Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Mi navijamo za Liverpul, a ne za Suareza. On nije hteo da ostane u Liverpulu,i ne moze niko da ga primora na to. Treba gledati napred a ne malo malo pa pominjete Suareza, muka mi je vise od Suareza. Sanderlend ima odlicnu odbranu, pogotovo protiv prekida i visokih lopti, a to je jedini nacin da se igra kada imas u napadu Lamberta. Pred kraj meca Sterling je imao nekoliko dobrih prodora, nismo uspeli da damo gol i to je to. Kad najbolji napad u ligi a mozda i na svetu nije uspeo da im da gol, zasto bi neefikasna ekipa Liverpula to uradila.
    Nema sta, sve si u pravu, pogotovu kod ovog "Sanderlend ima odlicnu odbranu" dela.
    http://www.youtube.com/watch?v=fouJm1Wy65M

    Comment


    • Decko poredis Chelsea i Liverpool, pa ajde da je Liverpool prvi i odiga 0:0 pa da kazes jebiga...

      Rodgers mora jednostavno da ode, ja ne vidim nikakav napredak u igri, pojacanja koje je doveo nikako ne igraju, ima 15 bodova manje od Chelsea, cilj posle drugog mesta je bio valjda borba za titulu, a ne za ulazak u ligu evrope ?

      Comment


      • Nije ni cudo sto se Nash vise ne pojavljuje ovde pored ovakvih likova. Koji dodju samo kad treba da se pljuje, kad se vodi neka normalna diskusija nigde ih nema.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          Nije ni cudo sto se Nash vise ne pojavljuje ovde pored ovakvih likova. Koji dodju samo kad treba da se pljuje, kad se vodi neka normalna diskusija nigde ih nema.
          Uuuu, ti si mi za "normalnu diskusiju", juce si dosao na forum, a vec smaras 3/4 foruma, a preostala cetvrtina te troluje.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Decko poredis Chelsea i Liverpool, pa ajde da je Liverpool prvi i odiga 0:0 pa da kazes jebiga...

            Rodgers mora jednostavno da ode, ja ne vidim nikakav napredak u igri, pojacanja koje je doveo nikako ne igraju, ima 15 bodova manje od Chelsea, cilj posle drugog mesta je bio valjda borba za titulu, a ne za ulazak u ligu evrope ?
            Cek ti si stvarno ocekivao borbu za titulu pre pocetka sezone, ja ni sanjao nisam borbu za titulu ali iskreno nisam sanjao ni ovakav pad ali sta je tu je, pa dva napadaca koji su dali i asistirali vise od pola golova prosle sezone nisu tu, jesi video kad Lamberta da preuzme lopte i krene nesto sam Studge je to radio i tako smo pravili razliku, ali to je sve vec receno i poznato. Trebaju nam pod hitno ozbiljan gosa koji ce parirati Migsu, i novi napadac, pa da konacno igramo sa dva napadaca.

            Comment


            • Ljudi ovo sto mi igramo je nedopustivo, igramo najodvratniji fudbal u Evropi iskreno, ako vas zadovoljava remi sa Sanderlendom kuci ili onakva pobeda protiv Stouka ili Ludogoreca ok, mene ne zadovoljava. Takodje nedopustivo los prelazni rok, nista konkretno nismo resili osim Morena i Lallane sto mogu nesto da nas unaprede, a pukli smo previse para. Ko je kriv Rodzersu, jesam mu ja birao Balotelija da dovodi, idiota neopevanog. Stvarno ne vidim nacin kako cemo pobediti Bazel ovakvom igrom.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post
                Ljudi ovo sto mi igramo je nedopustivo, igramo najodvratniji fudbal u Evropi iskreno, ako vas zadovoljava remi sa Sanderlendom kuci ili onakva pobeda protiv Stouka ili Ludogoreca ok, mene ne zadovoljava. Takodje nedopustivo los prelazni rok, nista konkretno nismo resili osim Morena i Lallane sto mogu nesto da nas unaprede, a pukli smo previse para. Ko je kriv Rodzersu, jesam mu ja birao Balotelija da dovodi, idiota neopevanog. Stvarno ne vidim nacin kako cemo pobediti Bazel ovakvom igrom.
                Slazem se sa tobom, ali ne mozemo sad nazad. Bilo koji drugi trener da dodje samo moze gore da nam bude sa ovim igrackim kadrom.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by PiXarr View Post
                  Slazem se sa tobom, ali ne mozemo sad nazad. Bilo koji drugi trener da dodje samo moze gore da nam bude sa ovim igrackim kadrom.
                  Pa ne trazim ja drugog trenera, samo mora nesto da se menja podhitno, bilo sta da se pokusa, a Brendan je mnogo tvrdoglav, a jos vise me plasi situacija sa Gerrardom, nesto tu smrdi, tacno ako ne potpise ugovor(iako mi to deluje neverovatno u ovom trenutku) tacno vise nikad necu pogledati mec Liverpoola.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Danas sam stekao utisak kao da su se igraci opustili, posle dve pobede koje su bile pod moranjem. Danas nije bilo onog izgaranja i zelje kao protiv Stouka, gde su svi izginuli ali bukvalno. Opet kad se pogleda sa druge strane 7poena u 3meca pritom igra se na 3dana nije uopste lose, ocekujem da protiv Bazela izginu svi i da prodjemo u nokaut fazu.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ja mislim da taj Balotelli je unistio najvise atmosferu i duh u ekipi.
                      Odtuka i losu igru i lose rezultate.
                      Last edited by Ser Gagi; 07-12-14, 00:17.

