Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Legenda...

    Najiskreniji osmeh u fudbalu jos od Ronaldinja.
    sigpic

    Comment


    • Slažem se (za jaku postavu).......
      Mada gledajući klupu, smeta mi da već duže vreme nemamo ni jednog beka u rezervi..., jesu mladi ova dvojica ali igraju već dugo dve utakmice nedeljno
      Branagan je nešto malo igrao, pa je Klajn onda morao na levu stranu, ali mislim da je i on alternativa samo u domaćim kupovima
      Valjalo bi da majstor i u ovom takmičenju uzme prvu pobedu sa Liverom
      Last edited by somborac; 05-11-15, 17:21.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Valjda se Flano uskoro vrati u full trenazni proces, pa cemo imati tu kakve takve opcije. Sakho moze levo po potrebi, ali samo "ne daj boze" situacijama.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Ae bacite neki dobar stream....
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Jel se to samo meni čini. ili je svaka utakmica za nijansu bolja od predhodne, razmrdao ih je Klop tu nema dileme....
              Najjači utisak mi je tranzicija iz napada u odbranu, za 4-5 sekundi je postavljena kompletna odbrana iako su skoro svi bili u napadu
              Doduše dosta su skromni ovi Rusi pa i nisu neki reper ali znali su se oni patiti i protiv slabijih, tako da sam zadovoljan, lepa uvertira za nedelju i jako bitnu utakmicu protiv CP.
              Komentator na Areni je spominjao, da je target Klopa za januar Kisling iz Leverkuzena, jel ste čuli možda nešto o tome, da nije on malo mator
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Ocekivana pobjeda i ocekivana dobra igra, iz utakmice u utakmicu to izgleda sve bolje. Mnogo mi je drago zbog Ajba, moze on zaista mnogo ako nastavi da se trudi i radi punom parom. Sto se Dzana tice mora malo da se smiri, previse zeli da se dokaze Klopu i zbog toga igra losije.
                Ocekujem i u nedelju pobjedu, uz mnogo zelje i truda nasih igraca samo da ne izginu.

                Comment


                • Liverpool FC's first win in Europe for three years ✔
                  Jurgen Klopp's third straight win ✔
                  Jordan Ibe's first Liverpool goal ✔
                  Not bad.

                  Nista ozbiljno za Kiesslinga, za sada samo oni najcrnji izvori.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nikakav Kisling, samo burazer In-Sane.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pobedili smo dva ruska kluba za manje od nedelju dana
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ajb > Sterling.


                          Kad vidiš Klopa kako se raduje golovima, kako učestvuje u igri i kako se ponaša prema fudbalerima, ne možeš da se ne naložiš i da se ne dereš. Trebaju mu još dve utakmice da ne izgubi da bi se izjednačio sa Pejslijem. Palas i Siti, easy.
                          www.lfcserbia.com

                          https://www.facebook.com/rukometniugao/

                          Comment


                          • Originally posted by Narsil View Post
                            Ajb > Sterling.
                            Jos on nije dostigao nivo Sterlinga, ali svakako da je po meni, veci potencijal u smislu samog skilla. Videcemo, na pocetku sezone je bio veliki kanal, mislio sam da je izgoreo, ali evo pod Kloppom koja vec tekma, on je medju najboljim pojedincima.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman View Post
                              Jos on nije dostigao nivo Sterlinga, ali svakako da je po meni, veci potencijal u smislu samog skilla. Videcemo, na pocetku sezone je bio veliki kanal, mislio sam da je izgoreo, ali evo pod Kloppom koja vec tekma, on je medju najboljim pojedincima.

                              Nije dostigao nivo Sterlinga zato što su Rahima gurali kao velikog talenta, pa je i dobijao više prilika. Ali mi se Džordan uvek dopadao više. Smatram da je bolji i sad, a pod Klopom mu je samo nebo granica.
                              www.lfcserbia.com

                              https://www.facebook.com/rukometniugao/

                              Comment


                              • Trenutno nije ni blizu Rahima, koji ima poprilično iskustva pre svega, ali mogao bi da dostigne taj nivo recimo. Ono što mene odusevljava kod njega je igra slabijom nogom, u sutu se maltene ne vidi razlika.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X