Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Cestitke. Ja sam ga prizeljkivao u Junajtedu iskreno. Mislim da ce biti odlican fit za klub i za PL.
      sigpic

      Comment


      • Eventualan deal za Kovacica, znacice odlazak Sterlinga i definitivno, ali koga ce uopste biti briga. Dovodis svestranijeg igraca na njegovoj poziciji, i mozda jednog od najtalentovanijih igraca u Evropi u ovom momentu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Sto niste pravili ovakve transfere dok je Stiven bio tu? Mamu vam...

          Tacno je covek baksuz, da je ostao verovatno bi Van Gal uleteo sa 60 miliona za Firmina i odneo ga ispred nosa a mi bi pljunuli pare na Nejtana Redmonda.

          FSG uveo roming u klub posle 4 godine pa nam se Ian razmahao.
          sigpic

          Comment


          • Cekaj,cekaj je li istina ovo 41 milion eura Roberto Firmino?
            Last edited by AK47; 24-06-15, 10:36.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Da 41m evra ili 29m funti. Ali sa nekim bonusima, svakako je mnogo.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • dobra je cena ne znam šta su ljudi očekivali,on je tamo malo nahajpan još ga sad guraju u repki
                pa mi smo za švabu onomad platili leverkuzenu 17 miliona funti ,nek je Firminu neka realna cena 17-22,Liverpul nek doda koje milionče više kako bi privuko igrača,nije da igraju LŠ a i ko zna,možda su ga stvarno preoteli Junajtedu

                Možda to izgleda mnogo u evrima ali to je oko 29m funti,nek su ga platili preko nekih 4-5 milona,nije strašno
                Doveden vamo Ings i Milner "besplatno" imali su ovde prostora za manevarisanje
                Last edited by saburo sakai; 24-06-15, 10:45.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Chelsea confirmed via their official website that they had reached an agreement with Leverkusen for the transfer of Schürrle, with the transfer fee reported to be in the region of €21 million
                  Svaka ti cast za primjer jesi ga nasao,ali cijena je otprilike x2

                  Njegova realna cijena je kako je Musker i napisao 18m funti,a ovo je 11 miliona preko toga sto je bas previse
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • [VINE]ee5ABmiXUKh[/VINE]
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Svaka ti cast za primjer jesi ga nasao,ali cijena je otprilike x2

                      Njegova realna cijena je kako je Musker i napisao 18m funti,a ovo je 11 miliona preko toga sto je bas previse
                      Trik je da je zbog ovih tenzija sa Grckom kupovna moc Eura opala. Nikad blize nisu bili euro i dolar, a to jr naravno iskoristila britanska funta i samo odmakla ostatku Evrope. Ne znam tacno koliki je kurs funta-euro, ali mnogo je veci nego prije par godina.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Trik je da je zbog ovih tenzija sa Grckom kupovna moc Eura opala. Nikad blize nisu bili euro i dolar, a to jr naravno iskoristila britanska funta i samo odmakla ostatku Evrope. Ne znam tacno koliki je kurs funta-euro, ali mnogo je veci nego prije par godina.
                        Sve je to tacno,ali opet 29 miliona za Firmina je previse...spominjao je Musker 18 miliona i to mi je nekako mjera

                        Svejedno ne placaju navijaci i koga briga dosao je dosta dobar igrac
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Sve je to tacno,ali opet 29 miliona za Firmina je previse...spominjao je Musker 18 miliona i to mi je nekako mjera

                          Svejedno ne placaju navijaci i koga briga dosao je dosta dobar igrac
                          Dobro slazem se da je previse para, ali ne igraju LP i moraju preplacivati igrace i to je realnost, ali dobro navijacima je drago, sretni su.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Odlične vesti...
                            Mene samo čudi da transfer nije zapeo za 2-3-4 miliona, kao što to obično bude kad mi pregovaramo. Konačno da se isprse za tih nekoliko miliona više, koji su kočili mnogo transfere....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • AK zaboravio si da je tad bio drugi odnos evra i funte ,sad je funta otišla gore,tad ti je tih 21-22m evra bilo 17-18m funte a negde piše da smo ga plaili i 19m funti pa i malo više,zato sad ovo izgleda mnogo kad se konvertuje u evre

                              kako da privuku igrača a da ga ne preplate malo ,čuli ste šta je izjavio predsednik Liona :
                              Lyon president wrote on his official Twitter account. "Liverpool have never called Lyon about Lacazette and without playing in the Champions League they have neither the money nor being able to interest him."
                              jesu ga malo preplatili ali ne mnogo,nemaju oni tolko izbora,top nahajpane igrače ne mogu da dovedu a i da mogu ako uleti tu Čelzi,Junajted,Arsenal uvek bi pre izabrali njih osim ako igrač nije baš tolko zaljubljen (kao što se pričalo Kondogbiju) ali ponovo i to bi bila otrpilike ta cena
                              Last edited by saburo sakai; 24-06-15, 11:23.
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Svejedno je to majstore 18 miliona funti i 29,ogromna razlika
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X