Announcement

Collapse
No announcement yet.

Res publica (tema o politici i ekonomiji)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li ovdje ljudi koji 5 oktobar smatraju kapitulacijom Srbije i njenom propašću?
    Slusao sam neke takve ljude kod Marića na Hepi prije par dana.

    Comment


    • Van Strike, u prošlom komentaru si napisao koja je poenta toga? Stvar je utome što to ne sme da se zaboravi.

      Šta ti to znači? Da smo mi nebitni, da smo stoka koju treba šibati, da smo to zaslužili?

      Ja ti i pišem o jednom licemerstvu. Gde niko od svetskih poicajaca ne reaguje još i likuje.

      Naravno da i mi imamo svoj deo krivice. Pitanje Kosova i Metohije se trebalo rešavati još pre Slobe.

      Albanci su se pitaj Boga od kada opijali snom o nezavisnosti.

      Problem je bio i u potkupljivoj eliti. U akademicima koji svoju pamet nisu stavili u funkciju naroda, nego su gledali svoje dupe.

      Evo ih i danas su isti. Uvlače se u bulju Vučku.
      Last edited by Karamazov; 10-01-21, 19:13.

      Comment


      • Originally posted by E1_PG View Post
        Ima li ovdje ljudi koji 5 oktobar smatraju kapitulacijom Srbije i njenom propašću?
        Slusao sam neke takve ljude kod Marića na Hepi prije par dana.
        pa ja mislim da mi propadamo vec 30 godina. tek ce posle ove korone da propadnemo kad ljudi ostanu bez posla. ugostiteljski sektor pukao, taksisti pukli, JAT pukao, mala i srednja preduzeca pukli. A sve ce poskupeti
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Ti očito ne slušaš Vučka, njegova danonoćna izlaganja u kojima Srbiju stavlja u "krem dela krem" zemalja gde je divota živeti i raditi. Pa naša privreda je jača od Nemačke. Naše plate su u rangu najrazvijenijih zemalja sa tendencijom porasti posle svakog njegovog gostovanja po režimskim TV stanicama.
          Pa ta briga o dragim penzionerima kojima na kašičicu digne moral i ushićenje do te mere da ga dotični stavljaju na zidove svojih kuća ko nekada Tita.
          Tačno zna ko u šahu kad da povuče koji potez ne bi li totalno matirao protivnika sa druge strane stola. Sva njegova gostovanja, jadikovke, hvalospevi na sopstveni račun zbog politike koju vodi je unapred napisan scenari gde se većinski deo življa upeca ko riba u meredov. Kad izađe milion puta ispred objektiva kamera sto puta ponovljena laž jednom postane istina. Tako i u njegovom slučaju. Uši poprime frekvenciju kako ustvari Aleksandar Vučić vodi politiku svih Srba, kako od njega nema boljeg i savršenijeg za guranje Srbije ka planetarnoj eliti.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by ЧШ. View Post
            Zaključio sam jer konstantno opravdavaš gnusan zločin, pričajući o nedužnom albanskom narodu i zverima iz Srbije. Pa kad su se povukle te zveri pitam se što si i ti. Nije mi jasno. Nije ni bitno.

            Ja se isključujem, jer je tema osetljiva a ne želim da koristim teške reči. A nisam ni siguran da ne bih kad bih nastavio.

            Mene lično bi bilo sramota da relativizujem ili ne daj Bože opravdavam ubijanje nedužnog naroda i civila osiromaśenim uranijumom, što ostavlja posledice na ko zna na koliko narednih generacija.

            Svaki zločinac treba da odgovara, a za ovo neće niko nikad. I onda ti kazes 'vratili nas u normalu' ...
            Nemoj molim te da zakljucujes, nigde ja nisam opravdao nicije zlocine.
            Znaci ako hoces da diskutujemo o necemu, nemoj da donosis zakljucke u moje ime.

            Vrati se nazad pa ponovo procitaj u kom kontekstu ja pominjem Albanske zrtve.

            Zrtve NATO bombradovanja su jedna stvar, a druga stvar je cinjenica da se time zavrsilo jedno doba u koje niko od nas verujem ne zeli da se vrati.


            Sent from my motorola one action using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ima ko jači il luđi?

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Van Strike View Post

                Zrtve NATO bombradovanja su jedna stvar, a druga stvar je cinjenica da se time zavrsilo jedno doba u koje niko od nas verujem ne zeli da se vrati.


                Sent from my motorola one action using Tapatalk

                Ne razumem ovo zaista. Sta to znaci? Cilj opravdava osiromašeni uranijum po civilima van svakih propisa i zakona?

