Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala Sami za sve,nadam se da cemo i tebe uskoro vidjeti na nekoj funkciji u klubu.

    Posto je ova tema najbolja od svih timova u Engleskoj ,evo jedna anketa,u obzir sam uzeo samo igrace mladje od 20 godina.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Gde je ta anketa?

      EDIT: Evo je.

      Za Selvija sam glasao,podseca me na kapitena i cini se da ce biti ikona Enfilda.Mada stvarno nije lako izabrati.

      Joe,zaboravio si Robinsona.
      Last edited by Casiraghi; 02-05-11, 12:21.
      sigpic

      Comment


      • Ne mogu sad deset igraca staviti ,nisam ni Coady stavio,Robinson ti je pod neko drugi

        Ja sam glasao za Raheema,ocekujem dosta od njega i mislim da bi mogao postati jedno od najboljih krila svijeta.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Pa mogli bi svi postati najbolji na svojoj poziciji na svetu ako nastave ovako.

          Suso je najkompletniji i najtalentovaniji od svih ali Spanac je to,nadam se da ipak nece otici.

          A Selvi je naslednik kapitena,mada ce pre Keli dobiti traku ali kad kapiten ode imamo naslednika na njegovoj poziciji,to je bitno.Zao mi je sto ne igra prvu sada i ne znam sto ulazi na poziciju levog beka ali se nadam da ce se izboriti za vecu minutazu i da ce imati prednost u odnosu na Lukasa i Spiringa posto je bolji od obojice.
          sigpic

          Comment


          • Zasto bas ti?!?

            sigpic

            Comment


            • Mora taj da se petlja i u Liverpul.
              sigpic

              Comment


              • Vidi ga sto nema ukusa,stavio grb na obe strane.
                sigpic

                Comment


                • Deset mojih najdrazih pobjeda otkako pratim Liverpool,moguce je da sam i neku zaboravio

                  10.



                  Nedavna pobjeda protiv Uniteda,vrlo mi je draga jer smo razvalili najveceg rivala,Suarez je briljirao i pobjeda pod vodstvom Kenny-a.

                  9.



                  Tu noc sam se pitao samo na koliko cemo stati,a i dalje drzimo rekord LP sa najvecom pobjedom.

                  8.



                  Sedam minuta nas je djelilo od ispadanja,ali vec u iducem napadu smo poveli i pokazali da smo klub koji nikad ne odustaje.

                  7.



                  Velika pobjeda na Nou Camp-u pogotovo kad se zna sta se radilo noc prije i da su sjevali golf stapovi svuda

                  6.



                  Kraljevi ispraceni sa cetiri komada ,odlicna partija Gerrarda.

                  5.



                  Trofej osvojen takodjer kada se mislilo da je sve rijeseno i ponovo kapiten u posljednim trenutcima spasava stvar.

                  4.



                  Sta reci ,najveca pobjeda nad Unitedom u posljednih nekoliko godina pogoto kada se zna da smo je u gostima ostvarili,utakmica kakva se tesko ponavlja.

                  3.



                  Ja mislim da se Mourinho jos pita jel lopta presla liniju

                  2.



                  Samo imam reci utakmica za uzivanje.

                  1.



                  Utakmica koja se desava jednom u 100 godina,tu noc sam plakao od srece ko da sam ja sam digao taj trofej .
                  Last edited by Joe Cole 10; 02-05-11, 21:27.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Odlican izbor Joe.

                    Meni su drage naravno sve ove i tu bi jos dodao pobede protiv Celsija 2007 u LS,Arsenala u kupu 2003 i ovogodisnju protiv Celsija posle odlaska Toresa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Hvala Hipiji!
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Meni je jako draga i utakmica iz te godine kad je bilo finale u Istambulu kad smo dobili Oli u poslednjem kolu grupne faze, a bili smo na korak od ispadanja, i onaj Dzerardov gol sa 35 metara. Dobri stari dani, lepo je s vremena na vreme setiti se.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Bravo Nebojsa,na to smo zaboravili.

                          Bice opet takvih pobeda,ne sekiram se.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kad se sjetim toga samo,90 minuti treba nam pobjeda od 2 razlike i onda ponovo kapiten na sceni sa fenomenalnim pogotkom.

                            Koliko nas je samo puta vadio Gerrarda
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • To mi je bio jedini put da sam zaplakao za neki klub sem Zvezde (tako sam se i setio ), mislio sam tad da smo peceni. Posle je sve istorija...
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ma smesno je bilo koga osim Pirla porediti sa kapitenom,covek je najbolji vezni na svetu,samo da ozdravi i pojesce ih sve redom.

                                A ove iz Mancestera je i povredjen pojeo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X