Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodgers izjavio da su Sturridge i Lallana spremni za Arsenal, takodje i Lucas.

    Comment


    • Dzaba,nemamo mi sanse na Emiratima.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Sa Sturridgeom itekako imamo necemu da se nadamo, a sada se i Lucas vraca. Mada ti Emirati su mi uvek nekako najtezi bili, od svih gostovanja.

        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Bice utakmica slicna prethodnoj. Arsenal ce da pregazi prvih 60 min i posle vodjstva od 2 razlike ce se povuci kao sto se povlace vec neko vreme na 2:0 nezavisno od protivnika. Mi cemo mozda dati 1 gol u tih pola sata a do prepustenog poseda cemo biti preplaseni. Dakle, 1&D2+ na tiket i mirna Bosna.
          sigpic

          Comment


          • gg3+ tr 2:1

            Comment


            • Kako mozes da ocekujes od trenera da dobije, na Emiratima gde smo uvek gubili. Kad nije mogao raspali Junajted kod kuce da nadigra sa smesnim trenerom, BR treba da dobije sve do kraja i Murinja na SB da bih mu opet verovao.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • ako stavi cana na stopera ja cu odma ugasiti TV i otici na pivo i kurve

                Comment


                • Ako bude igrao 343, verovatno Čan ide nazad desno, ali ja se iskreno nadam da će probati 451, eventualno 442....
                  Ne znam da li je Glenson u sastavu uopšte, pojma nemam kako rešiti poziciju eventualnog desnog beka, no dobro, nisam ja ni selektirao ovu ekipu, pa i nije moj problem
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Can desno Sakho sredina i Lovren levo. Henderson Alllen zadnji vezni, Markovic i Moreno bekovi, Coutinho i Sterling wingovi/mid i Sturridge napad. To je neko moje predvidjanje, i verujem da nemamo neke sanse, ako izvucemo X to ce biti super.
                      Last edited by Brian McShtull; 03-04-15, 21:39.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Odlucujucih 5-6 dana za nastavak sezone. Ako izgubimo danas, oprostili smo se fakticki od top4. Sa druge strane, jedina nada da se sezona izvuce koliko toliko je u sredu protiv Roversa, i plasman u polufinale FA. Ako ne uspemo ni jedno ni drugo, game over.
                        Nesto sam uveren da mozemo dati bar jedan Arsenalu, ako ne i vise, ali odbrana me brine. Nema Skrtela koji popunjava rupe iza Cana i Sakho-a. Ne znam kome ce Rodzers dati prednost, Toure-u ili Lovrenu. Iskreno, vise bih voleo Toure-a, jer vec vidim kako Lovren dobacuje loptu Ozilu na 40 metara od naseg gola, koji salje jednostavan pas Zirudu koji resava 1 vs 1....
                        I nadam se da ce maknuti Sterlinga sa wing beka i staviti ga u napad. Ocekujem da nas pojedu na sredini. Nesto tipa 65%-35%. Nadam se da ce im igrati Mertezaker u prvih 11, i da ce njegovu sporost iskoristiti Dany...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Confirmed #LFC team v @Arsenal: Mignolet, Can, Toure, Sakho, Allen, Lucas, Moreno, Henderson, Coutinho, Markovic, Sterling

                          Deluje ovo dobro, jaka sredina i leprsavi i brzi napad. Sve zavisi od Allena i Lucasa.
                          Last edited by Brian McShtull; 04-04-15, 11:47.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Cek, jel Markec ide na RWB ili ce u napad? Ovo deluje kao tri coveka na sredini, s'tim sto ce Hendo igrati nesto vise napred....
                            Mada mi ovo deluje kao neka oprezna verzija, sa Allenom i Lucasom. Fakticki smo izbacili jednog napred a usao je Lucas...
                            Svidja mi se sto je Kolo pre Lovrena...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Verovatno obe pozicije, stim sto ce imati vise defanzivnih zadataka od Rahima. Na papiru ovo izgleda kao postava koja moze da unisti Arsenal, Markovic i Sterling ce imati mnogo prostora, sa druge strane odbrana i sredina ce biti dosta zgusnute nece tu lako Arsenal da prolazi. Po ovome mi imamo sanse sad sve to treba u praksi videti.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Od ovog kluba je ostalo samo ime i nista vise. Nazalost to je cinjenica. Igraci balvani, uprava debilna i nesposobni vlasnici. Sto se utakmice tice smuci mi se samo kad vidim ko igra za Liverpul. Sto se Brendona tice vrijeme je da ide dok nije jos vise zatrpao ovaj klub, zasluzio je i ranije da ode. Zao mi sto ce se opet poceti sve ispocetka ali bolje je tako. Mislim da i kup ne mozemo osvojiti tako sto se tice ove sezone DOVIDJENJA PRIJATNO.

                                Comment

                                Working...
                                X