Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Jasno mi je za tebe Bojana, ja se samo malo šalim posipam so na ranu.
    Ma da je Wimbledon u pitanju, skroz bi ti proslo, ali ovako nisi uspeo
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Ma ko drugi Kako si Olja, sta mai? [emoji3]
      Pa em te nema dugooo... em se izvinjavas na izrazu..pa da proverim samo

      Hvala na pitanju Kobe..dobro sam, sto i tebi zelim

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Odgledala sam samo prva dva seta, a sada ću polako, sa merakom da odgledam snimak.
        Sve u svemu sam zadovoljna...
        Wolfe od sada uvek da otvaraš GS teme , a ja ću da navijam za Rafu i Feda


        Originally posted by miloolja View Post
        Moram snimak da odgledam.
        A sta je bilo tacno sa Delpom u mecu protiv Tima, mislim protiv cega je pio carobne pilulice?

        I danas samo zene, jel da?
        Pih kakva steta sto Venus ide na Stivens...
        Kiz ocekivano.
        Glavobolja kao posledica prehlade i problema sa sinusima...Bar ja takvu info imam...

        Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Pobjego je brat ko i u 2013 godine, nece da bude isprasen i na USO. Njegov problem, ovako je dopustio Delpotru da osvoji novu GS titulu. Cestitke svim fanovima Delpotra na drugoj GS tituli.
        Ne gataj da ne počnem da navijam za Rafu...

        Originally posted by bojanaBG View Post
        Ovo je tenis i ako ga volis, pratis ga uvek...slobodno vi pravdajte NIja, ali on je i dalje u soku sto mu Djokovic ne igra
        Sa prvim delom se slažem, ali drugi deo

        Čudo jedno kako mnogi komentarišu Delpotrovo "vucaranje" po terenu, da je folirant i sl...a kada je to Serena radila isti ti su ćutali
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Maro, da rezervisem AO 18?
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Maro, da rezervisem AO 18?
            Odmah
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Maro, da rezervisem AO 18?
              banovacu te, do AOa
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Strasno je Rafa udarao juce, vidi se da mu je bilo potrebno par meceva da udje skroz u udarcu i da dobije na samopouzdanje. BH standardno odlican, ali juce FH je radio bas dobro i prakticno je razneo Rubljova iz tog udarca. Dobro je i riternirao, s tim sto se mora priznati da je Rubljov bas lose igrao i izgleda bio impresioniran od svog idola.
                OVAKO

                Comment


                • A bio sam uveren da će zbir biti 73sad bi volio da i ona od 37 ispadne.

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    A bio sam uveren da će zbir biti 73sad bi volio da i ona od 37 ispadne.
                    Ja lepo rekoh da će biti manje
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      banovacu te, do AOa
                      Slobodno, ionako nema sta da se gleda do povratka Novaka i ostalih
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Da se ja nadovezem na ove konstatacije u vezi sa Delpom.. Davno sam ja primetio da lik ima zmijske oci, ovamo se nesto pravi izigrava dobricu, ljubi te, grli, a ovamo prodao bih te za male pare. Dosta govori o njemu to da je prevario bivsu devojku (pogledajte slike, lepa k'o lutka) sa transeksualcem (ili je pak bila devojka koja lici na musko, sva izoperisana) i to ono kada mu je otisao zglob..A sto se tice igrackih kvaliteta, pa gde je bio od '09 do '13?? Osim sto je poklonio W i Oi Mareju sta je bitno postigao u tom periodu..ni masters nije mogao da osvoji..
                        Al nista to ne znaci, od jutros ga opet volim i cenim kao brata rodjenog..
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Al ga nagrdište: glumac, prevrtljivac, folirant, urotljiv pogled, vara devojke, transeksualac.... Pa ti pobedi RF-a ako smiješ

                          Comment


                          • Evo.. da ne bude da lazem..
                            http://fabwags.com/stephanie-demner-...ex-girlfriend/

                            Ok je to, privatan zivot, sta nas briga sta oni rade u 4 zida..ali ipak..ne ide to tako..
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Fićo bajata vest
                              I pročitaj tekst - u kome lepo piše navodno.
                              Nagrdiste čoveka...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Danas na rasporedu samo 2 ženska polufinala i oni to stave tek od 1... Sreća pa ionako nisam ni planirao da gledam.

                                Comment

                                Working...
                                X