Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ništa od toga,prodas Suareza zbog problematičnog ponašanja,i onda kupiš još većeg idiota,pa to samo ako su ludi.....Brendan je još davno izjavio da od toga nema ništa....
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Svi zivi javljaju da Baloteli dolazi. Nisam siguran koliko je ovo pametan potez ako uzmemo u obzir njegov karakter i mentalnu stabilnost.

      Pominje se cifra od oko 16 miliona funti sto nije mnogo ako se uzme u obzir da postoji mogucnost da prodamo Borinija Sanderlendu za 14.

      Nadam se da Brendan zna sta radi i da ce izvuci maksim iz njega, cinjenica je da je ogroman potencijal.

      Comment


      • Originally posted by Senor View Post
        Svi zivi javljaju da Baloteli dolazi. Nisam siguran koliko je ovo pametan potez ako uzmemo u obzir njegov karakter i mentalnu stabilnost.

        Pominje se cifra od oko 16 miliona funti sto nije mnogo ako se uzme u obzir da postoji mogucnost da prodamo Borinija Sanderlendu za 14.

        Nadam se da Brendan zna sta radi i da ce izvuci maksim iz njega, cinjenica je da je ogroman potencijal.
        Ne znam koji su to svi živi,daj neki link nešto,ja vidim da je Milan rekao da nisu dobili nikakvu ponudu,a Brendan je još ranije rekao u intervjuu da nije zainteresovan za Balotelija....Isto su ovako pisali i za Etoa nigde veze nema....
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ja procitah da javlja Sky Italia ili Gazeta...

          Comment


          • Oficijalni Milanov Kanal je preneo,Sky Sport je preneo,to je u sustini vec gotova stvar,vi ste majke mi kraljevi Suareza zamenite Balotelijem,to samo Liverpul moze.

            Comment


            • Originally posted by CALE View Post
              Oficijalni Milanov Kanal je preneo,Sky Sport je preneo,to je u sustini vec gotova stvar,vi ste majke mi kraljevi Suareza zamenite Balotelijem,to samo Liverpul moze.
              Ahahahah,gotova stvar,nemoj molim te umirem od smeha
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • 5 godina, €6m po sezoni... Veliki mag Mino Raiola završava posao. Baloteliju raste plata za 50%...

                Venger nije hteo da posluša Pumu, Rodžers prelomio.

                Sa marketinške strane dobar posao Liverpula.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Sa ljudske strane ocajan posao jer je lik kreten,a i nije neki igrac dokazano i to...ne znam cak ni sto je marketinski dobar posao jer ce on sigurno nadoknaditi Suareza u negativnom smislu,cak mislim da ce otici i korak dalje
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Koliko glup potez....
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • A taman sam poceo da gotivim Liverpool

                      Comment


                      • Ja videh na Sky Sports Italia, 16 miliona.

                        Jesmo mi jebote fudbalski klub ili ustanova za mentalno poremecene.

                        Comment


                        • Onog trenutka kad potpise, nemamo nikakvu sansu za TOP4 ili bilo sta ozbiljno. Kancer.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bas, bas nejasan potez Rodzersa.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Mojne si smesan Nesko, ko ce da uzme to 4. mesto? Everton sa Lukakuom, Sparsi sa Poketinom (gde mu je najvece pojacanje Dier) ili smesni Junajted?

                              Mozda ne mozete da uzmete titulu, ali je plasman u 4 ekipe (nebitno na kom mestu) zacementiran, da se sada zavrsi prelazni rok. Obzirom da Everton, Sparsi i Junajted nece uraditi nista bitno do kraja, budi bez brige.
                              sigpic

                              Comment


                              • Rodzers car, sem sto ima fetise sa dresurom problemospravitelja. Raduje me povratak Balotelija.
                                Znam da ga plasi dubina napada zbog Staridzove fragilnosti, ali...

                                Comment

                                Working...
                                X