Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Tu svi nabiju cene igracima, tesko je uzeti nekog ko ce igrati jednako dobro koliko je i placen a mi nismo Celsi ili Siti da tek tako mozemo da bacimo pare. Mora mnogo da se vodi racuna, posebno posle prethodnih gresaka.

    Da je lakse uzeti igraca iz PL, ja bih odmah isao po Lalanu i Kabaja.
    Ma ovo je bilo upuceno Gigsiju ne tebi, obzirom da je covek spomenuo Songa
    sigpic

    Comment


    • Mbia odlican igrac, jedini kojeg sam ove sezone gledao da je potpuno zatvorio Moussu, veoma dobar igrac, ne bih se zalio da ga imamo u ekipi nikako. Yacob je dobar ove sezone, mada i ceo WBA, Clark je tamo odradio fantastican posao, ali nije on kapacitet za LFC.

      Nece Strootman za manje ici Nash, veruj mi...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Posmatrati Francuze i Holandjane, tamo se uvek nesto lepo nadje!

        Eto npr onaj sto je Everton hteo da ga dovede pa nisu jer je imao neki problem sa kolenom... bese Fer?

        Comment


        • Strotman za 16 moze da se uzme, to kazu svi pouzdaniji izvori.

          Primera mora da se gleda kao prva opcija, igraci iz Primere se posprdaju u PL, ovi mogu i ne moraju.
          sigpic

          Comment


          • Da ovi ofanzivniji, ali za zadnje vezne (posto je oko njih pocela cela ova prica) najbolje gledati Francuze i Holandjane kao sto kaze Gigsi (pre svih Francuze).

            Ko su dobre i realne opcije iz Primere na toj poziciji - Mario Suarez, Kamaco, Benjat (koji i nije zadnji vezni)...?

            Ne pravim se pametan jer ne pratim Primeru toliko detaljno ima tako verovatno jos mnogo dobrih igraca, ovo je ono sto sam uspeo da spazim.
            Last edited by ExEric; 17-03-13, 13:20.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              Da ovi ofanzivniji, ali za zadnje vezne (posto je oko njih pocela cela ova prica) najbolje gledati Francuze i Holandjane kao sto kaze Gigsi.
              Ever Banega otac za sve njih.

              Idealan fit za sistem i pravi holding midfielder kojeg BR trazi. On ili Strotman kad bi dosli ja bi bio vise nego zadovoljan.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ever Banega otac za sve njih.

                On ili Strotman kad bi dosli ja bi bio vise nego zadovoljan.
                Pa gde ce Dzerard onda? Na 10-ku?

                Ja koliko vidim vi igrate sa jednim klasicnim zadnjim veznim, jednim box-to-box i 10-ka (koju niste imali pre Kutinja pa je tu igrao ko je stigao ili ste igrali sa 2 box-to-box igraca).

                Banega opet ne znam koliko je dobar u defanzivi, on bi mogao da zameni Alena recimo, ali opet ostaje ko ce da igra Lukasovu poziciju.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Strotman za 16 moze da se uzme, to kazu svi pouzdaniji izvori.

                  Primera mora da se gleda kao prva opcija, igraci iz Primere se posprdaju u PL, ovi mogu i ne moraju.
                  Ma pusti ti izvore, covek najbolji igrac Eredivise uz Bonija, tesko da ce moci ispod cene, PSV ga bas vrednuje i to sa pravom. Taj ce sigurno pokidati u PL kako god okrenes, proveren igrac, a mlad i extra talentovan, zver.
                  Ne znam u Primeri mnogo sjajnih zadnjih vezista, evo ovaj Ittura sto se povezivao sa nama je ok igrac, ali nista znacajno ne bi unapredio LFC.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Mi igramo u tandemu Lukas-Dzerard i ovo ostalo su ofanzivniji.

                    Banega pored Dzerarda, Lukas backup mada meni ne bi bio ni to al ajd. 10-ku ce u narednom periodu igrati Suarez kako stvari stoje, iako sam ja za to da on ide levo a Kutinjo u sredinu. Konstantno menjanje pozicija u toku meca se naravno podrazumeva.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ever Banega ti je isto kao i Ben Arfa,malo malo pa bolnica,ali dobar je igrac to stoji

                      Ja mislim da ce Luiz Gustavo moci da se kupi na ljeto jer ce Pep vjerovatno tu da dovede nekoga drugog,eto prilike ako mene pitate
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Suarez bas idealan igrac da igra ovu novu poziciju "lazne 9-ke", znaci da bude u spicu ali da se krece svuda oko 16 - levo, desno, centralno...

                        Bas mi nije za 10-ku.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ever Banega ti je isto kao i Ben Arfa,malo malo pa bolnica,ali dobar je igrac to stoji

                          Ja mislim da ce Luiz Gustavo moci da se kupi na ljeto jer ce Pep vjerovatno tu da dovede nekoga drugog,eto prilike ako mene pitate
                          Nije bas u toj meri Banega, ono je nemoguce. Zato Strotman fizicki prespreman lik.

                          A ja bih oberucke prihvatio Gustava al' nikom teze uzeti igraca nego Bajernu. Najbolje organizovan klub.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije Suarez 10-ka Nash, on vise igra laznu 9, vidis da ga ima svuda po terenu, formacija ipak vise lici na 4-4-1-1, sto sam i ocekivao kada je Sturridge dosao...

                            Luis Gustavo bi bio sjajno pojacanje, samo ne znam da li je realno za LFC, i za koliko bi ga Bayern pustio, oni ne prodaju igrace tako lako, ustvari nikako ih ne prodaju...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Nije Suarez 10-ka Nash, on vise igra laznu 9, vidis da ga ima svuda po terenu, formacija ipak vise lici na 4-4-1-1, sto sam i ocekivao kada je Sturridge dosao...

                              Luis Gustavo bi bio sjajno pojacanje, samo ne znam da li je realno za LFC, i za koliko bi ga Bayern pustio, oni ne prodaju igrace tako lako, ustvari nikako ih ne prodaju...
                              Suareza uvek ima svuda, gde god ga stavis, prosto tako igra covek ali Kutinja ne bih setao po stranama nego bi mi bio najcesce u sredini.
                              sigpic

                              Comment


                              • Billy Liddell ‏@Liddellpool
                                #LFC have rejected bids from Leeds, Cardiff and Bolton to take Sterling on loan.
                                Dobro su odbili, PL tim da je bio, bilo bi ok, ovako....
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X