Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zero View Post
    Iako se slažem sa tobom, nekako je glupo argumentovati "Letonce smo dobili", jer bi onda mogao kao odgovor ići argument "Rusi su nas dobili", tako da to što smo pobesili ne igra ama baš nikakvu ulogu, Letonci su nakon tog meča igrali odlično I podizali su formu, ipak je to bio prvi meč na turniru.
    Možda nisam dovoljno jasno istakao poentu, dobili smo ih, znači pokazali smo da nisu nikakav bauk i ne bih ih stavljao kao izrazite favorite protiv nas, a Rusi manje više kako su igrali protiv nas igrali su i u kasnijim utakmicama, sada znamo gde preti najveća opasnost kod njih, ne vidim da imaju prostora da nas nečim iznenade, mada jako cenim Bazareviča. Slovenci su nam najveća nepoznanica i odigrali su dosad malo je reći fenomenalno.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Navijati protiv Spanaca u bilo kojem sportu je stvar dobrog ukusa, plus je Nemacka autsajder a ljudi vole autsajdere. Ja tacno ne mogu da zamislim nekoga ko nije Spanac da navija za spanske timove i reprezentacije, oni su sinonim za prljavstinu i manjak sportsmanship-a.
      Ne navijam ni za Špance, ni za Nemce, Španci su prljavi tu nema zbora, ali važe za najvećeg favorita za osvajanje titule i po tome su za mene najpoželjniji protivnik u finalu, jer ako bi osvojili zlato preko njih to bi imalo neuporedivo veću težinu nego da je hipotetički osvojimo protiv bilo koga drugog. Iz istog razloga volim da igramo protiv Amerikanaca na SP i OI.
      Last edited by dekkard; 12-09-17, 18:31.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Možda nisam dovoljno jasno istakao poentu, dobili smo ih, znači pokazali smo da nisu nikakav bauk i ne bih ih stavljao kao izrazite favorite protiv nas, a Rusi manje više kako su igrali protiv nas igrali su i u kasnijim utakmicama, sada znamo gde preti najveća opasnost kod njih, ne vidim da imaju prostora da nas nečim iznenade, mada jako cenim Bazareviča. Slovenci su nam najveća nepoznanica i odigrali su dosad malo je reći fenomenalno.
        Sve to stoji, ali ja ne vidim trika da Slovenija dobije Španiju, mnogo više šansi dajem Letoncima, mada ni njima ne bih dao preko 15% za pobedu, tako da nećemo odmeriti stage sa Dragicem I ekipom siguran sam u to.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ima li odvratnijeg trenera na svijet od ovoga trenera Letonije Bagacki nesto ne znam ni kako se zove.Zgazite ih Slovenci!!!!!!

          Comment


          • Meni je apsolutno svejedno dal osvojili zlato preko Spanije ili Lihtenstajna. Zlato je zlato.

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Обећавајући почетак, требала би да буде посластица четвртфинала ова утакмица.

              Видмар упоран и пролази.
              Last edited by Borca; 12-09-17, 19:42.

              Comment


              • Napuni Vidmar omanjeg Kristpasa, a meni milo, znate već zašto

                Comment


                • Ovo je odbrana a ne ono sto smo mi igrali kukala nam majka,Slovenci opravdavaju ulogu favorita protiv izvikanih Letonaca.

                  Comment


                  • Ma Igor zna znanje, ne moze njega da prevari ova nekosarkaska ekipa Letonije. Cim stane sut, ne znaju sta ce sa sobom.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Уживање!!!

                      Каква рампа.
                      Last edited by Borca; 12-09-17, 20:02.

                      Comment


                      • Reče Šareni na početku nema ovde favorita, ja se samo slatko nasmejah

                        Comment


                        • Hajde Letonci!!! Barem do treceg mesta.
                          Slovenija ima 3 igraca i brdo ABA proseka i malo iznad proseka. Ovi iz RTSa bi mogli malo da olade sa navijanjem za Sloveniju, zelimo objektivno prenosenje Sarenac!
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ova treća Vidmara bi mogla biti veći faktor nego što se sad čini.

                            Comment


                            • Ali Sedlacek na pocetku meca govori kako Porzingis ima vece iskustvo od Dragica , i da Muric moze da cuva Porzignisa

                              Comment


                              • Каква машина је Порзингис.

                                А ту је још једна машина у настајању - Лука.
                                Last edited by Borca; 12-09-17, 20:09.

                                Comment

                                Working...
                                X