Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i klip izasao, bravo za dvojac!

    sigpic

    Comment


    • Henderson na svojoj poziciji igra sjajno, vidi se da je izuzetno kreativan igrac, ali mene je Keli odusevio, decko ima sve predispozicije da postane kompletan odbrambeni igrac, podseca na Fila Dzonsa iako je ovaj mladji od njega... Ali Alex Cembrlen ce da bude strasan igrac, ali strasan... Vec ga vidim u buducnosti kao najbolje krilo u Engleskoj, decko je fenomenalan, a tek 18 god...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ne moze Keli bas kao Fil jer nije dovoljno tehnicki jak i to sto ovaj radi se moze videti kod jos par igraca ali moze da bude odlican stoper i dosta dobar bek jer je napredovao u ofanzivi a u defanzivi sve zivo zatvara. Mada bi ja njega na stopera gurao i to bi mi vec sad bio u prvoj a Glen na beku. Karager nije u formi a Skrtel zna da igra samo male utakmice i mnogo varira u formi. Keli je imao problema sa povredama ali je skoro svaki mec prosle i ove sezone dobro odigrao, konstantan je. Ja bih voleo da on igra stopera u karijeri i da bude buduci kapiten jer je mentalno jak i mislim da moze da bude pravi lider a stoper mu je prirodna pozicija.

        Hendo kad je u sredini dobro igra, sto smo videli ovo malo kod nas sto je igrao i konstantno to potvrdjuje u mladoj reprezentaciji. Mogao bi Keni mozda protiv Celsija opet 4-3-2-1 da izvede kao protiv Mancestera pa mozda zaigra u sredini.
        sigpic

        Comment


        • Ma pusti tehniku, on je strasno brz za stopera, i mora da igra na toj poziciji... Pa pogledaj Pikea, on je fizicki nesposoban, ali zato tehnicki potkovan da se smoris i brz, i zato je jedan od najboljih stopera na svetu... To je moderan fudbal, skoro da vise i nece biti jakih u snaznih stopera koji ce da izubijaju napadace... Keli bi bio fenomenalan stoper u to nema sumnje, ali najvise mi se svidja njegova brzina, a i tehnika mu je na solidnom nivou...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Ma pusti tehniku, on je strasno brz za stopera, i mora da igra na toj poziciji... Pa pogledaj Pikea, on je fizicki nesposoban, ali zato tehnicki potkovan da se smoris i brz, i zato je jedan od najboljih stopera na svetu... To je moderan fudbal, skoro da vise i nece biti jakih u snaznih stopera koji ce da izubijaju napadace... Keli bi bio fenomenalan stoper u to nema sumnje, ali najvise mi se svidja njegova brzina, a i tehnika mu je na solidnom nivou...
            Sta ti naprica ovdje moj prijatelju.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by FresHMaN91 View Post
              Ma pusti tehniku, on je strasno brz za stopera, i mora da igra na toj poziciji... Pa pogledaj Pikea, on je fizicki nesposoban, ali zato tehnicki potkovan da se smoris i brz, i zato je jedan od najboljih stopera na svetu... To je moderan fudbal, skoro da vise i nece biti jakih u snaznih stopera koji ce da izubijaju napadace... Keli bi bio fenomenalan stoper u to nema sumnje, ali najvise mi se svidja njegova brzina, a i tehnika mu je na solidnom nivou...
              Ma moze da bude strasan ali ne bas kao Fil, ovaj je vanserijski.

              Pike nije nikako fizicki nesposoban, verovatno najkompletniji stoper kad se saberu fizicki i tehnicki atributi.

