijerija tokom 2003/2004 koga je sve dovodio.

                        Comment


                        • Nadam se samo da su Rodgers i Ameri dosi pamet i da ce se ove pare potrositi na pravi nacin,za sada Milner,Firmino i Clyne odlicna pojacanja,od ostalih ne ocekujem velike stvari.Sto se tice malog smrada zao mi je samo sto smo dobili ponudu koja se ne odbija jer bi ga ja ostavio da trune 2 godine u rezervama sa relativno malom platom koju je imao kod nas.Napadac,krilo,centralni vezni i lijevi bek nam trebaju po meni i po mogucnosti bez Engleza.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Izgleda da Benteke samo sto nije dosao.
                            Kristof Terreur kaze da ide nova ponuda. Na kraju cemo mi i platiti tu klauzulu, jbg.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Jeste Sterling preplaćen, to je jasno svima. Ali ne znam što ga crnite toliko. Na stranu što je balavac i neozbiljno postupa prema klubu koji je zaslužan za ono što je trenutno ostvario, dečko ima 19-20 godina a već odlično igra i može samo da napreduje. Tržište je sve luđe i luđe, i tako će nastaviti da bude. Igrač za budućnost, videćemo da li će da se isplait.

                              Da ste pošteno odrali Siti, jeste. Sad treba samo taj novac pametno da se uloži. Da se kupi bar po jedan odličan igrač u napadu i sredini. Vidim da se Benteke i Kovačić pominju, ako se to ostvari, to bi na papiru dok se igrači ne dokažu mogao da bude jedan od boljih prelaznih rokova koje je Liverpul odradio u poslednje vreme.
                              Last edited by HeadBurn3r; 13-07-15, 22:32.

                              Comment


                              • Kovacic odavno nije aktuelna tema, i od te price verovatno nema nista. Docice Benteke i to je verovatno to. Nema tu nikakvih prica o veznjacima, ceka se zavrsetak sage Bentekea, pa ce verovatno onda proceniti, treba li jos neko ili ne, u zavisnosti ko ode iz kluba. Lucas je bio na presici sa Brendanom, dakle BR racuna na njega 90%, Allen ne ide nigde to je jasno, Hendo kapiten, Can i Milner. To je sredina koja ima odredjenu dubinu, ne i kvalitet, ali sam znao, da se nece uopste toliko ganjati taj vezni. Osim ako nas ne iznenade nekim likom iza zatvorenih vrata..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X