Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da je to bek sa reputacijom Ronalda, i markentiskim potencijalom, da, onda im treba.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Erice, traze 3m, nije problem da mi to platimo, ali cini mi se da ce nasi pre da daju 20m na Berahina npr, nego da doplacuju vec odradjen transfer. Inace se ne bih bunio za Berahina. Mada kako citam razne izvore, ima dosta opcija za napadaca u januaru, ako se krene po istog.
      Ok da dovedete novog napadaca, ali zar ih ne talozite onda? Ono, malo previse?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Erik Dekard View Post
        Ok da dovedete novog napadaca, ali zar ih ne talozite onda? Ono, malo previse?
        Ide Borini glat u januaru. A mozda i ovaj njegov zemljak ako nastavi da "dominira".
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Pa ako nastavi ovim tempom do kraja sezone i iduce isto tako, eto Reala u pricu, svejedno im treba desni bek
          U Realu Carvajal do povrede prekucavao stvari tako da moze doci samo klupa da bude jer se radi o djetetu kluba tako da ne vjerujem da ce bas on u Real...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Realno ne bi me zacudilo da se digne ogroman hype oko njega, pa Real zagrize. Englezi su vazda marketinski isplativi igraci, nenormalno. Sama cinjenica da je Walcott sa 15 godina imao milionski ugovor za kopacke je dovoljna, iduce godine ode u Arsenal za kolko ono bi 12 m plus bonusi?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kad smo vec kod bekova, sta je sa Flanom? I sta mislite ko bi bio pravi napadac za nas u ovom prelaznom??
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Otac i majka ove igre Gonzalo Higuain,jedini u stanju da iscupa mrtvog Brendana Rodgersa...fudbal u malom prstu
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Otac i majka ove igre Gonzalo Higuain,jedini u stanju da iscupa mrtvog Brendana Rodgersa...fudbal u malom prstu
                  U sustini Brendan ako ne zavrsi u top4 na kraju ide, a to mu zavisi od napadaca kojeg dovede, s obzirom da ne treba ozbiljno racunati na Staridza. Meni se licno Higuain uopste ne svidja ali ako bude davao golove zavolecu ga. Ja bih probao da vratim Origija i da uzmem Austina iz QPRa verujem da moze za male pare da se uzme.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Realu treba desni bek ?

                    Erice, traze 3m, nije problem da mi to platimo, ali cini mi se da ce nasi pre da daju 20m na Berahina npr, nego da doplacuju vec odradjen transfer. Inace se ne bih bunio za Berahina. Mada kako citam razne izvore, ima dosta opcija za napadaca u januaru, ako se krene po istog.
                    Malo para za Berahina. Ne ide taj nigde ispod 30-35 milki.

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      U sustini Brendan ako ne zavrsi u top4 na kraju ide, a to mu zavisi od napadaca kojeg dovede, s obzirom da ne treba ozbiljno racunati na Staridza. Meni se licno Higuain uopste ne svidja ali ako bude davao golove zavolecu ga. Ja bih probao da vratim Origija i da uzmem Austina iz QPRa verujem da moze za male pare da se uzme.
                      Gonzalo je sigurno taj ubijedjen sam,jos u tandemu s jos jednim napadacem ma cuda bi cinili on i Danny boy

                      Taj Origi je ako pratis malo bolje nekonstantan jos uvijek da bude neka prevaga trenutno,mora klasa da dodje ne smije da promasi Brendan moze zadnje da mu bude...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pipita bi Hul uveo u top 5 pjeske.

                        Covjek koji garantuje 20+ golova po sezoni pjeske
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Origi koliko god da je nekonstantan bolji je od svih nasih napadaca trenutno. Ja bih bio zadovoljan sa Austinom ili Longom obojica mogu za male pare da se dovedu, a po meni su odlicni napadaci. Long realnija opcija s obzirom da je na klupi u Sotonu. Ali ce biti zanimljivo koliko cemo gola postici do kraja Januara, posto imamo isto kao i sedamnaesto plasirani Palas 14. Da nije bilo onog autogola Cahilla koji je pripisan Canu i ona dva autogola QPRa bili bi i rangu sa zonom ispadanja.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Liverpool are launching a medical investigation after Daniel Sturridge suffered the ninth injury of his career in his left thigh.
                            The England striker has been ruled out for another six weeks with the second injury of this season to the same thigh.

                            Liverpool boss Brendan Rodgers previously blamed England for aggravating Sturridge's injury but he has now gone public in his concern about the recurring problem.
                            "We reckon it’s his ninth injury on the same thing from previous clubs here and there," said Rodgers.

                            "So there seems to be an underlying issue somewhere. Our medical team are looking into it, the latest scans show a slight tear just below where he had a previous injury.

                            "Daniel is very disappointed and so are we. It is hugely disappointing to be without a player of his quality. Most players you will find want to play through an injury to get on to the field and when the incident happened in training it was through quite an innocuous action.

                            "He just flicked the ball and instantly felt the pain, it wasn’t a shot or anything that looked as if it might be serious."
                            Opasni problemi sa levim butnim misicem.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Mislio sam da je Celzi lud sto nije zadrzao Staridza, ali sad vidim da nisam u pravu. Nego sta mislite protiv Palas s kojim timom izaci?
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Mozda ovako nesto. Mingolet-Moreno, Skrtel, Lovren, Johnson-Can, Henderson-Gerrard, Lallana, Coutinho-Sterling
                                Last edited by Brian McShtull; 21-11-14, 21:21.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X