Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek ce da stizu.Dolazi nase vreme,polako ali sigurno

    Comment


    • Ma vi ste nenormalna ekipa,sada cete izgubiti od Wigana ili slicne ekipe u sledecem kolu,nemate motiv protiv malih ekipa,to dok ne sredite nema titule,uzeliste Manc,i pukli ste poslije te utakmice,evo sada uzaeliste City,i vidicemo sta ce biti sledecu,mjesto da lake utakmice pobjedjujete vi derbije
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Ma vi ste nenormalna ekipa,sada cete izgubiti od Wigana ili slicne ekipe u sledecem kolu,nemate motiv protiv malih ekipa,to dok ne sredite nema titule,uzeliste Manc,i pukli ste poslije te utakmice,evo sada uzaeliste City,i vidicemo sta ce biti sledecu,mjesto da lake utakmice pobjedjujete vi derbije
        Manda ima motiva nego nema konstantnosti,a ni kvaliteta kod pojedinaca.Ager i Dzonson da se nisu povredili,pobedili bi smo i VBA.Imali smo prednost ali je Kirgijakos morao da udje i poklonio preokret,verovatno voli Hodzsona posto je kod njega vise igrao.
        sigpic

        Comment


        • Onaj Kirijakos je zlo,on kada igra stvarno je gadno,i ima kvaliteta vidis da juce sa onom djecom pobjediste,mada onakac City bi svako ziv pobjedio,stvarno nisu nizasta,samo na invidulani kvalitet igraju,nikakve igre.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Onaj Kirijakos je zlo,on kada igra stvarno je gadno,i ima kvaliteta vidis da juce sa onom djecom pobjediste,mada onakac City bi svako ziv pobjedio,stvarno nisu nizasta,samo na invidulani kvalitet igraju,nikakve igre.
            Pa ima kvaliteta kod ovih juce sto su igrali(Lukas izuzetak)ali Kirgijakos nas je mozda kostao i LS,da je ostalo 1:0 bili bi na 5 bodova od Sitija i 2 od Totenhema,a Siti vrlo lako moze da izgubi 6 bodova.Protiv VBA vezni red nije bio na nivou pa ova ubitacna napadacka trojka nije dobila prave lopte i prostor.Zato je odbrana bila fenomenalna,prosto zid,kao i uvek kad je Ager u postavi ali se nazalost povredio i posle i Dzonson.Kirgijakos je ove sezone kiksnuo 20 golova cini mi se.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by 'bacpoola View Post
              Ne, ne on je strasan igrac, a uz to dosta mlad.

              Ja se njega pomalo pribojavam sledece sezone. Jedino ( po meni ) sto bi mozda bila mana ( a vidim da nece ) je da ne pokvari igru Liverpula na duge lopte ( kada se nema resenja ). Video sam u par tekmi ( Liga Evrope i WBA ) da se ide samo dugim loptama na njega, bez neke koncepcije, a on jadnicak, ne moze sve sam

              P.S. Moram da pogledam replay, i dalje mi stoji u glavi da je ono bio autogol. Nema veze sa vama, nego jel moguce da nisam dobro video .
              Imamo mi odlicne igrace i jos cemo ih dovesti koji mogu da igraju kratki pas,pa cak i Kerol je to pokazao da moze.On nam samo moze poboljsati igru na duge lopte ali to ne treba forsirati.Moze se preko njega izvesti brzopotezna akcija gde Reina ili neko iz odbrane salje loptu a Kerol spusta i brzo se zavrsava.Ono sto je problem je sto se ostali nisu jos navikli na njega i te lopte.Kad ide duga lopta na njega uvek mu pridje bar jedan,ako ne i dva protivnicka igraca i ostaje prostor za pre svega Suareza da utrci odbrani iza ledja a Kerol da mu odigra u prostor.Isto tako,kad ide lopta na njega,cesto se desava da nema nikog da mu spusti loptu pa da se odatle nastavi kratkim pasom ili da taj igrac da loptu u prostor,to bi trebalo Kujt i Meireles da rade.Jos treba sa njim da se uigravaju i naviknu na njega,za sada je ovo odlicno,samo da Kirgijakos ne igra i sve je u redu.Treba jos raditi na postavci igraca kod tih dugih lopti jer Kerol ima sasvim dobar pregled igre i odlicno nalazi saigrace u tim situacijama.Barton i Nolan su to fenomenalno koristili i ubacivali se iz drugog plana,a ovi igraci,koji su jos bolji,bi trebalo to isto da urade,samo im treba dati vremena.
              sigpic

              Comment


              • Izgleda da je zavrsen posao za Enrikea.Dobar je to igrac mada mislim da smo mogli bolje da obavimo to za levog beka.

                http://www.liverpoolfc.tv/news/media...ue-a-done-deal
                sigpic

                Comment


                • Ma ne mora to biti nista tacno,tek kad izadje na stranici Liverpoola onda je sve zavrseno ;).

                  Taj media centar na stranici Liverpoola,oni samo prenose sta mediji pisu svaki dan,a posto u Engleskoj ima dosta zutila najmanje 90% tih informacija nije tacno.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Ma ne mora to biti nista tacno,tek kad izadje na stranici Liverpoola onda je sve zavrseno ;).

                    Taj media centar na stranici Liverpoola,oni samo prenose sta mediji pisu svaki dan,a posto u Engleskoj ima dosta zutila najmanje 90% tih informacija nije tacno.
                    Pa i jeste izaslo na stranici Liverpula.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Pa i jeste izaslo na stranici Liverpula.
                      Pa jeste na stranici Liverpoola,ali pod djelom koji se zove transfer gossip i tamo oni stavljaju clanke koji izlaze u novinama i na kraju svakog clanka pise:

                      This story has been reproduced from today's media. It does not necessarily represent the position of Liverpool Football Club.

                      Samo gdje ti pise news and announcements to ti je zvanicno i znaci da je informacija tacna 100%.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Tako je pocelo i sa Suarezom i Kerolom pa sta se desilo.Vrlo je moguce da je zavrsen posao,Keni je nahvalio Enrikea kao da je Roberto Karlos.

                        Ja se nadam da nije tacno i da ce Beins ili Koentrao na Enfild.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moguce da je mozda blizu dogovora,ali nije zavrseno 100% jer bi to oni objavili.

                          A vidis da se tamo svaki dan objavi 20 informacijama pa i ja bi pogodio da ce neko preci od tih silnih igraca
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • http://www.skysports.com/story/0,195...869311,00.html

                            Ono o cemu sam i pricao,Pardew je rekao da nisu ni pricali sa Liverpool-om oko Enrique-a,a ne nesto vise i da nema namjeru da ga proda.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • To mi se svidja,jeste Enrike dobar i svojim dobrim centarsutevima bi dobro asistirao Kerolu(uigran tandem iz Njukastla,ne zaboravite)ali mislim da mozemo mnogo boljeg beka da dovedemo.Treba nam Lejton Beins.
                              sigpic

                              Comment


                              • Veceras najvjerovatnije u ponoc izlaze dresovi koje cemo nositi iduce sezone,ali posto sam dobar sa vlasnikom kluba evo kako ce najvjerovatnije izgledati

                                Gostujuci



                                Golmanski

                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X