Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Retko sta kod mene izazove toliku srecu i odusevljenje kao sto je to derbi sa Junajtedom. Ne znam da li se icemu vise radujem nego ovoj utakmici i tako je vec dugi niz godina. Danas, zanimljiva tekma, uzbudljiva, kao i svaki put. Ne znam koliko moze da bude objektivno moje misljenje, ali po prikazanoj igri smo zasluzili bar bod, iako rezultat govori sasvim drugacije. U odnosu na vecinu utakmica ove sezone, danas daleko bolja igra, sasvim pristojno, u oba poluvremena. Ali greske pojedinaca su nas opet kostale bodova. Ture je odigrao skoro celu utakmicu, sto znaci da je bio spreman da igra od starta, ali Rodzers se odlucio za Lovrena, ponovo. Ja ne znam koliko jos puta i na koji nacin Lovren treba da uprska, da bi ga ovaj definitivno precrtao? Sterling je morao da zavrsi bar jednu od sansi koje je imao. I po mom nekom misljenju, nas najgori igrac trenutno, Dzo Alen, direktan krivac za prvi gol,a u ostatku utakmice beskoristan, kao i do sada... Sve u svemu, ima pozitivnih strana, ali nesto kontam da su odigrali bolje bas zbog tezine derbija i da vec u sledecem kolu sledi povratak u sivilo...

    Comment


    • Sledece kolo opet derbi 😁
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ideju nemam kako se u ovakvoj konkurenciji Emre nemože izboriti za startnih 11, neverovatno....
        Nego, utakmicu sam gledao na nekom očajnom strimu, jel to Markec izbacio onog panja 1 na 1 pred kraj utakmice?
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Originally posted by somborac View Post
          Nego, utakmicu sam gledao na nekom očajnom strimu, jel to Markec izbacio onog panja 1 na 1 pred kraj utakmice?
          Jest', on je bacio pas.

          Niko ne zna sta se desava sa Canom, da li mu BR ne veruje zbog neiskustva, cisto sumnjam. On je u nekoliko utakmica pokazao, da moze biti malko nepouzdan, ali covek i previse nudi u napadu i svojom pojavom u vezi daje novu dimenziju, o kojoj Allen i Lucas mogu sanjati. Cak i to malko nepouzdan, je bolje od katastrofe koju Allen nudi.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Cak i to malko nepouzdan, je bolje od katastrofe koju Allen nudi.
            Neverovatno kako je to bio mocan igrac, pod istim menadzerom, u Svonsiju.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Neverovatno kako je to bio mocan igrac, pod istim menadzerom, u Svonsiju.
              Ma nije on nikad bio mocan, ali je bio sasvim dobar, igrac koji je znao svoje mogucnosti, bio siguran passer, i umeo presingom da odradi dosta, i kako kad ponudi u napadu nesto, pravi sistemski igrac. Nikad nije bio za vece domete, jer je jednostavno limitiran, u napadu bas nista ne zna, a svojom pojavom, ne moze on ni u odbrani da bude neki majstor.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Bio je odlican BTB igrac, pas nije gresio, sjajan u odbrani. Mozda je bio neki bljesak koji je trajao celu sezonu, ali svakako nebo i zemlja.
                sigpic

                Comment


                • Lako je igrati za Svonsi, kad niko nista ne ocekuje od tebe.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Dekard View Post
                    Neverovatno kako je to bio mocan igrac, pod istim menadzerom, u Svonsiju.
                    Bljesak na jednu sezonu. Oppa Lovren style.

                    Za to sto on igra ti treba 188 cm visine a ne 168. Njegove jedine prednosti su pozicioniranje i citanje igre.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo da odu ti otpaci zajedno sa Rodzersom, al nikad necu zaboraviti onu konfereciju kada je govorio da je prodao Agera a doveo Lovrena jer ovaj ima liderske sposobnosti pa da sam bio tamo tacno samar bi mu lupio. Ej Dani Ager legenda LFC-a, ljudina, odbio sve ponude vratio se u Bronbi. Ja nesto mislim da oni stvarno ne planiraju da produze ugovor sa Dzerardom, dotakli smo dno, ne cenimo ono sto nam je sveto.

                      Comment


                      • dzerard je bre medju najboljima ove sezone. (pogledaj samo pas prema morenu, sad druga stvar sto ovaj ne zna da je primi) al covek je predobar. malo ga jebe odbrana al sta je tu je. da ima oko sebe odlicne veznjake mi bi lagano bili u top 3

                        Comment


                        • Originally posted by dzoker View Post
                          Ja nesto mislim da oni stvarno ne planiraju da produze ugovor sa Dzerardom, dotakli smo dno, ne cenimo ono sto nam je sveto.
                          Ne planiraju sigurno. Oni zele iskljucivo igrace do 26 godina koje mogu da preprodaju. Satro on trazi pare a covek da je hteo da ide za parama vec 10 godina ne bi igrao za nas.

                          Rodzers je sad 2. favorit za otkaz u PL iza Pirsona. Pominje se De Bur.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sumnjiv je meni taj De Boer, da ne kazem tanak u taktickom smislu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma nikakav De Bur nam ne treba ali znao sam da ce tako nesto da se pominje. De Bur, AVB i slicni likovi. Jedino Klop je normalan u tim spekulacijama.

                              Ajde da bacimo ovde neku diskusiju, koje stopere biste doveli u klub? Slozicemo se svi da ovo sto imamo treba proterati.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ashley Williams.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X