Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Rodzers ga nije doveo nego transfer komitet, kao i pola pojacanja. Nema Brendan neku slobodu.

    Naravno, zasrao je i on ali i ovo mora da se naglasi jer FSG misli da su fudbal i bejzbol isto, ne kapiraju gomilu stvari.

    Rodzers je vise nego kriv. To sto su mogla da se dovedu bolja pojacanja, ne znaci da su ovo losi igraci. Tvrdim da osim Balotelija iz svakog igraca mozes izvuci mnogo vise. Ovo je dobar tim i bez Luisa a s obzirom na ovosezonski nacin rada sumnjam da bi i sa Luisom mnogo vise izvukli. Tim je mentalno pao posle gubitka titule. Luis nema veze sa tim sto je prosle godine svaki Dzerardov prekid bio pola gola a sad nije. Luis nema veze s tim sto Kutinjo protiv Arsenala otrese igraca u duelu, predje drugog i gurne u prostor Staridzu izmedju dvojice. Luis nema veze s tim sto Sterling protiv Norica vidi malo prostora i uzme zavuce je sa 20 metara. Luis nema veze s tim sto Ture gurne savrsenu dugu loptu pa Staridz lobuje Hauarda. Citav tim je igrao dobro zahvaljujuci Brendanu isto kao sto su sad u kanalu zahvaljujuci njemu. Stiven je najvise pao i izgubili smo taj protok lopte. Luis ode, Dani povredjen, Stiven kanal i od 3 kljucna proslosezonska igraca vise nemamo nijednog.

    Mora da se naglasi i da je Luis bio najgori skoro u svim jacim utakmicama od nasih igraca i da su te tekme najbolje igrali Sterling, Staridz i Kutinjo. On je majstor, uz Ibru najjaci potez igrac na svetu, nikad povredjen, gladan pobeda ali ima svojih mana koje sam vec objasnjavao u kilometarskim tekstovima a vecinu tih mana uspesno prikriva atraktivnim potezima.

    Brendana sam zgotivio, napravio je strasan posao i u Svonsiju a i kod nas ali nije smak sveta ako popije otkaz na kraju sezone(dace mu toliko vremena). Isto tako nismo u tragicnoj situaciji i da ne odemo u LS jer sada imas dosta mladih i talentovanih igraca u timu, osnovu koju bi potencijalni novi trener mogao da nadogradi sa par pojacanja i brzo se vrati u TOP4. Licno bih voleo da se Brendan izvuce iz ovoga ali nemam takav osecaj.

    P.S Luis nema veze sa timskim presingom. Kljucno pitanje je zasto to vise ne postoji kod nas?
    Ali u tom presingu dosta su ucestvovali i Sturridge i Suarez, dok su Lambert i Baloteli dosta staticni.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Ali u tom presingu dosta su ucestvovali i Sturridge i Suarez, dok su Lambert i Baloteli dosta staticni.
      Lambert nije statican, covek trci vise od pola setaca iz ekipe. A i presing ne zavisi od jednog igraca. Sta je sa ostalima? Desava se nesto unutar kluba. Nadam se da je Balo sjebao atmosferu jer ce on da pali na leto a ako je nesto drugo onda smo u mnogo vecem problemu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Rodzers ga nije doveo nego transfer komitet, kao i pola pojacanja. Nema Brendan neku slobodu.

        Naravno, zasrao je i on ali i ovo mora da se naglasi jer FSG misli da su fudbal i bejzbol isto, ne kapiraju gomilu stvari.

        Rodzers je vise nego kriv. To sto su mogla da se dovedu bolja pojacanja, ne znaci da su ovo losi igraci. Tvrdim da osim Balotelija iz svakog igraca mozes izvuci mnogo vise. Ovo je dobar tim i bez Luisa a s obzirom na ovosezonski nacin rada sumnjam da bi i sa Luisom mnogo vise izvukli. Tim je mentalno pao posle gubitka titule. Luis nema veze sa tim sto je prosle godine svaki Dzerardov prekid bio pola gola a sad nije. Luis nema veze s tim sto Kutinjo protiv Arsenala otrese igraca u duelu, predje drugog i gurne u prostor Staridzu izmedju dvojice. Luis nema veze s tim sto Sterling protiv Norica vidi malo prostora i uzme zavuce je sa 20 metara. Luis nema veze s tim sto Ture gurne savrsenu dugu loptu pa Staridz lobuje Hauarda. Citav tim je igrao dobro zahvaljujuci Brendanu isto kao sto su sad u kanalu zahvaljujuci njemu. Stiven je najvise pao i izgubili smo taj protok lopte. Luis ode, Dani povredjen, Stiven kanal i od 3 kljucna proslosezonska igraca vise nemamo nijednog.

