Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Redsi moji srecna vam nova godina, zelim vam puno srece i zdravlja a nasem klubu sto vise pobjeda i ako je moguce i neki trofej ove godine.

    Comment


    • Srecna Nova svima, sve naj naj!!
      Da udjemo u 2015. sa pobedom, da vezemo konacno 3 pobede.A gde je treca, tu je i cetvrta....

      p.s. Zna li se kad ce Staridz?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Priključujem se lepim željama i ja
        Što se Staridža tiče, čitao sam neku Brendanovu izjavu gde spominje kraj januara...., u istoj toj izjavi napominje, da bi Lovren magao biti spreman već danas, ako ne, u nedelju sigurno.
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Liverpool unlikely to make signings in January - Brendan Rodgers

          Use accessible player and disable flyout menus
          Jump media playerMedia player helpOut of media player. Press enter to return or tab to continue.
          Liverpool boss Brendan Rodgers says he does not expect to bring any new players to the club in January unless they can "significantly" improve the squad.

          Rodgers feels the January transfer window is not a good time to buy players and is happy with the squad he has at the moment.

          On the future of Mario Balotelli, Rodgers says he still expects a contribution from the Italian striker, be it from starting games or from the bench. (BBC Sport)
          Dakle nema novogodisnjih poklona u vidu novih igraca, sto sam i ocekivao.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • B6RPt3BCIAEhdyI.jpg

            Izgleda Hendo opet desno..., Škrtel odmara.
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Ne svidja mi se sto je Hendo desno, ali dobro. Mogao je Markec tu da igra, a Hendo ako vec nema odmor, da pocne umesto Lucasa.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by somborac View Post
                [ATTACH=CONFIG]13417[/ATTACH]

                Izgleda Hendo opet desno..., Škrtel odmara.
                Skrtel odmara zbog kartona. Sta je sa Balotelijem nije valjda da je vec bivsi???

                Comment


                • Balotelija verujem čeka težak kup meč u nedelju
                  A sad mi je jasnije ono cepanje gaće onom labudu preksinoć
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Sad čitam b92, da bi Rafa bio voljan spasiti nas bede i uzeti Maria u januaru, mi bi smo navodno onda probali u Pariz po Lavecia, to bi i bio neki progres po meni.
                    Igra sa trojicom u napadu, bez ijednog napadača nije moglo da prođe na duge staze, sve je ovo nekako još uvek krpljenje i snalaženje u datom momentu.
                    Povratkom Staridža, i dovođenjem još jednog pravog napadača moglo bi se vratiti na 442, eventualno 352, što bi mislim moglo napokon dati neku veću stabilnost u igri.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Ovo danas je bila jedna velika sramota i nista vise...
                      Sudije ti poklone dva gola a ti ne mozes da sacuvas prednost i to od zadnjeg tima na tabeli.
                      Dzerard i Lukas su posebna prica. Prvi je ocigledno za klupe i nije mu vise do fudbala, bezvoljan, bezidejan i uveliko igra kao da je rekreativac. Drugi nije ni rekreativac ali je opet bolje odigrao od prvog, mada ni jedan nije zasluzio da igra cijelu utakmicu. Sto se tice Brendana opet je pogrijesio sto je Hendersona stavio na desnu stranu. Momak jednostavno nije za to i nema od njega nikakve koristi ako ne igra u sredini. Sto se tice Sterlinga i njegove igre kao napadaca vise je beskoristan nego da igra na krilu. Prelako ga stoperi otresu i ako ne dobije loptu u for od njega nema nikakve koristi mada i on je poceo da se ponasa kao da je Mesi pa pokusava nemoguce. Jedini pravi kreativac i jedini koji igra jako dobro je Kutinjo a to je jednostavno premalo za jednu ekipu. Sve u svemu jos jedan samar i klubu i Brendanu, sam je pitanje koliko ce on tih samara moci da izdrzi.

                      Comment


                      • Ono sto je jedino realno, posto Romano prica o tome, jeste deal za Shaqirija. Neki italijanski klubovi, poput Intera nude pozajmicu, mi bi zeleli da to bude na permanentnoj bazi. 15m trazi Bayern.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • idi.

                          Comment


                          • sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              I njemu je svega dosta ali ne mozemo da ga krivimo dao je sve ovom klubu... Ako ode nista vise nece biti isto.

                              Comment


                              • Niko da prokomentarise Brejking brejking njuz....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X