Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KOP VIEW ‏@KopView
    Sky Sports on #Coutinho: "The expectation is that a deal will be concluded shortly with Liverpool paying £8million."
    I ovo se pretvara u sagu kao sa Snajderom...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      E sad pazi Denis Lou - drugi najbolji strelac u istoriji Junajteda, bio clan "svetog trojstva" zajedno sa Carltonom i Bestom, osvojio Zlatnu loptu... Presao u Siti '74 i u poslednjem kolu postize gol na Old Trafordu kojim Junajted ispada iz lige.

      I dalje je legenda i navijaci ga obozavaju.
      Jbg druga vremena bila, sta mislis da li bi sad navijaci Junajteda oprostili Runiju da predje u City? Ja mislim da ne bi.

      Owen je napravio vrhunski zajeb prelaskom u Real, mogao je mnogo jacu karijeru da ima, u Njuki su ga stigle povrede i raspao se, a u Junajtedu nije uradio nista vrijedno pomena, osim tih golova koje si nabrojao


      Finnan u top 10 listi Kakav fail jbt.
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        I ovo se pretvara u sagu kao sa Snajderom...

        Ukratko Coutinho prelazi ?

        Comment


        • Ma jok, ovaj se zajebao, ovo je report Sky od juce, false alarm... Jos nista o Coutinhu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by EBSCO View Post
            Ukratko Coutinho prelazi ?
            Kada je nesto vezano za transfere LFC bilo kratko. Sve se oduzi kao pita savijaca. I najcesce zagori na kraju.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Вала Шоне тачно је, гори су од Милана.

              Comment


              • Stiv Finan, cim ode borili smo se za titulu.

                Ovenu ne zameram sto je otisao u Real jer je tadasnja uprava bila idiotska, odnosno retko kad smo mi imali normalnu upravu u istoriji ali u Junajted zbog dobrog ugovora stvarno nije trebao da ide, posebno sto je po platama najplaceniji igrac u istoriji PL. E sad da li za njega ima mesta u TOP10. Veliki as jeste ali moje je misljenje da su klubu vise od njega dali sigurno:

                Dzerard, Dalglis, Ras, Barns, Fauler, Karager, Sunes, Lidel, Hansen, Kalahan, Klemens, Nil. Ima tu jos imena mozda.

                Prosla lista je nerealna, npr. Luis Garsija i slicni su bili ispred mnogih vecih legendi, Titi Kamara jebeni bio u 100, Anelka sa jednom polusezonom...

                Mojih top 10:

                1. Stiven Dzerard
                2. Keni Dalglis
                3. Ian Ras
                4. Bili Lidel
                5. Dzon Barns
                6. Robi Fauler
                7. Grejem Sunes
                8. Alan Hansen
                9. Dzejmi Karager
                10. Ian Kalahan.

                Ja koliko volim ovaj Liverpul verovatno bih isao i svih 100 da izredjam majke mi.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by C-Bosh View Post
                  Jbg druga vremena bila, sta mislis da li bi sad navijaci Junajteda oprostili Runiju da predje u City? Ja mislim da ne bi.

                  Owen je napravio vrhunski zajeb prelaskom u Real, mogao je mnogo jacu karijeru da ima, u Njuki su ga stigle povrede i raspao se, a u Junajtedu nije uradio nista vrijedno pomena, osim tih golova koje si nabrojao
                  Pa i Smajhel je presao nakon triplete u Siti i ostao je legenda. Za Runija si u pravu kao i za vecinu igraca, mislim da oprastaju samo onima koju su stvarno nesto veliko uradili za klub.

                  @Nash Samo ovo i zavrsavam sa Ovenom. Ne znam koji veliki ugovor pominjes kad je on bio na pay-as-you-play ugovoru, u prevodu dobijao je pare samo kada igra a svi znamo da je igrao jako retko. To je skoro pa neugovor. Oven je mozda svoje prve sezone i bio rotacioni igrac, nakon toga je bio povredjivan i posvetio se vise konjima o kojima je tvitovao nonstop.

                  I slazem se da je mogao da ima neuporedivo jacu karijeru da je ostao kod vas. U to vreme je bio jedan od najjacih spiceva na svetu.
                  sigpic

                  Comment


                  • ali finnan brate xaxaxaxaa pa gde ces njega zivota ti, bolje da si stavio sinamu pongolea

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Pa i Smajhel je presao nakon triplete u Siti i ostao je legenda. Za Runija si u pravu kao i za vecinu igraca, mislim da oprastaju samo onima koju su stvarno nesto veliko uradili za klub.

                      @Nash Samo ovo i zavrsavam sa Ovenom. Ne znam koji veliki ugovor pominjes kad je on bio na pay-as-you-play ugovoru, u prevodu dobijao je pare samo kada igra a svi znamo da je igrao jako retko. To je skoro pa neugovor. Oven je mozda svoje prve sezone i bio rotacioni igrac, nakon toga je bio povredjivan i posvetio se vise konjima o kojima je tvitovao nonstop.

                      I slazem se da je mogao da ima neuporedivo jacu karijeru da je ostao kod vas. U to vreme je bio jedan od najjacih spiceva na svetu.
                      Gol protiv Sitija u poslednjim sekundama za 4:3... od njega dosta!

