Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Sterling ode, to je to.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Nadam se da cemo papreno da oderemo tim koji ga uzme.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Samo nek Wenger ide sto dalje od njega. Htio sam ga kao mladjeg kad je tek izbio na scenu da ga otme Wenger, a sada bome nema potrebe davati 30+ miliona za njega.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • da bih ja pare za njega bez problema ali sve mi se čini da će završiti u Sitiju

              samo je ovim stavio klub u lošu poziciju,mogo je bar da potpiše ugovor,dobije veću platu,kolko tolko pa bi ga ovi verujem i pustili ako mu se baš tolko ide
              Last edited by saburo sakai; 18-05-15, 22:27.
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Ode on u Siti 90%... Osim ako ne zeli da igra za drugi tim u Engleskoj, onda PSZ. Eventualno Real ili Barsa mada ne znam sta ce im...

                Comment


                • Obicno se ne bih brinuo, jer znam da je on itekako zamenljiv, ali problem je nasa sklonost ka katastroficnim zamenama za igrace koji odlaze.
                  Hoce mali u London da se vrati, tako da ne verujem da Arsene nece probati da ga dovede Aki.

                  Veruj mi Saburo, nije klub stavljen ni u kakvu losu poziciju, stav je nepromenjen, on nece biti prodat(osim ako ne dodje kapiram fina ponuda). Ima ugovor jos dve godine.

                  Sa druge strane, Milner odugovlaci sa novim ugovorom sa Gradjanima, 135k nedeljno, sa bonusima i do 160k. LFC ne moze to da izjednaci nikad. Dakle vrlo verovatno mrka kapa sto se njega tice, steta, mada razlog odugovlacenja mozda i jeste sto zeli vise regularan fudbal, nego li visoku platu, u sta cisto sumnjam.

                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • sa dve godine ugovora sutra bih dao za njega izmedju 30 i 35 miliona funti bez problema(plafon neki),normalno prvo bih ponudio manje
                    i to je s obzirom na sadašnji kurs evra fer ponuda

                    vako,samo Siti može dati tolke pare za njega pod ovim uslovima
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Nece uvesti nova Home Grown pravila, jedino ako su opaljeni po glavi pa da izgube nekoliko milijardi po pitanju novca koji kruzi u britanskoj ekonomiji, teorije nema. Plus jos vise bi se raspali u Evropi, a Evropa sad uvodi jos vece nagrade i sponzori postaju sve vise i vise darezljivi po pitanju bonusa za to takmicenje. Ako se zakuju sa tim HG igracima to ce biti show kako ce samo otici inostrani talenat negdje drugo, a prenapuhane cijene Britanaca ce da eksplodiraju, a marketinski potencijal da se raspadne.

                      Iako ja sam misljena i da ce trenunti balon koji se napuhao sa ovim silnim milijardama u fudbalu u zadnjih par godina da pukne takvom silinom da se fudbal nece dugo oporaviti.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ima li kakve šanse da se Bajern umeša u priču?
                        Sterlin OUT, Rojs IN...

                        Ajoj, kakvo će biti mučenje nalaženje zamene. Već vidim letnju sagu, sa mnogo izgubljenih živaca....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Btw Suarez je bar bio dovoljno pristojan da javno izjavi da zeli da ide na ljeto, u sred predsezone. Ovako Sterling dok sezona traje, bas jadan potez.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Ima li kakve šanse da se Bajern umeša u priču?
                            oni traže igrača takvih karakteristika kolko sam ja upratio,doveli bi oni Azara al ovaj neće da predje,tako da ne znam,sve je moguće imaju oni para al na osnovu ovih trenutnih spekulacije Siti je favorit

                            za čelzi je telegraf preneo samo da pratimo razvoj situacije(ništa više) ,kontam da isto važi i za ostale top klubove sigurno će se nakon ovoga pojaviti nove priče
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Sterling je trazio kucu u Londonu prosle sedmice. Nemoj Arsene pliz, nemoj. Puno je petobanka za primadonu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X