Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki osjećaj da će Slovenija izgubiti

    Comment


    • Alooo dečko osamnaest ti je, ponašaj se u skladu s godinama.

      Comment


      • Ne mogu da navijam za Sloveniju zbog Rendolfa. Letonija je pokazala odredjene slabosti kada naidje na organizovanu odbranu, ali jos ima da se igra. Nisam siguran ko je zajebaniji protivnik za spaniju.

        Comment


        • Da, mnogo bas jakih talenata: Doncic, Markkanen, Porzigins, tu nije Jokic. Nadajmo se da ce svi oni i kasnije da se odazivaju za svoje reprezentacije. Ja kad vidim ove naturalizovane igrace izgubim odmah postovanje prema tim ekipama. Letonija, Litvanija, Srbija, Rusija, Hrvatska, Grcka na ovom prvenstvu svaka cast.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • I Španci.

            Comment


            • Kako odvratno igraju sugavi letonci sa odvratnim bertansom i timmom....bas su gadni, prljavo igraju...

              Comment


              • Nerealno kakva dva faula u napadu sviraju sloveniji...... Strasno kakvu debili glupi

                Comment


                • Ево Давис ступа на сцену да окрене на страну Летоније.

                  Comment


                  • Originally posted by Bastia33 View Post
                    I Španci.
                    oni sticajem okolnosti nemaju naturalizovanog (Mirotic/Ibaka)

                    Comment


                    • Ja mislio posle prve četvrtine kraj poluvremena zeznuo me rezultat i prebacim na fudbal i malo pre vratim i ono kraj druge četvrtine Ljudi pa ovo je puno i za NBA
                      Last edited by krele90; 12-09-17, 20:21.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        oni sticajem okolnosti nemaju naturalizovanog (Mirotic/Ibaka)
                        Sve uredno, ali moraju se i oni spomenuti jer su na ovom prvenstvu sve domaći igrači i opet su sila.

                        Comment


                        • Sexy kosarka...Letonci su uber simpaticna ekipa...kako zatrpavaju kos, nestvarno...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Ovo je odbrana a ne ono sto smo mi igrali kukala nam majka...
                            Nikada ali nikada ne treba pisati ovakve stvari pre nego sto se utakmica zavrsi.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Sexy kosarka...Letonci su uber simpaticna ekipa...kako zatrpavaju kos, nestvarno...
                              Letonci su hodajuca odvratnost, kao i ove ostale balticke mini-drzave. Koliko su oni srali sudijama u prvom poluvremenu, iako su ih najstrasnije pogurali pred kraj poluvremena, cudi me da se svi prisutni u hali vec nisu pogusili od silnog smrada.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Fenomenalana utakmica za sada, iskreno ocekivao sam ovako nesto od ove dve ekipe. Ocekujem pobedu Letonije, po meni su vise pokazali na prvenstvu za sada od Slovenaca.

                                Comment

                                Working...
                                X