Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Draksler?

    Comment


    • Otišo već za Španiju..., koji će nam ...ac
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Sad treba videti šta raditi sa parama.

        Ja bi za početak bio zadovoljan sa jednim dobrim DM-om.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Da li ćemo krenuti na Aleksisa? Bilo bi top kad bi uzeli Aleksisa Benzemu i jednog dobrog defanzivnog veznog. Benzema za 30ak milki, Aleksis džabanezi, i još jednog da pregomilamo malo napred

          Comment


          • Pre bi Sergeja ili Matea preplatio nego uložio u te izrabljene matore rage
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Ne verujem da će Klopp dovoditi bilo kog igrača iznad recimo 25-26 godina.

              Sančez i Benzema bi nas pojeli verovatno sa platama. To je odmah 200k+ plata.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Aleksisa više manje, ali Benzemu bih baš voleo da vidim. Brza krila, iza Firminjo, on je ekspert i zna da otvori kontre i navikao je da igra sa Ronaldom i Bejlom sa strane, ovde bi to bili Mane i Salah.

                Comment


                • Jedan napred nazad dva. I tako vec 10god.

                  Nema zamene sad, neces doveti nikoga ispod 100m. I bacio si sezonu u bunar.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ja ne znam šta je Liverpul mogao da uradi i kako da ne proda igrača kad ne može da mu ponudi ni sigurno učešće u LŠ svake godine a tek neki trofej u PL ili LŠ, to tek ne. Stvarno ne vidim šta je klub mogao.

                    Comment


                    • Odlična je ekipa sad Liverpul, fali mu jedan klasa vezni umestno Hendersona i tjt.

                      Samo tu je drugi problem, ukleti su oni, neće osvojiti PL tačno da imaju Mesija, Iska i Modrića pride na ovo sve i na golu Bufona.

                      Hteo sam reći baš je gotiva ovaj Liverpul danas, baš, baš....

                      Comment


                      • Misliš uzećemo ligu čim Juve ne izgubi finale LP...., ili?
                        Jel i to neko prokletstvo ili samo nešto nisam u toku?
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Odlična je ekipa sad Liverpul, fali mu jedan klasa vezni umestno Hendersona i tjt.

                          Samo tu je drugi problem, ukleti su oni, neće osvojiti PL tačno da imaju Mesija, Iska i Modrića pride na ovo sve i na golu Bufona.

                          Hteo sam reći baš je gotiva ovaj Liverpul danas, baš, baš....
                          Uvek kad gledam Hendersona setim se tebe. Lepo si upozoravao. Ja se samo plasim da smo zaglavili sa njim jer je Englez kapiten. Danas bi ga poslao nazad u Sanderland.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ja mislim da je i ponasanje Manea usko povezano sa ovom prodajom Kutinja. I sigurno su znali pre kupovine Virgila da ce prodati Kutinja, siguran sam da ne bi dali tolike pare da nisu bili sigurni da ce dobro zaraditi na Kutinju.

                            Ne vidim kako klub fudbalski napreduje, ako u sred sezone u kojoj moze da ide do zavrsnice LSa proda najboljeg igraca.
                            Ako si vec izdrzao da ga ne prodas letos, izdrzao si 2meseca svakodnevnih pritisaka, zasto ga prodas sad u sred sezone, bas su retardi.
                            Last edited by Brian McShtull; 06-01-18, 17:47.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Dobro pa se Lallanica vratio, ali mora se dovesti zamena za Cou i to zamena koja moze da igra LS.

                              Comment


                              • Kao sto rekoh...sve smrdi da je jos letos dogovoreno..i VVD i Cou...sve je zavrseno bez pompe..
                                Elem, sretno Felipeu, takvog igraca nemamo bas svaki dan prilike da gledamo...ne treba zuriti, i na precac traziti zamenu posto zamene za Coutinha a da je nama dostupna, nema...ne treba se ni zaletati, i nas ce svi pokusati da oderu kao i Barsu letos...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X