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Pa i Smajhel je presao nakon triplete u Siti i ostao je legenda. Za Runija si u pravu kao i za vecinu igraca, mislim da oprastaju samo onima koju su stvarno nesto veliko uradili za klub.

                        @Nash Samo ovo i zavrsavam sa Ovenom. Ne znam koji veliki ugovor pominjes kad je on bio na pay-as-you-play ugovoru, u prevodu dobijao je pare samo kada igra a svi znamo da je igrao jako retko. To je skoro pa neugovor. Oven je mozda svoje prve sezone i bio rotacioni igrac, nakon toga je bio povredjivan i posvetio se vise konjima o kojima je tvitovao nonstop.

                        I slazem se da je mogao da ima neuporedivo jacu karijeru da je ostao kod vas. U to vreme je bio jedan od najjacih spiceva na svetu.
                        Nesto sam onda pobrkao, mislio sam da je dobio finu kintu ali opet nije trebao da potpise za Junajted, ne kao neko ko je u klub dosao sa 12 godina, prosao akademiju, upao sa 17 u prvi tim, najlmadji strelac u istoriji kluba i potpise za najveceg rivala kojem je davao golove + svim ostalim velikim rivalima, resavao finala kupova... Ne ide to, secam se da sam 9 godina imao tad kad je otisao, skoro da sam plakao jos pre toga Robi otisao. Svi su kukali za njim, samo je brzo dosao Istanbul pa se zaboravilo. Meni to vise smeta od Toresovog odlaska u Celsi, Toresov odlazak mi cak nije ni smetao vec samo to da je 10. januara rekao kako 100% ostaje a 29. kako od leta razmislja o odlasku. Samo to. To je bila fenomenalna prodaja, uvalis velikom rivalu potrosenog igraca za 50 miliona. Samo dzaba kad uzese Kerola.

                        Uz to, Oven za razliku od Faulera, Alonsa i drugih koji su odlazili se nikad nije okrenuo nazad, podrzao klub na ovaj ili onaj nacin. Nevidjen igrac ali pomenute legende na ovim listama imaju tu Liverpulsku, Senklijevu dusu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa da, presao je i osvojio titulu ako mu je to bilo najbitnije. Osim toga nikakav trag nije ostavio u klubu, osim eto sto je bio legenda Liverpula pa ga Junajtedovi navijaci gotive. Najgore od svega je sto mislim da je u to vreme imao i vasu i nasu ponudu a on izabrao Traford (ovo uzmi sa rezervom, nisam siguran). Jasno mi je o cemu pricas. Najveca steta za njega sto je odlazio iz Liverpula jer kao sto rekoh bio je neprejebiv spic.

                          Mislim da mora da ide na listu bitnih igraca, legende su vec nesto drugo. Sa njim ste osvojili famoznu kup tripletu (Fa, liga, Uefa).
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.liverpool-kop.com/2013/01...le-for-3m.html


                            izgleda da zelimo sissoka

                            Comment


                            • Mog'o je i brat Diao komotno uletiti.

                              Kenny, Gerrard, Barnes, Liddell, Fowler, Carragher, Sounnes, Hansen, Hyypia, Keegan.

                              Teško je izdvojiti ovako 10 igrača, ali mislim da sam jako blizu nekom najidealnijem i najrealnijem izboru. Za većinu ovih igrača nije potreban nikakav komentar, zna se kakav su trag ostavili u Liverpoolu. Hyypia mi nekako djeluje kao jedino "ne zabetonirano" u ovih top 10, ali čovjek je (pre)veliki trag, pa čak i sada kada je otišao iz kluba na neki načni se zalaže za njega - dovođenje Yesila njegovom zaslugom, prijateljske utakmice sa Leverkusenom (traženje talenata u tom klubu)...
                              Last edited by Merlin; 22-01-13, 19:29.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Pa da, presao je i osvojio titulu ako mu je to bilo najbitnije. Osim toga nikakav trag nije ostavio u klubu, osim eto sto je bio legenda Liverpula pa ga Junajtedovi navijaci gotive. Najgore od svega je sto mislim da je u to vreme imao i vasu i nasu ponudu a on izabrao Traford (ovo uzmi sa rezervom, nisam siguran). Jasno mi je o cemu pricas. Najveca steta za njega sto je odlazio iz Liverpula jer kao sto rekoh bio je neprejebiv spic.

                                Mislim da mora da ide na listu bitnih igraca, legende su vec nesto drugo. Sa njim ste osvojili famoznu kup tripletu (Fa, liga, Uefa).
                                Pa u ovu 100-ku svakako, sto se mene tice u 25 ali u 10 nikako i svi navedeni na nasim listama koje su dosta slicne(osim Finana ) su ispred njega.

                                Idiotske uprave i treneri su nas kostali mnogo toga. 90-ih samo da se jos bolja odbrana dovela bile bi to lepe godine sa Spajs Bojsima napred, jos Dejvid Dzejms golman. Posle Ulije isto radio sve i svasta sa odbranom, nije nikad u kontinuitetu upario tandem Karager-Hipija, Heski mu igrao pre Robija, on i uprava dozvolili da odu MekManaman, Robi i Oven. Kasnije glupost veka sa Cabijem. Robi je eto do skora igrao, Oven jos igra, da ne pricam o Cabiju na kom je nivou. Stvarno je bilo dosta pravih igraca ali kad god je dolazio jedan sraf koji fali odlazio je neko bitan.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X