Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džordanu Hendersonu, fudbaleru Liverpula, diagnostikovana je povreda stopala, koja je po rečima lekara, neizlečiva.
    Ukoliko on ipak odluči da nastavi svoju fudbalsku karijeru, moraće da igra svaku utakmicu sa konstantnim bolovima u stopalu.


    Ovo je napisala neka stranica na fejsu, je l istina ovo ?

    Comment


    • Objavio i SkySports, ali...

      Jordan Henderson ‏@JHenderson 3h3 hours ago
      I think the injury has been blown out of proportion. I won't be in pain the rest of my career, I just need to manage it for the time being..
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Sta kaze Aca Informacija na svom twitteru...

        Serbian media reports Klopp sent Marko Grujić (Red Star,Serbia U21) following message: I know all about you.1/2 #lfc
        Klopp to Grujić (unconfirmed): I think you'll be a big asset for my team. I hope you'd like to play for me.2/2 #lfc
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...lippe-10554952

            Comment




            • Identican tim sam imao u glavi.
              Sest novih igraca u odnosu na mec sa So'tonom, i to bez nosioca Coutinha, i Hendersona koji jos nije spreman za full tekmu.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Jaka klupa. Ako bude žaškripalo, bar znamo kod će doneti prednost...

                Ajmo Redsiii!!
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ne moze fudbal da se igra sa Allenom, Lucasom i Milnerom. Ne moze.

                  Zasluzena pobeda Newcastle-a

                  Comment


                  • ne moze se bez cana i kutinja. ovaj skrtel je tolki baksuz da ja to u zivotu nisam vido, ko da je na boga kamenje baco. strasno. lovrena obilaze kao cunjeve na treningu, prvi gol je njegova krivica.

                    i da, ponisten cist gol morena :ballbounce:


                    al poenta je da je igra bila bezidejna, bez zelje bez motiva. dok su ovi grizli ko ludi. i to je ta razlika danas

                    Comment


                    • Lovren i Allen su nam danas bili najbolji igraci, a kada se to desi onda ne mozes da ocekujes da pobedis. Svi su bili losi, pogotovo Firmino i Benteke. Ali nista nije gotovo, mi smo opet na 6ptsa od dva najveca kandidata za titulu, i od top4. Treba izvuci nesto iz ovog poraza, odmoriti igrace i vezati pobede u narednim mecevima, imamo mi kvalitet za to.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Fali nam Cou kao leba. Videlo se to i protiv Labudova a i malopre. Ne može Firmino da ga menja, nema šanse. Ljudi moji, jesmo li mi imali koji šut na gol do 70 minuta? (ne računajući onaj Bentekeov promašaj sa pola metra od gola)

                        Mislim, poraz kao poraz, nije ništa strašno...idemo dalje. Oporaviće njih Klopp...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Cou,Can,Hendo,Danny to su igraci od kojih zavisimo,nije se moglo.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Nikola napisati za Lovrena da je bio loš, nikako ti ne stoji ta konstatacija. Igrao je tako sigurno, po meni jedan od rijetkih koji su jučer zadovoljili kod redsa.

                            Comment


                            • eto po meni prvi gol je njegova krivica. jesto on bio solidan juce, medjutijm on odigra 2 tekme lose pa 1 okej. i tako u krug. nama treba konstantan stoper koji ne gresi.

                              Comment


                              • Svaki mec koji smo poceli sa Bentekeom, mi smo lose odigrali ili izgubili. Nemam nista protiv Bena, ali definitivno, se nikako ne uklapa u ovaj sistem. Vidljivo je da presing ne funkcionise sa njim. Nadam se da ce Klopp uspeti da resi ovu situaciju, i da cemo vezati te tri pobede u decembru.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X