Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad počne rat prva žrtva koja padne je istina.....
    Ja mislim da Srbija ima popis svojih žrtava (poginulih, ranjenih, nestalih) kako civila, tako i snaga vojske i policije.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Borisa sam odbanovao, može se vratiti.

      Povedite malo računa o načinu pisanja.
      Last edited by Karamazov; 11-01-21, 11:35.

      Comment


      • Originally posted by Beocca View Post

        Sto ono ne bombardovase rusiju zbog krima i kinu zbog ti eta, nikako da dobijem odgovor
        tad bi izbio treci svecki...

        pa vidis da nesmeju ni Kimu nista

        samo po slabijima oduvek bilo i bice
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Ljudi, jedno od glupljih pitanja je zasto ne napadnu Kinu ili Rusiju pa zato jer je to kraj sveta...Kina i Rusija su stare i dobre civilizacije koje su svetu donele dosta toga dobrog i oni uticu na njih kroz sankcije i to uspeva, ali kod nas ni to nije uspelo.

          sloba nas je napravio krezubima, nije njega srusio peti oktobar,njega su srusili njegovi,kao sto ce vucica srusiti njegovi kad dovoljno poludi a ja se nadam da se to nece desiti jer mozemo svi najebati. On je stene svih i slusa sve...koliko se ne plasi nas, toliko se plasi vlastodrzaca spolja...

          Nikad nisam razumeo narode koje bi krv prolili zbog jednog coveka umesto njega da smene...drzava je iznad svega. NATO je bilo agresija,ali sloba ih je doveo do toga..posto je nemoguce da smo ratovali sa svima a da bas nikad nismo mi bili krivi...

          Slazem se sa Strajkom treba se odreci ''idola'', ne samo mi vec svi u regionu...svi ti huskaci rata su na pozicijama ili su u svojim narodima nekakve ikone...a rata nije trebalo biti, nijednog...

          Sta smomi uradili? Rehabilitovali sve i oni danas cine vlast,isti oni koji su nas i doveli dovde...od 90 dodana danasnjega...cak su CG i Bosanci bar ovi nasi krenuli drugim koracima...mi smo imali sansu, ali zaostavstina Djindjica je uzasna..u vidu zene,vesica,pauka,covica, cedei ostalih bliskih njemu...bas zbog toga dok godne bude sistemai dok god nas bude vodio jedan covek...mi cemo uvek biti u problemu..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • pitanje uopste nije glupo,naprotiv...jel se nato bori za nacela ili ne?

            inace,vrlo konfuzan post,najpre sloba,pa krezubost,pa ipak agresija...


            ispade da nato vise voli nas od same amerike,jer koliko sam ja shvatio,tramp mu dodje nesto kao sloba po tebi i ivanu,pa su trebali sebe da bombarduju...


            da li si se ikad u zivotu zapitao kako je jedna drzava vise od 70 godina u stalnim,neprekidnim ratovima,finansijskim i oruzanim a da niko do pre decenije nije ni prisao njenoj teritoriji?

            znam,znam...filantropija cuda cini...i ratna industrija...i prirodni resursi...



            i da zavrsim ovu lakrdiju od postovanja onom analogijom o tucenim zenama-branite zene ciji su muzevi grdosije od pedesetak kila,oni drugi bi mogli i da vas nallupaju... :

            a ti milose nemoj nijednu,jer ko zna,mozda je bas ona kriva sto joj je muz krezub...
            Wizard

            Comment


            • Naprotiv ne boris se ti isto kad ti klosar ukrade novcanik ili kad te banka zavrne..ako me razumes...

              Ne moze neko da zavodi red u svetu bez plate..niti bi ti to radio u svom selu...

              Odgovori si prelaki..eno sta rade Turci i Rusi na bliskom istoku i celomsvetu,valjaju oruzje...igraju se dobrog i loseg padnura. Nijedna akcija nije uradjena a da neko nije uradio vapaj za pomoc.

              Branio sam devojku od druga mog ali da vidim na ulici i neku grdosiju...probao bih bar, malo je nepopularno to danas,ali ne bih bas prosao...ako bih bas video da je lud skroz..zvao bih policiju...ako je zivotno ugrozena,uzeo neku sipku i polomio bih mu noge ) prva u kolena i cao zdravo...

              Nije to bas lakoznas,posle te moze ta ista budala vijati...meni se jednom zatekao neki bicklista...mrsav nikakav a bezobrazan kao da je Tajson...i navatam ga ja jedva i sta cu..nisam nasilan pustim ga..i on usta,uzme bajs i krene da vozi i kaze mi picko )) situacije su to i ne mozes ti ovde da napadas ljude da li pomogli ili ne..

              situacije su uvek drugacije,moras proceniti kako i sta..
              Last edited by LosmiSK; 11-01-21, 16:04.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment




              • jel neko ispratio sta nas ceka? meni se nije dalo
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Kad ti nisi...ko bi drugi mogao sa foruma? :-)
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Kad ti nisi...ko bi drugi mogao sa foruma? :-)
                    mozda vratim snimak
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • evo vostani vrattio rec(i)black men u upotrebu
                      Wizard

                      Comment


                      • Trump uzivo u 21:00 na youtube

                        ne smem postaviti link cujem da sve gase
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Fejsbuk suspendirao i RONA PAULA Smejurija.

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Fejsbuk suspendirao i RONA PAULA Smejurija.
                            ko je on? (ja samo Trumpa znam, ne bavim se tolko politikom)
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              ko je on? (ja samo Trumpa znam, ne bavim se tolko politikom)
                              Bivsi kandidat za presednika. Ne pratim i ja toliko, onako mi je bio poznat.

                              https://www.thedenverchannel.com/new...nity-standards

                              Comment


                              • sledi mrak u americi. crnji nego sto bi Vucko smislio
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X