                      Comment


                      • Nema veze ni sa cim trenutno... ali kakav otac ove igrice. Balo nula naspram ubice.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • For the 2015/16 season onwards, Liverpool will be wearing New Balance shirts instead of Warrior, according to the Liverpool Echo newspaper. Warrior is a subsidiary of New Balance, and the paper reports that New Balance has a better brand recognition in Asia than Warrior.

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Ko je kriv Rodzersu, jesam mu ja birao Balotelija da dovodi, idiota neopevanog.
                            Rodzers ga nije doveo nego transfer komitet, kao i pola pojacanja. Nema Brendan neku slobodu.

                            Naravno, zasrao je i on ali i ovo mora da se naglasi jer FSG misli da su fudbal i bejzbol isto, ne kapiraju gomilu stvari.

                            Rodzers je vise nego kriv. To sto su mogla da se dovedu bolja pojacanja, ne znaci da su ovo losi igraci. Tvrdim da osim Balotelija iz svakog igraca mozes izvuci mnogo vise. Ovo je dobar tim i bez Luisa a s obzirom na ovosezonski nacin rada sumnjam da bi i sa Luisom mnogo vise izvukli. Tim je mentalno pao posle gubitka titule. Luis nema veze sa tim sto je prosle godine svaki Dzerardov prekid bio pola gola a sad nije. Luis nema veze s tim sto Kutinjo protiv Arsenala otrese igraca u duelu, predje drugog i gurne u prostor Staridzu izmedju dvojice. Luis nema veze s tim sto Sterling protiv Norica vidi malo prostora i uzme zavuce je sa 20 metara. Luis nema veze s tim sto Ture gurne savrsenu dugu loptu pa Staridz lobuje Hauarda. Citav tim je igrao dobro zahvaljujuci Brendanu isto kao sto su sad u kanalu zahvaljujuci njemu. Stiven je najvise pao i izgubili smo taj protok lopte. Luis ode, Dani povredjen, Stiven kanal i od 3 kljucna proslosezonska igraca vise nemamo nijednog.

                            Mora da se naglasi i da je Luis bio najgori skoro u svim jacim utakmicama od nasih igraca i da su te tekme najbolje igrali Sterling, Staridz i Kutinjo. On je majstor, uz Ibru najjaci potez igrac na svetu, nikad povredjen, gladan pobeda ali ima svojih mana koje sam vec objasnjavao u kilometarskim tekstovima a vecinu tih mana uspesno prikriva atraktivnim potezima.

                            Brendana sam zgotivio, napravio je strasan posao i u Svonsiju a i kod nas ali nije smak sveta ako popije otkaz na kraju sezone(dace mu toliko vremena). Isto tako nismo u tragicnoj situaciji i da ne odemo u LS jer sada imas dosta mladih i talentovanih igraca u timu, osnovu koju bi potencijalni novi trener mogao da nadogradi sa par pojacanja i brzo se vrati u TOP4. Licno bih voleo da se Brendan izvuce iz ovoga ali nemam takav osecaj.

                            P.S Luis nema veze sa timskim presingom. Kljucno pitanje je zasto to vise ne postoji kod nas?
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma najlakse je reci da se ovo desava zbog odlaska Suareza. To nije toliko tacno, ali dobro ljudi su odusevljeni njegovom sezonom i kvalitetom koji je prikazao i tako sakrio sve mane koje smo mi, bar neki fanovi ovog kluba, uvidjali. Igraci deluju umorno, fizicki nespremno, slabo se krecu, ne znam jesmo li ove sezone full presing i uzimanje lopte nakon istog, i odradjenu kontru posle toga, odradili 5 puta ove sezone. Na sve to, imas igru u odbrani koja je i gora od prosle.

                              Juce vrlo crn mec, bas sam sto bi se reklo, bacio dva sata, nadajuci se da cemo i stvoriti neke sanse, apsolutno nedopustiva igra na Anfieldu. Najgore je to, sto smo ispustili 3 boda, u trenutku kada su konkurenti u vrhu kiksali.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mislim da je BR uvideo da se sa ovakvim timom ne moze igrati na gol vise i igra dosta opreznije.Mozda gresim...
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X