Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ova dva kola odbrana Arsenala je pokazala mnogo vise slabosti od nase, mene vise brine vezni red bez Henda ako ne bude igrao. Opet Can moze mnogo problema da im napravi, ali nije toliko disciplinovan u odbrani kao Hendo i to je ono sto me brine. Odbrana nam je najjaca strana u ova dva meca, sve sanse koju su imali protivnici bile su direktna krivica veznjaka. Skrtel ima dosta tehnickih i taktickih problema, ali se nadam da ce to ispraviti, bas ono sto smo pricali prosli put da covek ostavlja prostor ogroman i stoji u trenutku kada treba da se pomeri i pomogne, razumem ja sta si ti hteo da kazes da igrac treba svoj prostor da cuva, ali u situaciji kada je vec jedan igrac ispao odbrana mora da se pomera i tu vise niko ne moze da cuva svoj prostor, u tom slucaju ostaje velika rupa i to nam se desavalo puno puta prosle sezone i to bas Skrtel je bio taj koji spava. To ce protiv Arsenala biti kaznjeno svaki put, a bice ispadanja sigurno, pogotov kad Alexis bude mesao.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Počinju Čan i Firminjo, ali i Lucas

      Last edited by somborac; 24-08-15, 19:03.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Ocekivano, svidja mi se, kao sto sam pisao pre prelaznog roka, falio je jedan zadnji vezni, taj zadnji vezni je Lucas, nazalost..Njega se izgleda nikada necemo otarasiti..

        Comment


        • Mora veceras da se dobije, Arsenal igra bez startnih stopera mora se to iskoristiti ta neuigranost. Ali bih bio zadovoljan i bodom, svakako sledeci mec igramo sa WHU na Enfildu ako zavrsimo avgust sa 10boda to ce biti fantasticno.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Napad ce biti dobar. Jedino me brine odbrana

            Comment


            • Kako je bitno da se ovaj bod, krunise pobedom kuci protiv WHU. I da se udje u pauzu sa 10boda, tako da prva zelja mi se ostvarila sad samo laksi deo posla da se odradi. Firmino i Coutinho ne smeju da izlaze, koliko su oni dobri pa neka puze po terenu bolji su od svih na klupi. Videli smo da cim je usao Ajb i odbrana je popustila, da sam ja BR izbacio bi ga iz tima, ako neko treba da gine to je on, a ne Firmino. Gomez igrac meca, decko me kupio za sva vremena kako igra disciplinovano u odbrani cak bolje i od Klajna.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Бекови су зло. Не памтим кад смо имали боље бекове. Ал брате овај Ловрен јебо мајку који је то паничар. Шкртел је добар ал опет никад не знаш кад ће да ти муне аутогол или да направи црвени или пенал...

                Comment


                • Kad mi nije srce stalo kod onog pokusaja od autogola Skrtela.

                  Gomez je postao ono upravo sto sam i nagovestio u pripremama, ali BR je bas otisao daleko, decko je postao standardni levi bek ekipe, a to mu je mozda tek treca pozicija.

                  Ibe ono sto je usao, razocarao, bas u losem ritmu totalno, sve sto je uradio bilo je katastrofa, ali dobro. Nervirao sam se i u pocecima Sterlinga.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Jeste, ali Sterling se bar trudio, ovaj kao da ga mrzi ili da ga boli uvo, odbranu nece da igra. Mali Rossiter sasvim solidno odigrao, imao nekoliko oduzetih lopti. Sve u svemu ja sam zadovoljan, samo mi je krivo sto Ben ono nije ubacio, ono je morao jace da sutne, bas je mlako sutnuo.

                    Koliko slicnosti ima ova sezona, sa onom u kojoj smo se borili za tituli. Prve tekme sve u gostima, i posle sve na Enfildu, cekamo Staridza da se vrati, kao sto smo cekali Suareza. Dobijamo 1:0 tekme
                    Last edited by Brian McShtull; 24-08-15, 22:23.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Moram da pohvalim Lukasa,prvo poluvreme po meni odigrao odlično.. Milner veoma borben,uliva sigurnost kad je lopta kod njega. To je neki moj utisak.

                        Comment


                        • Bas kvalitetna i zanimljiva tekma. Na kraju verovatno i realan rezultat i podela bodova. Gomez me odusevio, kako suri klinac, nerealno. Kutinjo otac, velika steta sto ni jedan od ona dva fenomenalna suta nije usao. Minjole,Klaj,Can odlicni, Benteke je MORAO da pogodi iz onakve prilike. Ajb jos nije za prvi tim, iako je bio dosta dobar u pripremnim utakmicama. Ocekujem da nastave sa ovako solidnom igrom i bez nekih vecih problema dobiju WH.

                          PS. Veliko hvala Sinisi za ogromnu uslugu koju nam je ucinio.

                          Comment


                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Samo Milner kapiten.

                                Comment

                                Working...
                                X