Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dzoker View Post
    Mi imamo komitet koji, koliko sam ja shvatio, je zaduzen za politiku kluba povodom transfera.

    Nasa politika je da dovodimo igrace koji su potencijali i koji mogu da napreduju u klubu, i za njih ne žalimo pare. E sada ti imas odlične igrace iz bundeslige npr. jedan Firmino, Cakanoglu, iz Italije npr Ljajic, iz Tventea Tadic koji je otišao u Soton itd. da ne nabrajam.

    Dakle Rodzers ima odresene ruke povodom igraca koji se uklapaju u politiku kluba, inace ne bi dobio po 30 miliona za Lalanu, Sahoa, Markovica, Lovrena i ostalih poput Aspasa, Cana. E sada dakle Rodzers je kriv sto je ove propalitete izabrao i ne moze niko da me ubedi da je on npr dosao sa zeljom i zahtevom od kluba da dovede ove igrace gore koje sam nabrojao npr Cakanoglu, Firmino, da ne bi imao podrsku kluba.
    Firmina smo spominjali celo proslo leto ovde, bar ja ali pazi sad ovako. Dodje Rodzers i kaze da hoce Vilijana. Komitet odredi cenu od 25 miliona funti. Anzi trazi 30 miliona. Komitet pokusava da spusti na 25. Anzi pristane na 28 a komitet se i dalje cenjka. Dodje Totenhem i ponudi 28, Liverpul izvisi a na kraju Celsi uleti sa 32 pa izvisi i Totenhem. Tako fudbal funkcionise a Ameri pokusavaju da uvode neki satro salary cap u fudbalu. Slicno rade i s platama. Sa Salahom je bilo isto kao i sa Vilijanom.

    Za ostvrske igrace mu daju pare jer su po dolasku u klub kad on jos nije ni bio u planu za trenera rekli da zele vise mladih britanskih igraca u klubu i Rafa je osudjivan za pravljenje "spanske kolonije".

    Eto, to su neke okolnosti koje Rodzersu ne idu na ruku i sve mora da se uzme u obzir kad se ocenjuje njegov rad. Kad sve saberemo, ja mislim da treba da ide na kraju ali daleko od toga je da je krivica samo njegova. Evo okacio sam sliku gde se pominje AVB. To je ono sto FSG zeli. Njima afirmisan trener ne treba.

    Originally posted by Freshman91 View Post
    Ja sam vec tebi Nash spomenuo coveka, nije poznat onima koji ne prate Ligue 1, ali meni je Galtieri jedan izvanredan strucnjak, i dobra je meta, mada je od onih koji nisu vodili veliki klub, ali ja takve nekako i ne posmatram, jer cenim da takvog strucnjaka necemo dovesti, eventualno ako je neko opet za Rafu Beniteza.
    Roger Schmidt je jos jedan strucnjak, kojeg bi voleo u klubu.

    Kloppa sam namerno izbacio iz price, jer je on od najjacih ovih strucnjaka, trenutno verovatno najdostupniji i svi bi verovatno njega zeleli.
    Moze Smit naravno ali sumnjam da ce FSG uopste gledati tako. Kapiram da je stvarno njihov prvi pik Murinjo u pokusaju. U tom slucaju molimo boga da BR izvuce nekako maksimum iz tima i pocne da pogadja pojacanja.
    sigpic

