Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Benteke, 12 golova, 2 asistencije, 1 gol iz penala. Kao sto neko rece covek oko koga se sve vrti u timu i na koga ide skoro svaka akcija. Cifra od 30m ( nigde nisam procitao da bi se mogao dovesti za manje ), je apsolutno ludilo. Ako su vec resili da pljunu ozbiljnu cifru za spica ( koji je naravno neophodan ) onda MORAJU da nadju bolje resenje od ovoga.
    Ings kao neki bekap, za 5-7m je ok, sigurno bolje od onoga sto trenutno imamo.
    Verujem da ce se potruditi da dovedu Milnera, iako nista specijalno ne moze da ponudi, ali dzabe je, + je Englez, tako da njega ocekujem za sigurno, uz Ingsa.

    Comment


    • Vijest koju ste već prije znali ali eto.

      Danny Ings heading to Liverpool as Man Utd RULE OUT summer move

      Comment


      • Mateo Kovacic, 30m

        Comment


        • To portali s ovih prostora napuhuju cijenu i jos je u eurima. Engleski portali navode cifre izmedu 10 i 15 milijuna funti sto je sasvim ok cijena.

          Comment


          • Potpisao Ibe novi petogodisnji ugovor, sa 6k na 30k funti nedeljno.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Jedan od razloga zasto sam poceo navijati za Liverpool prije nesto manje od 15 godina,najveci razlog zasto je ta ljubav samo rasla.Iako mislim da je doslo najbolje vrijeme za rastanak jer njegova forma pada,a takvom igracu nije mjesto na klupi,bit ce cudno gledati izlazak iz tunela bez njega,precudno.Ono ludilo u Istanbulu,gol protiv West Hama u finalu kupa,golovi Unitedu,gol u zadnjem minutu protiv Olympiakosa,to nikad nece biti zabravljeno.Bilo je boljih igraca,ali niko nije imao tu ljubav i vezu kao Stevie i navijaci.

              Mislim da Liverpool nece nikada vise imati ovakvog igraca i zato mi je bilo zadovoljstvo odrasti uz jednog takvog igraca.Sa njim u subotu odlazi jedan dio Liverpoola.Ne bi ga dao za tri Messi-a.Stevie hvala za sve i zabij jos jednom u subotu kako samo ti znas,a vidimo se opet nekad kada budes vodio Liverpool do titule PL jer tako je sudjeno siguran sam.Dovidjenja kapitenu!

              WHAT A HIT SON,WHAT A HIT!


              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Legenda. Sve je suvisno

                Comment




                • Došao i taj dan...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Comment


                    • Ovog tvrdoglavog irca će navijači na kraju sa usranom metlom terati sa Enfilda , inače 11 ko 11 dosta korektno,
                      a opet recimo sa Gigsom, Džerardom, Lampardom, Bergkampom, Vidićem, Ferdinandom itd., bi se moglo skockati i drugih 11 i opet bi bilo korektno.
                      Stvar ukusa
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Hvala ti Stivi za sve za mene si bio i ostaces najveci igrac koji je igrao za ovaj klub.
                        Danas je tezak dan da tezi ne moze biti. Odlazi covjek zbog koga sam izmedju ostalog i zavolio ovaj klub. Odlazi igrac koji je dao sve ovom klub, odlazi legenda. Odlazi navijac, borac i ratnik ovog kluba, odlazi jedan od nas. Zadnja utakmica na Enfildu pred svojim navijacim covjeka koji je sinonim za taj isti Enfild, za Liverpul i za sve nas koji volimo ovaj klub.
                        Zbogom Stivi i znaj da nikad neces hodati sam. YNWA

                        Comment


                        • Stevica je medu zadnjima od stare garde koji odlazi. Pod stara garda mislim na igrace koji su igrali kad sam prije 15-ak godina poceo pratit nogomet.

                          Comment


                          • Cek tek sam sad skuzio da nije Gerrarda metnuo

                            Comment


                            • Za sve je kriv EGOMANIJAK Rodzers!!! Sve je unistio, sve! Jebeni Stivi odlazi, covek koji je sve dao za nas crveni dres. Smeker, gospodin, igračina!! Nijedan jedini skandal tokom cele karijere. Sada kada je prakticno OTERAN kao pas jer mu je ponudjen ugovor finasijski manji od bar pola igraca u ovakvom Liverpulu, opet se poneo kao gospodin, bez ijedne lose reci o ovim nebitnim ljudima u našoj upravi, komitetu i naravno nas mastermind na klupi!! Nije ovako trebalo da se zavrsi, svi znamo da mu je želja bila da zavrsi karijeru ovde ali eto, udarili smo u dno i to bas jako. SRAMOTA!

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X