Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Place mi se. Nek se ovi vlasnici teraju u... Ne mogu da verujem da nece završiti karijeru Liverpulu.

    Comment


    • Nikad nista necemo napraviti sa FSG-om. Mrtvi americki kapitalisti koji veze s fudbalom nemaju i nista im nije sveto.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • https://www.facebook.com/LiverpoolFC...842573/?type=1

          #LFC can confirm that Steven Gerrard is to leave the club at the end of the 2014-15 season. Read the full story on this breaking news, including words from the man himself and his tribute to Reds fans, here: http://lfc.tv/Ampp #LFCicon
          LFC official statement http://www.liverpoolfc.com/news/late...steven-gerrard

          Comment


          • hvala mu za sve realno. tuga je gledati liverpool bez carraghera i evo sad gerrarda ali sta je tu je. nadam se boljim vremenima

            Comment


            • Nekad su za ovaj klub igrali igraci sa velikom zeljom, borbenoscu, strasti i zalaganjem, igraci koji su nosili crveni dres casno a danas neki manekeni kojima je vazna frizura i kojima je vazno da se ne daj boze povrijede ili isprljaju na terenu. Blizi se i odlazak jednog od najvecih ako ne i najveceg igraca ovog kluba koji je dao sve klubu a koji morao da ode jer je vrijeme da ustupi mjesto ulickanim manekenima i pedercicima koji su pogodni vlasnicima. I Kako covjek da produzi ugovor? I da ga produzi na 10 godina opet bi igrao sa raznoraznim Lovrenima Alenima i Lukasima i opet ne bi ligu osvojio. Stidite se svi u klubu...

              Comment


              • Majstore niko ne smije niti moze da ti zamjeri na veoma teskom potezu na koji si se odlucio , sve sto si mogao dao si za LFC.

                Ja i dalje ne mogu vjerovati da karijeru neces zavrsiti u crvenom dresu , ali sta je tu je ... Zivot ide dalje...



                Comment


                • Cak nije ni pisao neko srceparajuce pismo kako to vecina igraca obicno radi. Kratko, jasno i dostojanstveno, uvek je bio takav.



                  Nema tu puno price. FSG out.
                  sigpic

                  Comment


                  • Joseph Musker
                    ‏@Musker_LFC
                    @wildlyAwesomee @DavidAmoyal It has nothing to do with Rodgers or the club, it was completely Gerrard's decision.
                    Ako je istina, onda je u redu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ako je istina, onda je u redu.
                      Sta ako je istina? Da je Gerrard apsolutno sam odlucio da ode? Ne vidim cak ni neki pararelni univerzum gde bi to bila istina
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ma ja ga razumem, smučilo mu se vise. Ovi vlasnici su mu izgleda ponudili neki ponižavajući ugovor, ovaj irac ga drzi na poziciji zadnjeg veznog, gde jedan invalid Lukas ima ofanzivniju ulogu od njega. Cela Engleska ga proziva zbog klizanja. Posle svakog meča irac ko papagaj ponavlja '' character, attitude, agrresion, passing, briliant'' pomislili bi ljudi da smo Barsa.

                        Comment


                        • sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Moj idol ! Bez obzira na kakvu kod odluku doneo ja cu ga uvek ceniti i ostace mi idol.

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Sta ako je istina? Da je Gerrard apsolutno sam odlucio da ode? Ne vidim cak ni neki pararelni univerzum gde bi to bila istina
                              Zato i kazem ako jeste ali mislim da nije koliko god Musker bio pouzdan insajder. Mislim da je do FSG-a i velike plate + jos nekih stvari u klubu. Kapiram da je zato prelomio i da hoce da uziva u zavrsnoj fazi karijere i igra opusteno u Kaliforniji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Siguran sam da bi Dzerard ostao u klubu da je Suarez ostao i da su se "poklopila" pojacanja, ostao bi pa makar igrao i za dzabe, ovako skim da igra i skim da pokusa da osvoji PL?! Ovaj klub odavno tone sve dublje i dublje prosle godine su nam se poklopile neke stveri, u buducnosti tesko da cemo ponoviti nesto slicno.

                                Comment

                                Working...
                                X