Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Pa jel to mora da znaci da su oni u pravu?Raul je bio dosta i povredjen u prvom delu kao i Kujt a ako cemo realno niko prvi deo sezone nije bio nista posebno.Kapiten je bio najbolji dok se nije povredio.Lukas je u prvom delu sezone svaki mec imao bar 10 pogresnih dodavanja i jos dosta ispadao nazad.Drugi deo sezone je dobar nazad a u napadu postepeno podize nivo igre.
    Jeste da ima ruzan obicaj da dodaje lopte najblizem protivnickom igracu u noge ali isto tako oduzme ih dosta i presece ...

    Comment


    • Originally posted by milanche View Post
      Jeste da ima ruzan obicaj da dodaje lopte najblizem protivnickom igracu u noge ali isto tako oduzme ih dosta i presece ...
      To radi odlicno u drugom delu sezone,ali sta sa prvim?Ceo prvi deo sezone je igrao kao obicno tele i bio los kao i vecina igraca.Jednostavno ta Rojeva taktika nije nikome odgovarala.Lukas,kao i svi ostali,sada igra dobro ali da je igrac sezone nije nikako i sramota je njemu dati tu nagradu.A Meireles jos bolje radi to sto i Lukas samo sto sad trenutno ne igra na svojoj poziciji i ima drugaciju ulogu.Jednostavno,Lukas nije najbolji u Liverpulu i nije za prvu postavu.
      Last edited by Casiraghi; 06-05-11, 12:34.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Pa jel to mora da znaci da su oni u pravu?Raul je bio dosta i povredjen u prvom delu kao i Kujt a ako cemo realno niko prvi deo sezone nije bio nista posebno.Kapiten je bio najbolji dok se nije povredio.Lukas je u prvom delu sezone svaki mec imao bar 10 pogresnih dodavanja i jos dosta ispadao nazad.Drugi deo sezone je dobar nazad a u napadu postepeno podize nivo igre.
        Ma nisam ja rekao da su oni u pravu, samo ti prenosim njihova zapazanja. Npr kad su pobedili Chelsea 2-0 proglasisli su Lucasa za igraca utakmice, i rekli kako je odradio sjajan posao na sredini. Iskreno ja nisam siguran u toliki broj pogresnih dodavanja kao sto ti kazes, al ajde ne gledam Liverpool u toj meri. A kao sto si i rekao za Merielesa i Kuyta - bili su povredjeni i zato ljudi glasaju za Lucasa jer je jedini vezao celu sezonu i u njihovim ocima je odigrao sasvim pristojno. Po meni je Lucas pravi neutralac, ne vidi se mnogo u napadu ali i ne pravi neke katastrofalne greske. U svakom slucaju bio bih iznenadjen da bude sledece sezone u ekipi, jer ocekujem da se Liverpool dosta pojaca. E a sta je on igrao za omladince Brazila? I ja sam cuo da je bio kapiten i najbolji igrac te generacije ali mi nije jasno jel igrao zadnjeg veznog ili nesto ofanzivnije?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          To radi odlicno u drugom delu sezone,ali sta sa prvim?Ceo prvi deo sezone je igrao kao obicno tele i bio los kao i vecina igraca.Jednostavno ta Rojeva taktika nije nikome odgovarala.Lukas,kao i svi ostali,sada igra dobro ali da je igrac sezone nije nikako i sramota je njemu dati tu nagradu.A Meireles jos bolje radi to sto i Lukas samo sto sad trenutno ne igra na svojoj poziciji i ima drugaciju ulogu.Jednostavno,Lukas nije najbolji u Liverpulu i nije za prvu postavu.
          Ne kazem ja da je zasluzio da bude proglasen najboljim ,daleko od toga.

          Comment


          • Sto bi rekao S-Nash cim me nema cijeli dan niko nista ne pise

            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...w-anfield-deal

            Spearing potpisao novi ugovor,iako mislim da nece postati neki veliki igrac,ali s obzirom da igra dobro u posljednje vrijeme i da je u Liverpoolu od 7 godine,mislim da je zasluzio novi ugovor.

            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...hunt-for-title

            Nazalost nas mladi tim nije osvojio titulu u svojoj ligi,ostali smo bod iza Evertona sa danasnjim remijem,ali u ekipi nije bilo Flanagana i Robinsona i tri igraca iz prve postave koja su sa Engleskom na Europskom prvenstvu u Srbiji,vodili smo dva puta i nije nam sviran penal u 90. minuti,ali i ovo drugo mjesto je veliki uspjeh.

            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-monthly-award

            Kuyt igrac mjeseca,sasvim zasluzeno .