        Mora da se naglasi i da je Luis bio najgori skoro u svim jacim utakmicama od nasih igraca i da su te tekme najbolje igrali Sterling, Staridz i Kutinjo. On je majstor, uz Ibru najjaci potez igrac na svetu, nikad povredjen, gladan pobeda ali ima svojih mana koje sam vec objasnjavao u kilometarskim tekstovima a vecinu tih mana uspesno prikriva atraktivnim potezima.

        Brendana sam zgotivio, napravio je strasan posao i u Svonsiju a i kod nas ali nije smak sveta ako popije otkaz na kraju sezone(dace mu toliko vremena). Isto tako nismo u tragicnoj situaciji i da ne odemo u LS jer sada imas dosta mladih i talentovanih igraca u timu, osnovu koju bi potencijalni novi trener mogao da nadogradi sa par pojacanja i brzo se vrati u TOP4. Licno bih voleo da se Brendan izvuce iz ovoga ali nemam takav osecaj.

        P.S Luis nema veze sa timskim presingom. Kljucno pitanje je zasto to vise ne postoji kod nas?
        Jako dobro receno. Ipak ja se ne bih slozio sa tobom da Rodzers nije doveo Balotelija i kompaniju. Brendan je izjavio da u se kockali sa Balotelijem i da se to nije isplatilo. Po meni jos jedna njegova glupa izjava kao slicne koje je davao. Pre svega ovakve izjava mu sada nije bila potrebna sad jer Baloteli mu nije igrao zadnje 3-4 utakmice i realno momak nije nista kriv za ocajnu igru Liverpula. Druga stvar je taj famozni komitet. Zaista mi nije jasno ko koga ovde zajebava. Kakav je to Liverpul klub kada i pored trenera, tog komiteta i ostalih skauta klub ne moze da od 8 pojacanja koje su doveli pogodi sa bar 3?
        Sto se tice Suareza, momak je jednostavno imao taj pobjedonosni mentalitet, glad i zelju za tom istom pobjedom, cinio ostale igrace boljim i prenosio to na njih. Njegovim odlaskom i gubljenjem titule sve je to palo u vodu. A sto se tice Brendona mislim da je debelo zeznuo stvar i da ce se to vrlo lose odraziti na klub jer ne znam koliko ce ameri imati novca da bacaju u vodu. Pogotovo sad kad se i stadion renovira.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Lambert nije statican, covek trci vise od pola setaca iz ekipe. A i presing ne zavisi od jednog igraca. Sta je sa ostalima? Desava se nesto unutar kluba. Nadam se da je Balo sjebao atmosferu jer ce on da pali na leto a ako je nesto drugo onda smo u mnogo vecem problemu.
          Jeste da trci i to sto trci je malo i presporo, primeti se cesto presing Coutinha, Lallane, Sterlinga ali fali taj od napadaca.

          Comment


          • Originally posted by SOMI View Post
            Jako dobro receno. Ipak ja se ne bih slozio sa tobom da Rodzers nije doveo Balotelija i kompaniju. Brendan je izjavio da u se kockali sa Balotelijem i da se to nije isplatilo. Po meni jos jedna njegova glupa izjava kao slicne koje je davao. Pre svega ovakve izjava mu sada nije bila potrebna sad jer Baloteli mu nije igrao zadnje 3-4 utakmice i realno momak nije nista kriv za ocajnu igru Liverpula. Druga stvar je taj famozni komitet. Zaista mi nije jasno ko koga ovde zajebava. Kakav je to Liverpul klub kada i pored trenera, tog komiteta i ostalih skauta klub ne moze da od 8 pojacanja koje su doveli pogodi sa bar 3?
            Sto se tice Suareza, momak je jednostavno imao taj pobjedonosni mentalitet, glad i zelju za tom istom pobjedom, cinio ostale igrace boljim i prenosio to na njih. Njegovim odlaskom i gubljenjem titule sve je to palo u vodu. A sto se tice Brendona mislim da je debelo zeznuo stvar i da ce se to vrlo lose odraziti na klub jer ne znam koliko ce ameri imati novca da bacaju u vodu. Pogotovo sad kad se i stadion renovira.
            Jedno je sta ide za javnost a drugo sta se desava u klubu. Brendan nije doveo kretencinu. Opet, doveo je Lovrena, Alena i Borinija za nesto manje od 50 miliona funti. To je cist amaterizam. Nije njemu Liverpul prvi posao. On je uspeo da uvede Svonsi u PL i zavrsi 11. + je imao gomilu tekmi u toj sezoni gde je nesrecno gubio bodove. Ostao je tako sto se nadigravao sa svima i kontrolisao vecinu utakmica. To je jos uspeo koliko-toliko Sautempton u Edkins/Poketino sezoni. Imao si gomilu jacih ekipa sa vecim ofanzivnim potencijalom od proslosezonskog Liverpula pa nisu dali 100 golova. Tesko je kad ode kljucni igrac ali nije sve do toga. Mora sire da se gleda.