    Comment


    • Iskreno najvise zameram Brendanu sto nije uspeo da nagovori ili kako vec funkcionise to, komitet da se dovede MC, DMC za 20+ miliona, znaci i celu proslu sezonu je ocigledno da nam tu fali igrac i mi dovodimo igraca na toj pozciji za buducnost, ima 10 igraca iz slabijih timova u PL koji bi nam znacili ne znam koliko i sad na kraju vraca Lukasa mrtvog u postavu. Ok, izgledalo je sve to sigurnije sad sa njim, ali jednostavno nama treba za klasu bolji i jaci igrac.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Jedno je sta ide za javnost a drugo sta se desava u klubu. Brendan nije doveo kretencinu. Opet, doveo je Lovrena, Alena i Borinija za nesto manje od 50 miliona funti. To je cist amaterizam. Nije njemu Liverpul prvi posao. On je uspeo da uvede Svonsi u PL i zavrsi 11. + je imao gomilu tekmi u toj sezoni gde je nesrecno gubio bodove. Ostao je tako sto se nadigravao sa svima i kontrolisao vecinu utakmica. To je jos uspeo koliko-toliko Sautempton u Edkins/Poketino sezoni. Imao si gomilu jacih ekipa sa vecim ofanzivnim potencijalom od proslosezonskog Liverpula pa nisu dali 100 golova. Tesko je kad ode kljucni igrac ali nije sve do toga. Mora sire da se gleda.

        Razmisljao sam sinoc dosta o njemu i mislim da je po nas bolje da ide na kraju sezone.
        Vrlo cudne stvari se dasavaju u Liverpulu. Ne bih me zacudilo da Stivi ne produzi ugovor. Mnogo ovde ima sumnjivih odluka i poteza. Pod 1 mnogo mi je cudno ovo sa Balotelijem ja mislim da ga je on upravo doveo ali dobro sad necemo o tome nije to najveci problem. Neke stvari mi nisu jasne. Prvo Sako koji se vratio treninzima a opet nema ga nigdje a znamo da se zakacio sa Brendonom zbog onog odlaska sa utakmice. Druga stvar opet Baloteli sta je sa njim? Bilo je rijeci da je blaza povreda a njeg nema vec 4 utakmice, oped cudno. Zatim tu imas i Borinije Agera pa Susa u zadnje dve utakmice nema ni Enrikea. Mozda grijesim. Mislim da je Brendon jedan veliki ego manijak koji je vrlo tvrdoglav.
        Takodje se slazem da treba da ode. Nije mi jasno da ne moze da sredi odbranu za jebene 3 sezone koliko je u klubu a doveo gomilu odbranbenih igraca. Da ne moze da popravi igru koja ne lici ninasta u ovoj sezoni. Da ne moze da pogodi sa pojacanjima i sta tu ima vise da se prica. Imao je sansu nije je iskoristio i kraj price. Ovako samo mozemo da upadnemo u jos vece blato.

        PS Fresman ja bih volio Simeona ili Klopa ako je ikako moguce.

        Comment


        • Ali ljudi mi smo potrošili pod Rodzersom preko 250 miliona za manje od tri godine! Ne znam kako sada moze da se spinuje prica kako klub osporava rad Brendana? Pa bar 30 posto igraca da je ''ubo'', a ne da bukvalno ima procenat manji od 5 posto uspesnosti. Ok vi imate svoje vidjenje i ja to postujem, po meni Rodzers je ovaj klub sada ubacio u tezak kanal, mi se necemo oporaviti ja mislim bar narednih 5 godina. Ligu šampiona mozda vidimo ako se i Tot, Ars i Utd nastave da raspadaju, ali ove poluigrace nece biti tako lako rasprodati.

