Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To da Ni ne voli tenis ne bi nikad spoznao da mi Bojana ne otvori oci ....
    Ne znam sta sada da mislim - razocarao sam se u coveka.
    E moj crni, ojadjeni, nikada ne prezaljeni NI
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • NI prestao i suicide da igra, pre mu se to nije desavalo
      unistio ga Djokovic
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Hajde što ne voli nego sudeći po snazi reputacije i nije neki znalac
        Mutna li je baruština ovdašnja
        sigpic

        Comment


        • Niki, NI
          Verovali ili ne... jutros ste mi pali na pamet

          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Hahahahah, a reputacije ne rade kako treba
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kao kada bi coveku koji obozava formulu 1 rekao "pa covece sto nisi dosao da gledas kart? Pa ti ne volis motore.."
              Verujem da Ni prati i te kako i pravi analize u sebi ali ovo je toliko depresivno da covek istinski moze da udje u depresiju, narocito ako je navikao na onaj atomski tenis nama poznatih sampiona.
              Ej Busta u pf na brzoj podlozi, ejjjjjj
              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

              https://ibb.co/cD1Xnq

              Comment


              • I ti se razumes u tenis bas kad smatras da je USO brz

                Ovo je tenis i ako ga volis, pratis ga uvek...slobodno vi pravdajte NIja, ali on je i dalje u soku sto mu Djokovic ne igra
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ovde reputacije rade samo u bari čapraz divan. Sačuvaj i sakloni šta se napravi od ove barustine
                  sigpic

                  Comment


                  • Dobri NI me baš razočarao, vidi se da prati tenis od 2011.
                    U pravu je potpuno što se tiče dešavanja na turniru. Kad se zadnji put desilo da pola igrača iz top 10 odustane s nekog GS? Federer u najgoroj formi ove godine, Goffin, Tsonga, Monfils očigledno vuku neke probleme, Berdych raspad totalni, mladi nedorasli i pored svega toga. Del Potro i Anderson igraju nešto blizu svog maksimuma, a normalno je i da se neko kao Busta upetlja u svom tom jadu. Sve se to nije dešavalo proteklih 10 godina.

                    Comment


                    • Ma niko ne tvrdi da se sad igra vanserijski tenis, ja samo govorim da se tenis uvek prati, ako ga volis, i kad je krs i kad je genijalan.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Tek sad gledam,kako se Federer izglupirao u taj brejku 3 seta,bas neobicno za njega.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Niki, NI
                          Verovali ili ne... jutros ste mi pali na pamet

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Nadam se po dobrom
                          Da se malo nadovezem na diskusiju ovde na forumu. . .
                          Iskreno, kad sam juce gledala mec Federer-Del Potro, mislila sam koji protivnik je laksi . . . za Rafu. . . jer realno sveukupna forma je gora nego na AO, mada Nadal se nesto bolje drzi. . . I mislim da je dobro ispalo za Nadala. E sada nazalost je Federer ispao, ali u svakom slucaju ima neverovatnu godinu.
                          Istom se nadam za Nadala, jos jedan GS. Ali, ajde nek prodje polufinale prvo.
                          Inace, ovo sto se dogadja na US Openu, u vezi odustajanja je nevidjeno . . . Realno, kvalitet je nizak . . . Ali, meni je nepoimljivo da zbog toga ne pratim tenis. . .
                          Last edited by Niki; 07-09-17, 12:36.

                          Comment


                          • Dobri NI traži vremena da se prilagodi na sva ta dešavanja. Sve te promjene su ga pogodile i nije bio spreman da iznese turnir kako treba, prilagodiće se do početka 2018

                            Comment


                            • A dobro ni ja prosle godine nisam pratio puno US open,takodje je bio smor,nije bilo Nadala i Federera,Djokovic je odigrao par setova do finala sto ga je moguce i zeznulo na kraju da ne osvoji,bilo je par dobrih meceva.Ove godine je jos gore ali kad imas za koga da navijas ipak je drugacije,tako da razumijem ih sto ne prate.

                              Comment


                              • Del Potro je mnogo dobar teniser, ali mnogo los sportista.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X