                Napisao si "intervencija NATO je 1001% opravdana, sad sto su uradili na pogresan nacin, to je druga stvar.". Pa nije druga stvar, uradili su tako kako su uradili i to je ono o čemu mi pričamo dok ti izbegavaš da se izjasniš okrećući priču na drugu stranu.
                Last edited by mark !t zer0; 10-01-21, 19:36.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Van Strike View Post
                  Pa nije NATO pobio ceo Srpski narod, vec ih je koliko toliko vratio u normalu nakon svih ratova i bezakonja tokom 90'. Ili ti mislis da je bilo super u to doba?



                  zgodno bi ovo bilo reci nekome ko je igubio svog u bombardovanju,ne?

                  inace,amerika (i namerno pisem amerika,posto ona jeste NATO ) nema nikakvo pravo da bude svetski policajac,ko sto se pise ovde i bogu zahvaljuje...

                  niko ne ogovara zasto ne udaraju na kinu i rusiju...

                  brane tucenu zenu...?

                  ovako...?




                  fotografija je jedna od najcuvenijih 20.veka...ovoj devojcici su ledja gorela od napalma sto su svetski policajci BOGUFALA bacili
                  Wizard

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Ti očito ne slušaš Vučka, njegova danonoćna izlaganja u kojima Srbiju stavlja u "krem dela krem" zemalja gde je divota živeti i raditi. Pa naša privreda je jača od Nemačke. Naše plate su u rangu najrazvijenijih zemalja sa tendencijom porasti posle svakog njegovog gostovanja po režimskim TV stanicama.
                    Pa ta briga o dragim penzionerima kojima na kašičicu digne moral i ushićenje do te mere da ga dotični stavljaju na zidove svojih kuća ko nekada Tita.
                    Tačno zna ko u šahu kad da povuče koji potez ne bi li totalno matirao protivnika sa druge strane stola. Sva njegova gostovanja, jadikovke, hvalospevi na sopstveni račun zbog politike koju vodi je unapred napisan scenari gde se većinski deo življa upeca ko riba u meredov. Kad izađe milion puta ispred objektiva kamera sto puta ponovljena laž jednom postane istina. Tako i u njegovom slučaju. Uši poprime frekvenciju kako ustvari Aleksandar Vučić vodi politiku svih Srba, kako od njega nema boljeg i savršenijeg za guranje Srbije ka planetarnoj eliti.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    evo sutra gostuje na hepiju u cirilici pa cu vidim sta kaze (ako se ne smorim)

                    istina ovih nedelja ga nisam slusao samo sam Trumpa pratio
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • evo pise

                      21:00 Aleksandar Vucic
                      STA NAS CEKA



                      izgleda nije optimisticno...
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • a na pinku Vulin
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Originally posted by ЧШ. View Post
                          Ne razumem ovo zaista. Sta to znaci? Cilj opravdava osiromašeni uranijum po civilima van svakih propisa i zakona?

                          Napisao si "intervencija NATO je 1001% opravdana, sad sto su uradili na pogresan nacin, to je druga stvar.". Pa nije druga stvar, uradili su tako kako su uradili i to je ono o čemu mi pričamo dok ti izbegavaš da se izjasniš okrećući priču na drugu stranu.
                          Pa milion puta sam napisao NATO zlocin, nigde nisam ni najmanje opravdao to sto su oni uradili.
                          Ali tome je svasta nesto prethodilo na Kosovu od 95-99, o cemu se ne pise. A reagovao sam na to sto je neko napisao da je NATO nas bombardovao bez razloga, odnosno iz hira.



                          Sent from my motorola one action using Tapatalk
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Beocca View Post
                            zgodno bi ovo bilo reci nekome ko je igubio svog u bombardovanju,ne?

                            inace,amerika (i namerno pisem amerika,posto ona jeste NATO ) nema nikakvo pravo da bude svetski policajac,ko sto se pise ovde i bogu zahvaljuje...
                            Bas kao sto niko nema pravo da nekoga omalovazava, obelezava i smatra za gradjanina drugog reda zbog verske ili nacionalne pripadnosti.

                            Comment


                            • a na Novoj neki dosadni gosti, nije ni cudo sto se ne bavim politikom
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by Van Strike View Post
                                Pa milion puta sam napisao NATO zlocin, nigde nisam ni najmanje opravdao to sto su oni uradili.
                                Ali tome je svasta nesto prethodilo na Kosovu od 95-99, o cemu se ne pise. A reagovao sam na to sto je neko napisao da je NATO nas bombardovao bez razloga, odnosno iz hira.



                                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                                Da, bombardovali su nas iz čiste filantropije prema albancima

                                Sto ono ne bombardovase rusiju zbog krima i kinu zbog ti eta, nikako da dobijem odgovor
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X