            Razmisljao sam sinoc dosta o njemu i mislim da je po nas bolje da ide na kraju sezone.
            sigpic

            Comment


            • Ja ne veruje sta citam, haha pa kakav bre komitet? A sada na njih krivica , jelte? A Rodzersu nije smetao komitet sada da nakon Suarezovog buma potpise novi petogodisnji ugovor? Sto nije dao ostavku onda ako se ne pita nista. A po njegovim izjavama, nikad nikakav komitet nije spomenuo, on prihvata odgovornost za igrace, na ovom forumu ga branite vise nego on sam sebe.

              Comment


              • Originally posted by dzoker View Post
                Ja ne veruje sta citam, haha pa kakav bre komitet? A sada na njih krivica , jelte? A Rodzersu nije smetao komitet sada da nakon Suarezovog buma potpise novi petogodisnji ugovor? Sto nije dao ostavku onda ako se ne pita nista. A po njegovim izjavama, nikad nikakav komitet nije spomenuo, on prihvata odgovornost za igrace, na ovom forumu ga branite vise nego on sam sebe.
                Pa svakako da se nece spominjati u javnosti ko i kako dovodi igrace, to cak i ovi nasi u JSL ne rade, a blize su amaterima nego PL.
                Ne znam odakle si izvukao to da Rodgersu smeta komitet, upravo i pricamo da je on tu sam kriv sto se i slozio na prvom mestu da posle prve sezone i prvog transfer roka, dobije tu skupinu direktora koji ce davati mete.

                Odgovornost ce prihvatiti svaki trener, ali za igru. Jer prvo on mozda nije kriv za neke transfere, ali je kriv sto iz istih maksimum nije izvukao, i sto mu 90% igraca od prosle sezone sada igra, pa verovatno na 30% svojih mogucnosti.

                Ja ne volim ovo, ali ako se vec pokrenula tema, koga bi ste vi posle Rogersa, i koga vidite kao potencijalnu zamenu, ali, da to nije Jurgen Klop ?
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Pa ne moze sada za Kutinja i Studza je zasluzan Rodzers vizionar, a za ove ostale koji se nisu ukopili to je taj kvarni komitet ustvari, dajte malo konzistentnosti. Ovo je PL a ne JSl ovde se treneri pitaju za sve, sta se pravite sada ludi.

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by dzoker View Post
                      Ja ne veruje sta citam, haha pa kakav bre komitet? A sada na njih krivica , jelte? A Rodzersu nije smetao komitet sada da nakon Suarezovog buma potpise novi petogodisnji ugovor? Sto nije dao ostavku onda ako se ne pita nista. A po njegovim izjavama, nikad nikakav komitet nije spomenuo, on prihvata odgovornost za igrace, na ovom forumu ga branite vise nego on sam sebe.
                      Da pratis iole nesto znao bi da je pred januarski prelazni rok u sezoni 12/13 formiran transfer komitet i da BR nema potpunu slobodu u transferima. Kriv je covek debelo ali ne samo on. Da nije komiteta Salah i Vilijan bi bili kod nas a ne u Celsiju. Nesto slicno je i u Totenhemu gde AVB nije hteo pola igraca proslo leto i gde je Baldini sve pozavrsavao i opario se. Komitet unapred odredi cenu preko koje nece ici i onda ako klub trazi vise za igraca oni se cenjkaju. Za to vreme dodje neko drugi i pokupi nam pojacanje ispred nosa. Traze da se dovode igraci do 23 godine, po mogucnosti Englezi. To vazi otkad su kupili klub, jos je Keni bio trener.

