Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nije Gilbert jedini koji je rekao da je spora, teniseri su rekli da je sporija i videlo se da je sporija, jer su se branili kao da je u pitanju sljaka a ne HC
    Kvitova je rekla da je brzi,Nadal je rekao da nije nista primjetio.Nisam nasao vise izjava ali moj subjektivan osjecaj je da je ista podloga.Nije ni bitno,Nadal je osvajao Us open i ranijih godina tako da nije podloga tu odlucujuci faktor.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Kvitova je rekla da je brzi,Nadal je rekao da nije nista primjetio.Nisam nasao vise izjava ali moj subjektivan osjecaj je da je ista podloga.Nije ni bitno,Nadal je osvajao Us open i ranijih godina tako da nije podloga tu odlucujuci faktor.
      A Fed je rekao da je sporija, sta cemo sad?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        A Fed je rekao da je sporija, sta cemo sad?
        Ne znam necemo nista bilo pa proslo,ne vidim razlog da organizatori izmisljaju,dosta tu zavisi i od vremenskih uslova,zna to da zavara igrace.Kao da je bitno Bokice je li AO ubrzan ili je US open usporen,super je ova sezona je li tako?Nema potrebe za raspravama ovoga tipa,radujmo se.
        Last edited by E1_PG; 11-09-17, 20:05.

        Comment


        • Pa mozda je na uso bila za nijansu sporija ali opet je ostala u rangu brze podloge, dok ona na Ao iz ranga srednje sa visokim odskokom postaje led sa veoma niskim odskokom. Da su amerikanci hteli da budu fer stavili bi sporu podlogu kao onu iz Bersija '15
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • To je jednostavno, stavljaš istu podlogu svake godine ako želiš regularnost, sve ostalo su manipulacije organizatoraisto kao i termini igranja, protivnici...znaju oni šta rade, biznis je to.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Ne znam necemo nista bilo pa proslo,ne vidim razlog da organizatori izmisljaju,dosta tu zavisi i od vremenskih uslova,zna to da zavara igrace.Kao da je bitno Bokice je li AO ubrzan ili je US open usporen,super je ova sezona je li tako?Nema potrebe za raspravama ovoga tipa,radujmo se.
              Zato sto jos nisam naisla na post na ovom forumu da neko kaze: kako su usporili podlogu ove godine, uzas zivi...ali zato cim se i za nijansu ubrza, to se odmah naziva ledom i svi govore da ce finale igrati Karlovic i Izner, sto se normalno nikad ne desi
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Sandu,

                Niko ne moze da ospori da je Federerov uspjeh ove godine veci. Ali samo zbog godina. Statistika to ne vidi osim u jednome. Realno je ocekivati da Rafa od dana do kraja karijere svoji vise nego Rodzer od danas do kraja svoje karijere.
                U svakom slučaju teniska godina 2017 če biti upamčena i po Nadalovoj decimi v MC-u, Barcelonu i pre sve RG-u.

                Comment


                • Sve u svemu, Nadal potpuno zasluzeno. Nevazno je potpuno kako i preko koga, da li je moglo biti drugacije da je imao bolje protivnike ? Verovatno.
                  E sada , druga je stvar sto postaje potpuno ocito da se prije 3,4,5 ili 10 godina gledao kvalitetan turnir sa vise odlicnih meceva , pogotovo 1/4 da ne govorim o super suboti a onda bez odmora u finale. Nije tu kriv niko nego ovakav Tur kakav je danas, ja tu ne vidim nikakvu zlatnu elitu o kojoj se prica.
                  Vidim 3 coveka ekstra klase i jos tri koji ih mogu izazvati, nazalost. dace Bog da budu sledece godine svi zdravi jer ce u protivnom Busta i oni poput njega u top 5...
                  Zasto je to tako to je pitanje za ATP , neka se zapitaju sta posle cuvene Cetvorke koja im polako odlazi za godinu, dve , tri najdalje....
                  sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                  Comment


                  • Tri vezana GSa za zaborav, mimo čistog odradjivanja posla za Nadala 2 puta i Federera nisu ponudili gotovo ništa zanimljivo. Jedan klasik u polufinalu Roland Garrosa između Wawrinke i Murraya, sve ostalo jako skromno.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Wolfi brate moj fino podijelismo Gs ove godine,ko se ovome mogao nadat.Divna godina za nas.
                      Posteno Iz nekog razloga mi je sad zabranjeno da otvaram Slem teme, tako da su ovo mozda poslednji Slemovi za njih dvojicu
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ja se nadam da ce nas sledece godine velika cetvorka vraititi u proslost,jer ocigledno Roger i Rafa nisu dovoljni trebaju jos 2 izazivaca i imam osecaj da sledece godine ce sve prstati od Big 4 meceva ja se nadam da tsko ce biti za dobrobit tenisa,jer mecevi Big 4 su neka potpuno druga dimenzija tenisa
                        Kad se setim samo Uso 2011 prvi mec fed Novak potom Endi Rafa ma divota ziva ostsje ti samo da se namestis u fotelju i uzivas i tim majstorijama a znas da finale ce biti isto izmedju nekog od njih bez ociglednog pobednika jer u njihovim mecevima uvek je sve bilo moguce...Zlatna era tenisa nadam se da ima jos nesto da pokaze

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Tri vezana GSa za zaborav, mimo čistog odradjivanja posla za Nadala 2 puta i Federera nisu ponudili gotovo ništa zanimljivo. Jedan klasik u polufinalu Roland Garrosa između Wawrinke i Murraya, sve ostalo jako skromno.
                          Godina ce biti upamcena sa dva Federerova slema. Vrlo malo meceva za pamcenje. Valjda naredna bude bolja.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Tri vezana GSa za zaborav, mimo čistog odradjivanja posla za Nadala 2 puta i Federera nisu ponudili gotovo ništa zanimljivo. Jedan klasik u polufinalu Roland Garrosa između Wawrinke i Murraya, sve ostalo jako skromno.
                            Apsolutno se slazem. Australija je ove godine bila najbolja. S nestrpljenjem očekujemo 2018. godinu, pogotovu jer će na AO-u biti haos u žrebu, jer ne smem ni da zamislim na šta će top 10 ličiti na kraju sezone.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Prvi i osnovni uslov je da Wolf ne otvara temu

                              A sto se tice top 10, Stan ce biti negde oko 10.mesta, Novak u top 16, Marej i Nishikori izvan top 16, sto znaci da zreb bas biti zanimljiv
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Apsolutno se slazem. Australija je ove godine bila najbolja. S nestrpljenjem očekujemo 2018. godinu, pogotovu jer će na AO-u biti haos u žrebu, jer ne smem ni da zamislim na šta će top 10 ličiti na kraju sezone.
                                Baš top10 će biti haos kad se do kraja ubace ovi iza , a onda na AO haos od žreba jer će se vratiti ovi koji su falili

                                Comment

                                Working...
                                X