          Comment


          • Realno najgluplja politika kluba koja postoji. Forsiras preplacivanje Engleskih fudbalera od kojih 1 od 5 opravda ulozen novac. Samo neka budu tvrdoglavi oni, pa cemo lepo da se radujemo Ligi Evrope. I takodje ne znam sta je sa snagom nasih fudbalera, niko ne trci, a vec u 70-om minutu pola ne moze da stoji na nogama, a nemamo nijednog igraca u top 10 po pretrcanim kilometrima, dok npr Celsijev par veznjaka drzi prvo mesto. Po meni za to mora Brendan da bude kriv i da snosi odgovoronst.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Moze Smit naravno ali sumnjam da ce FSG uopste gledati tako. Kapiram da je stvarno njihov prvi pik Murinjo u pokusaju. U tom slucaju molimo boga da BR izvuce nekako maksimum iz tima i pocne da pogadja pojacanja.
              AVB cak i zna dosta o fudbalu, ima znanje, ali je nekima jednostavno domet vodjenje malog kluba, ili pak kluba u cijoj sredini nemas konkurenciju.
              Schmidt je otac, i ako ne moze provklasni trener da se dovede, on bi mi prvi pik bio.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by dzoker View Post
                Ali ljudi mi smo potrošili pod Rodzersom preko 250 miliona za manje od tri godine! Ne znam kako sada moze da se spinuje prica kako klub osporava rad Brendana? Pa bar 30 posto igraca da je ''ubo'', a ne da bukvalno ima procenat manji od 5 posto uspesnosti. Ok vi imate svoje vidjenje i ja to postujem, po meni Rodzers je ovaj klub sada ubacio u tezak kanal, mi se necemo oporaviti ja mislim bar narednih 5 godina. Ligu šampiona mozda vidimo ako se i Tot, Ars i Utd nastave da raspadaju, ali ove poluigrace nece biti tako lako rasprodati.
                Ubacio je zajedno sa FSG-om. To je sustina. Sinoc nisam nigde izlazio pa sam dosta razmisljao. Rodzers je problem ali FSG jos veci.

                @Fresh, AVB je idealan pomocni trener ali glavni nikako.

                @SOMI, tvrdoglav je i egoista al' malo koji trener nije takav. Pelegrini mozda i to je to.
                sigpic

                Comment


                • Ko god je kriv treba da plati "glavom" u ovom slucaju krivi su i komitet i skauti i Brendon. Ne moze jedan Luis Alberto da dodje iz drugog tima Barselone za 7 ili 9 miliona (nisam sigran). Kakav je to skautin da se dovede jedan Lovren koji je odigro jednu recemo solidnu sezonu u Southamptonu. Obican gledalac fudbala doveo bi bolje igrace nego sto je to ucinila pomenuta kompanija na celu sa Brandonom koji se po meni tu najvise pita.

                  Comment


                  • Nas jedini spas koliko ja vidim, bice dovodjenje malog Odegaarda.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Hvala Bogu, ne bi valjalo da se menja na lošije ( recimo, kao kad Antića zameniš Petrovićem)......
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Liverpool chief executive Ian Ayre has admitted players' use of social media "is a problem" in the wake of the controversy surrounding Reds striker Mario Balotelli. The Italian was charged by the Football Association on Friday following allegedly racist and anti-Semitic comments on social media.
                          Balotelli reposted an image of computer game character Super Mario on Instagram earlier this week, which included the words ''jumps like a black man and grabs coins like a Jew''.

                          He apologised for any offence caused, but is now set to face a ban, and Ayre told BBC Radio Five Live's Sportsweek programme that it is something his club could do without.
                          Kako ja tek sad cujem i vidim za ovo...
                          Za Suareza smo se molili da ne uradi nista glupo, ali za Maria je to skroz suprotno.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Pellegrini nije tvrdoglav, al je dobar trener, niti odlican niti ista.

                            Rodgers nije samo problem u transferima, nego je i jednobojan trener, nema plan B, pa ja se secam protiv Chelsea, idealan protivnik sa rezervnom postavom da igra 0:0, on stvori takvu atmosferu da mi moramo da dobijemo tu utakmicu.

                            Najbolji trener na svetu za mene je Cholo Simeone, al je mnogo nerealan, za nas bi bilo najbolje da nas kupe neki arapi, al...Sta do tad, ne znam.

                            Comment


                            • Klop

                              Comment


                              • Mozda da se ubaci i neko glasanje za trenera...

                                Ako ne racunamo ove tipa Klop, Cholo i to, za mene prvi pik je Roger Schmidt. Gledao sam dosta ove sezone Lever, i mnogo puta su me podsetili na nas iz prosle sezone. Visok presing na pocetku tekme, protivnik se zestoko napada od prvog minuta.Naravno, verujem da od toga nema nista....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X