                      Rodzers mora da ide na kraju sezone po mom misljenju ali morate znati da i neko drugi kad dodje, sa politikom FSG-a se necemo preterano usreciti. Sumnjam da cemo pod njima ikad uzeti titulu. Top class treneri nece pristati da dolaze da rade pod njihovim uslovima i dolazice drugi koji su spremni na kompromise. Ako dodje ponuda za Sterlinga od 40+ miliona za koju godinu oni ce ga rado zavaljati.

                      Rodzers mora da ide zbog taktickih stvari + Alen, Borini, Lovren, Aspas.

                      P.S Komitet je pogodio Kutinja, Staridz je Brendanov.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mi imamo komitet koji, koliko sam ja shvatio, je zaduzen za politiku kluba povodom transfera.

                        Nasa politika je da dovodimo igrace koji su potencijali i koji mogu da napreduju u klubu, i za njih ne žalimo pare. E sada ti imas odlične igrace iz bundeslige npr. jedan Firmino, Cakanoglu, iz Italije npr Ljajic, iz Tventea Tadic koji je otišao u Soton itd. da ne nabrajam.

                        Dakle Rodzers ima odresene ruke povodom igraca koji se uklapaju u politiku kluba, inace ne bi dobio po 30 miliona za Lalanu, Sahoa, Markovica, Lovrena i ostalih poput Aspasa, Cana. E sada dakle Rodzers je kriv sto je ove propalitete izabrao i ne moze niko da me ubedi da je on npr dosao sa zeljom i zahtevom od kluba da dovede ove igrace gore koje sam nabrojao npr Cakanoglu, Firmino, da ne bi imao podrsku kluba.

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          P.S Komitet je pogodio Kutinja, Staridz je Brendanov.
                          I to je pitanje koliko ga je pogodio.

                          Ako su glasine tacne, ove sezone BR je krivac za dovodjenje Lallane, Lovrena i Lamberta, za ostatak je odgovoran komitet.
                          I cini mi se da funkcionise na relaciji homegrown players - foreign players, za ove prve je zaduzen Brendan, a za ove druge komitet.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Pa svakako da se nece spominjati u javnosti ko i kako dovodi igrace, to cak i ovi nasi u JSL ne rade, a blize su amaterima nego PL.
                            Ne znam odakle si izvukao to da Rodgersu smeta komitet, upravo i pricamo da je on tu sam kriv sto se i slozio na prvom mestu da posle prve sezone i prvog transfer roka, dobije tu skupinu direktora koji ce davati mete.

                            Odgovornost ce prihvatiti svaki trener, ali za igru. Jer prvo on mozda nije kriv za neke transfere, ali je kriv sto iz istih maksimum nije izvukao, i sto mu 90% igraca od prosle sezone sada igra, pa verovatno na 30% svojih mogucnosti.

                            Ja ne volim ovo, ali ako se vec pokrenula tema, koga bi ste vi posle Rogersa, i koga vidite kao potencijalnu zamenu, ali, da to nije Jurgen Klop ?
                            Ne znam koliko je realno ali ja bih najvise voleo Chola.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Ja ne volim ovo, ali ako se vec pokrenula tema, koga bi ste vi posle Rogersa, i koga vidite kao potencijalnu zamenu, ali, da to nije Jurgen Klop ?
                              Prvo bih kontaktirao Rudija i video da li zeli u PL ali nema potrebe ni da razmisljamo o tim temama. FSG hoce nesto ovakvo.

                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam vec tebi Nash spomenuo coveka, nije poznat onima koji ne prate Ligue 1, ali meni je Galtieri jedan izvanredan strucnjak, i dobra je meta, mada je od onih koji nisu vodili veliki klub, ali ja takve nekako i ne posmatram, jer cenim da takvog strucnjaka necemo dovesti, eventualno ako je neko opet za Rafu Beniteza.
                                Roger Schmidt je jos jedan strucnjak, kojeg bi voleo u klubu.

                                Kloppa sam namerno izbacio iz price, jer je on od najjacih ovih trenera, trenutno verovatno najdostupniji i svi bi verovatno njega zeleli.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X