Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ово је болело.

    Comment


    • Pejners u svakom kadru izgleda kao da je do malo pre tero biciklo.
      Jako zabavan lik, ali upravo je bacio dva veoma niska pasa igračima na perimetru spremnim za šut i višak asistenciju kad je već stigao do obruča.
      Ova serija slovenaca njemu i treneru na dušu.
      Last edited by Wingwalker; 12-09-17, 20:58.

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Vidmar glumi velicinu u napadu. Malopre pokusao da zakuca i promasio. Evo Letonaca na -5. ovo ce biti otvoreno do samog kraja. Plus Letonce ne ide sut za 3.
        Hmm [emoji3]

        Comment


        • Izgleda da nas recept... izbaciti Porzingisa iz igre zbog licnih sto pre - je najefikasniji. Letoncima izgleda nikako ne leze srpski igraci i srpska kosarka

          Comment


          • Slovenija po meni igra bolje nego Srb..

            Comment


            • ma ipak je to sport, samo da Tima ne ujede nekog do kraja.

              Comment


              • Xaxa u kom li je fazonu ovaj Vidmar
                22:07 Eh slovenci ne popustati sad. Vise bi nam odg Slo ukoliko bi nastavili takmicenje. Jedan tim pobediti 2 puta je vrlo tesko.
                Da mi je neko rekao da ce Litvanija ispasti,a Letonija ovako dobro igrati,ne bih mu verovao.
                Last edited by ivkebgd; 12-09-17, 21:09.

                Comment


                • Vraćaj babarogu Dragića na parket.

                  Comment


                  • Ulaze Letonci u onu svoju ludu zonu, biće ovo baš dobro do kraja

                    Comment


                    • Nikad mi nece biti jasna rasprava sa sudijama...odluku nece promeniti, samo odmazes sebi...

                      Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Zbog sopstvene gluposti ispustiše 10 razlike

                        Comment


                        • Imam viziju kako Vidmar zakucava preko oba Gasola jednom lomi kičmu drugom ispada bubreg,simuntalna penzija.

                          Aloooo dečko..godine...18...ponašaj se

                          Comment


                          • Simpaticni Slovenci, ali ne znam iz kog razloga navijam za Latviju
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • E ali Šarenac koji konstantno navija za Letonce, mučno ga je slušati [emoji13]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Kakav je monstrum Dončić

                                Comment

                                Working...
                                X