              A ne vredi nama nista za Kelija kad Keni u njemu vidi beka i krilo u Hendersonu. Jeste on King ali mora da menja neke stvari, rezultati to pokazuju.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                Sta ti naprica ovdje moj prijatelju.
                Pricao sam o Keliju, pa sam presao na Pikea... Dzons je vanserijski tu nema price... Kelija na stopera, pa da vidis kako ce igrati... Njegova tehnika je solidna, to je i pokazao kad je dao ovaj gol, dobro je on potkovan, ali ima brzinu, i to je danas potrebno za modernog stopera... Keni ce to uvideti valjda...
                Pike nije nikako fizicki nesposoban, verovatno najkompletniji stoper kad se saberu fizicki i tehnicki atributi.
                Ma to ja rekoh onako nije invalid, ali uopste nije snazan fudbaler, to sam hteo reci... Najkompletniji stoper sigurno na svetu...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • I u cemu je sad problem da Henderson igra veznog? Vidi se da zna dobro da odigra, a Keni ga i dalje forsira po desnoj strani koja mu apsolutno ne lezi. Stvarno ne razumem. Adam, Gerrard i Hend sredina, Suarez i Dauning krila i Kerol napad. To mora funkcionisati!

                  Keli jos nije za prvu postavu, dobar je, bolji je od Karagera koji je u ocajnoj formi, ali Skrtel i Ager su sasvim korektno odigrali zadnje dve tekme. I nikako njega na beka, isuvise je spor i nema prodornost. U odbrani ce odigrati dobro, ali zamislite da nam po desnoj strani igraju Hend i Keli, to ne bi licilo ni na sta u ofanzivi

                  Comment


                  • Originally posted by lenjivac View Post
                    I u cemu je sad problem da Henderson igra veznog? Vidi se da zna dobro da odigra, a Keni ga i dalje forsira po desnoj strani koja mu apsolutno ne lezi. Stvarno ne razumem. Adam, Gerrard i Hend sredina, Suarez i Dauning krila i Kerol napad. To mora funkcionisati!

                    Keli jos nije za prvu postavu, dobar je, bolji je od Karagera koji je u ocajnoj formi, ali Skrtel i Ager su sasvim korektno odigrali zadnje dve tekme. I nikako njega na beka, isuvise je spor i nema prodornost. U odbrani ce odigrati dobro, ali zamislite da nam po desnoj strani igraju Hend i Keli, to ne bi licilo ni na sta u ofanzivi
                    Pa i igrali su nam njih dvojica par utakmica, nema sta da zamisljamo.

                    Skrtel je dobro odigrao ali je budala generalno, Keli je vec sad konstantniji od njega i bolji igrac i u odnosu na njega treba da ima prednost. Fudbalski je dobar igrac ali glava je problem, bila i ostala.
                    sigpic

                    Comment


                    • Veceras odlican film za odrasle,glavni glumac Luis Suarez.

                      Urugvaj-Cile 4:0 (Suarez cetri komada)

                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Nadam se da ce Suarez pretociti te igre iz reprezentacije u klub....;)


                        Last edited by Freshman; 12-11-11, 13:07.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Sta se zali Keni na raspored ?

                          Comment


                          • Originally posted by Drogba View Post
                            Sta se zali Keni na raspored ?
                            Mi igramo sa Sitijem u nedelju pa sa vama u utorak u kupu, hoce da pomeri za sredu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Mi igramo sa Sitijem u nedelju pa sa vama u utorak u kupu, hoce da pomeri za sredu.
                              To jeste malo glup raspored, ali rasporedi se rade zbog TV prava, da bi televizijske mreze mogle da prenose sve zanimljive utakmice. A inace klubovi dobijaju najvece pare upravo od TV-a, tako da s druge strane nemaju neko prave da se zale na raspored. Iako je prenatrpan.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                To jeste malo glup raspored, ali rasporedi se rade zbog TV prava, da bi televizijske mreze mogle da prenose sve zanimljive utakmice. A inace klubovi dobijaju najvece pare upravo od TV-a, tako da s druge strane nemaju neko prave da se zale na raspored. Iako je prenatrpan.
                                Ne znam ni ja sto se zali kad ce najverovatnije da pukne obe.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X