Announcement

Collapse
No announcement yet.

EuroBasket 2017 (Uživo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bertans drugi nameran lakat na prvenstvu, djubre pegavo. I u Baskoniji je imao te epizode. Kvaran je, nemam reci...

    Comment


    • Originally posted by Bastia33 View Post
      Sve uredno, ali moraju se i oni spomenuti jer su na ovom prvenstvu sve domaći igrači i opet su sila.
      Dok je Pao Gasola oni ce biti velesila...no Pau - no Spain.

      Comment


      • Mislio sam da za Spance ovde niko ne navija, pa ih nisam racunao. Ima i dosta slabijih reprezentacija bez naturalizovanog igraca. Ukrajina, Island, Rumunija ..
        NBA mec trenutno, Letonci 8/15 za 3, Slovenci 6/12. Od 38:25 do 51:55 dobila Letonija poslednjih 9 minuta sa 30:13.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Nemoguće je navijati za Letonce gde igraju Tima i stariji Bertrans, ali je isto tako teško navijati za Slovence gde se nalaze jedan Rendolf i Edo Murić.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Kakva prljavština od ekipe Letonija, pogotovo Tima, voleo bih da izgube jedno 20 razlike.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dragića su pretukli i izbacili iz utakmice (za sada), ne viđa mi se to što vidim ali SLO ima problema na poziciji 5, kada Vidmar nije u igri tu je krater ali su daleko smisleniji napadi i bolja odbrana SLO od Letonaca.
              Zaista ne mogu da shvatim kako fercera mozak ovim sudijama na prvenstvu, verujem da je to problem i stručnim štabovima. Španci su mi odvratni, i to nema mnogo veze što su "favoriti", jednostavno, najbolje ih je objasnio Taliesin...i kada bih napisao šta mislim o njima iako im nisu u ekipi Rejes i Fernandez...popio bih Jelačića bar 7 dana.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Одличан почетак Словеније.

                Comment


                • Donekle razumem pokušaj Rendolfa da verbalno isprovocira Porcija, i par puta Tima sa svojim busanjem, igrači lakše ili teže uglavnom izlaze na kraj sa tim, ali onaj lakat Bertansa je mogao opasno da povredi Dragića...jadan i džukački potez.
                  Da im presudi Jaka u zadnjoj sekundi pa nek se puše.
                  Last edited by Wingwalker; 12-09-17, 20:41.

                  Comment


                  • Kakva Letonija,sve je to tanko izuzev ove gliste Porziginsa koji je stvarno dobar nema sta.
                    Last edited by E1_PG; 12-09-17, 20:45.

                    Comment


                    • Магија.

                      Comment


                      • Ista utakmica i u drugom poluvremenu. Prvo Slovenija krene da trpa pa Letonija stize i prestize. Letonija nema stranca u ekipi i iskljucivo zbog toga navijam za Letoniju. Uz to imaju hemiju i par odlicnih igraca.

                        Comment


                        • Vidmar odličan osećaj za prostor, jako bitan igrač.
                          Last edited by dekkard; 12-09-17, 20:51.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Добра прилика за Словенију да се одлепи, Летонци играју доста глупо од кад је изашао Порзингис.

                            Comment


                            • Vidmar glumi velicinu u napadu. Malopre pokusao da zakuca i promasio. Evo Letonaca na -5. ovo ce biti otvoreno do samog kraja. Plus Letonce ne ide sut za 3.

                              Comment


                              • Sprdanje.

                                Comment

                                Working...
                                X