Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta je sa Tevezom?
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • ide u boku valjda

      http://www1.skysports.com/football/n...juniors-return

      sky ovde piše da Liverpul nije engleski klub koji je navodno bio zainteresovan za njega
      Last edited by saburo sakai; 20-06-15, 12:09.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Nikad Tevez nije bio realan.
        Stigao mali Joe Gomez, 3,5m funti. Valjda od njega bude nesto.

        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • za teveza se slažem al ovaj firmino se može dovesti iako bih ja(mada nisam navijač liverpula,ovako objektivno gledano) ipak ostavio Sterlinga,on je krilo i ne sudara se sa Kutinjom a vamo ne znam kako bi funkcionisali Kutinjo i Firmino pošto i ovaj voli da igra AM,tj i igra AM gde i pruža najbolje partije a tek ponekad LW
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            Nikad Tevez nije bio realan.
            Stigao mali Joe Gomez, 3,5m funti. Valjda od njega bude nesto.

            Voleo bi da nam bar jedan kupovina mladih defanzivaca bude uspesna.

            Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Coutinho je ove sezone dosta vise proveo levo i ulazio u sredinu, bio nikad bolji. Sve se to moze uklopiti, ne mora Firmino uopste imati istu rolu kao sto je Sterling imao, niti se nuzno mora igrati formacija sa klasicnim krilima.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • West Ham je htio Tevez, to je taj engleski klub koji je bio zainteresovan.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja se nadam da ce Rodgers imati slatke muke u biranju srednjeg reda, ukoliko dovedemo Firmina ili neko slicnog, Lallana povrati svoju formu iz South. , Ibe se dokaze (ja ubedjen da oce) i dovedemo beka pa da Can predje u vezni za sva vremena, ali i uz "dobijanje" muda Markovica i guranja na pravu pozicju.

                    .
                    Last edited by Scouser; 20-06-15, 12:50.

                    Comment


                    • nisam ni mislio da Firmino igra isto što i Sterling,samo da bih ja ipak pre izabrao njega nego brazilca kad bih baš morao da biram
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        nisam ni mislio da Firmino igra isto što i Sterling,samo da bih ja ipak pre izabrao njega nego brazilca kad bih baš morao da biram
                        Ja kada bih birao izabrao bih obojicu.

                        Can ce igrati u sredini sledece sezone, pa makar Lovren bio desni bek.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • jedino mi nije jasno to da niko ne priča o tome kako će Rodzers rešiti probleme u odbrani tj defanzivi jer dve sezone za redom liverpul prima 50 komada
                          ne može se u top 4 sa tim osim ako ne zabijaš nenormalno
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ne znam kako budale u Liverpulu, koje rade posao vezan za transfere, ne shvataju da je ovoj ekipi potreban jedan zadnji vezni igrac. Taj zadnji nam fali jos od Alonsa a poslije i Maskerana. Igrac koji cini i odbranu i sredinu terena jacom, ali dzaba, kao da amateri rade u klubu. Nadam se da ce barem sjetiti Cana ako vec ne misle dovoditi nikoga ali i on ne moze da izgura cijeli sezonu.
                            A da imamo imamo Alena i Lukasa te dve zvijeri koje ce da ulete

                            Comment


                            • O tome je slaba vajda pricati, jer se stoperi nece poboljsavati. Samo na timskom planu i treninzima, to moze da se poboljsa, i dovodjenjem Clynea koji zaista nema nikakve propuste pozadi. Takodje, veliki deo problema bi mogao da se resi kada Can pocne igrati na svojoj poziciji, mislim da je to najveci kancer svih ovih godina ove ekipe, to sto pored stopera, nismo imali pravu podrsku u vezi, kada je defanziva u pitanju. Stivi je bio dobar kada smo se borili za titulu, ali defanzivno je bio vrlo los i tu smo platili zbog njegove sporosti.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • tako je ,jer kad pogledate il pročitate neku izjavu Terija videli bi kolko hvali Matića,dobri štoperi ne čine sve nego i vezni red pa i napadači,nama kolko Vlijan i Oskar završavaju posla u defanzivi to nije normalno,ponekad ispada kao da ih Murinjo samo zato drži

                                tj što Fresh kaže na timskom planu treba to popraviti
                                i ona generacija Arsenala ranije,ceo tim je igrao odbranu počevši od Anrija...

                                video sam ja da Liverpul može dobro da se brani samo treba to da rade u kontinuitetu i da smanje broj primljenih golova kad već ne zabijaju kao prošle sezone
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X