            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ham-contention

            Aurelio i Jovanovic bi mogli konkurisati za utakmicu protiv Fulhama u ponedeljak,ja sam sve mislio da je Jovanovic totalno izgubio mjesto u timu,ali izgleda da je bio povrijedjen
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Ma nisam ja rekao da su oni u pravu, samo ti prenosim njihova zapazanja. Npr kad su pobedili Chelsea 2-0 proglasisli su Lucasa za igraca utakmice, i rekli kako je odradio sjajan posao na sredini. Iskreno ja nisam siguran u toliki broj pogresnih dodavanja kao sto ti kazes, al ajde ne gledam Liverpool u toj meri. A kao sto si i rekao za Merielesa i Kuyta - bili su povredjeni i zato ljudi glasaju za Lucasa jer je jedini vezao celu sezonu i u njihovim ocima je odigrao sasvim pristojno. Po meni je Lucas pravi neutralac, ne vidi se mnogo u napadu ali i ne pravi neke katastrofalne greske. U svakom slucaju bio bih iznenadjen da bude sledece sezone u ekipi, jer ocekujem da se Liverpool dosta pojaca. E a sta je on igrao za omladince Brazila? I ja sam cuo da je bio kapiten i najbolji igrac te generacije ali mi nije jasno jel igrao zadnjeg veznog ili nesto ofanzivnije?
              Bio je najbolji igrac te generacije i sprdao se sa celim svetom tih godina ali onda je dosao u Liverpul i puko totalno.Igrao je nesto ofanzivnije,bio je kreator igre a ovde je klasican zadnji vezni.Pravio je katastrofalnih gresaka i imao je toliko pogresnih dodavanja u prvom delu sezone,ako nije moja rec dovoljna Joe Cole ce ti potvrditi.
              sigpic

              Comment


              • Paceko se vraca sa pozajmice iz Norvica,oprostio se golom i bio je bitan faktor u kljucnim mecevima u kojima su izborili PL.Dogodine se nadam da ce zaigrati u Liverpulu.
                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...s-off-in-style

                Reina ce protiv Fulama odigrati svoj 150. mec za redom u PL.Srecno legendo,da odigras bar jos toliko!
                http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...reds-milestone


                EDIT:Imam LFC TV odjednom.

                Sad se pominje da bi mogli da damo Kola+pare za Lenona koji se navodno posvadjao sa Rednapom.
                Last edited by Casiraghi; 07-05-11, 17:16.
                sigpic

                Comment


                • Sto se tice Lucasa,otprilike to je to sto je Nash rekao.Kada je doveden bio je najbolji igrac svoje generacije u Brazilu i kapiten reprezentacije i igrao je otprilike poziciju kakvu igraju Gerrard,Lampard i ostali slicni igraci,znaci kreator igre.Mozda se pogubio jer ga je Rafa prekomandovao u zadnjeg veznog,ali vrlo je los bio,i pocetak ove sezone je bio slican mada se polako popravlja,dobar je u defanzivi ali ne svidja mi se kod njega sto jedino zna dodati prvom do sebe,a mozda je to sto sam navikao na igrace tipa Alonsa .Mislim da sljedece sezone ne bi bio los kao igrac sa klupe.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ma ako ovako nastavi treba Lukas da ostane,jer je zaista veliki radnik na terenu ali i jako,jako dobar covek.
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo jedan odlican klip za Captain Fantastica.

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Evo jedan odlican klip za Captain Fantastica.

                        legenda
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Sastav isti kao u mecu sa Njukastlom jedino sto Kerola nema ni na klupi,jos vuce povredu.

                          http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ds-listen-live
                          sigpic

                          Comment


                          • Nas mladi levi bek,Bred Smit,postigao gol za reprezentaciju do 17 godina na EP protiv Srbije.
                            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...es-for-england

                            Sta reci,jos jedna fenomenalna partija i timska pobeda i opet 5 komada.

                            Nisam mislio da cu ikad ovo reci ali Lukas i Maxi

                            Konacno zasluzili da nose crveni dres,neka nastave tako!
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo kako je naslednik odigrao protiv Mancesterovih rezervi,zaista mnogo podseca na kapitena,a gol iz slobodnog preslikan.Juce je takodje odlicno odigrao,samo napred majstore!
                              sigpic

                              Comment


                              • Šta radi Maxi Rodriguez

                                Biće Liverpool strašan naredne sezone! Trener koji zna svoj posao, ima punu podršku kluba i navijača a i vlasnici su spremni da ulažu novac u nova kvalitetna pojačanja.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X