Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Od kad pratim tenis nisam vidio bjednijeg turnira od ovogodišnjeg US. Malo im je na lokalnom nivou priču izvadio ženski dio tura, 4 amerikanke u finišu. Samo se još trebalo desiti da ni Nadal ne dogura do kraja A pitanje je kako bi se stvari odvijale da je Federer prošao Delpa....
      I šta vam je taj GOT brzo će januar, vratiće se miševi u rupu.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Od kad pratim tenis nisam vidio bjednijeg turnira od ovogodišnjeg US. Malo im je na lokalnom nivou priču izvadio ženski dio tura, 4 amerikanke u finišu. Samo se još trebalo desiti da ni Nadal ne dogura do kraja A pitanje je kako bi se stvari odvijale da je Federer prošao Delpa....
        I šta vam je taj GOT brzo će januar, vratiće se miševi u rupu.
        Game of thrones
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Statistika 3

          Da bi dosli do GS titule, clanovi cetvorke su u prosjeku trebali da pobijede sljedeci broj clanova cetvorke:
          Code:
          Igrac	pobijede nad cetvorkom
          Djo	1.33
          Nad	1.19
          Fed	0.67
          Mur	0.67
          Novak vodi a Federer i Mari debelo zaostaju. Ocekivao sam da ce Nadal voditi u ovoj konkurenciji.

          Federer imao u tih 51 turnira:

          Code:
          Plasman			Broj	
          Pobjeda			15	31.3% od broja nastupa	
          Ispao od cetvorke	19	57.6% od cetvorke
          Ispao od drugih		14	
          Nije igrao		3
          Nadal:

          Code:
          Plasman			Broj	
          Pobjeda			16	35.6% od broja nastupa	
          Ispao od cetvorke	9	31.0% od cetvorke
          Ispao od drugih		20	
          Nije igrao		3
          Ovo je vrlo vazno. Kad nije bio top, Nadal je cesto rano ispadao. Dok je za Federera galvni problem cetvorka.

          Novak:

          Code:
          Plasman			Broj	
          Pobjeda			12	24.0% od broja nastupa	
          Ispao od cetvorke	17	44.7% od cetvorke
          Ispao od drugih		21	
          Nije igrao		1
          Novak je manje osvajao. Sto se tice ispadanja od cetvorke, on je na pola puta izmedju Nadala i Federera.
          Mari:

          Code:
          Plasman			Broj	
          Pobjeda			3	6.5% od broja nastupa	
          Ispao od cetvorke	20	46.5% od cetvorke
          Ispao od drugih		23	
          Nije igrao		5
          Bitno manje osvajao od drugih. Slican Novaku u ispadanjima od cetvorke.

          Sve u svemu, kad je Rafa spreman, cetvorka ga najmenje brine.

          Comment


          • NI, jesi ti RF-fan

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Od kad pratim tenis nisam vidio bjednijeg turnira od ovogodišnjeg US. Malo im je na lokalnom nivou priču izvadio ženski dio tura, 4 amerikanke u finišu. Samo se još trebalo desiti da ni Nadal ne dogura do kraja A pitanje je kako bi se stvari odvijale da je Federer prošao Delpa....
              I šta vam je taj GOT brzo će januar, vratiće se miševi u rupu.
              Ko su misevi?

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Ko su misevi?
                Svito je šala.
                Da dodam, ja nisam ničiji fan. Volim tenis i uživao sam kad je Novak dominirao- mislim da to nije prošlo svršeno vreme.
                Last edited by torpedo; 11-09-17, 19:16.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Svito je šala.
                  Da dodam, ja nisim ničiji fan. Volim tenis i uživao sam kad je Novak dominirao- mislim da to nije prošlo svršeno vreme.
                  Nemoj tako da se salis,neki od nas su mnogo osjetljivi.A u pravu si za ovo drugo,bice Nole jak kao stijena ponovo,ima u sebi makar jos 4 gs.
                  Last edited by E1_PG; 11-09-17, 19:21.

                  Comment


                  • ja samo u okvirima normalnog i dozvoljenog, to ako je neko svilen nije moj problem.

                    Comment


                    • Pa kako Bojana, imas 10 godina medium plexicushion od jednom postaje najbrza podloga u sezoni, po nekima i brza nego ova na Uso. Kako se ne bi favorizovali specificni stilovi igre treba imati 2 sporije (srednja i spora - Ao i Rg) i dve brze (W i Uso). S' tim da ona podloga u Australiji generalno nije odmogla nikome (Nadal u finalu) ali zato je znatno pripomogla Federeru koji ne bi iskreno imao sta da trazi ni protiv Nishikorija ni protiv Vavrinke (na medium-u naravno)
                      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                      https://ibb.co/cD1Xnq

                      Comment


                      • Originally posted by Fića View Post
                        Pa kako Bojana, imas 10 godina medium plexicushion od jednom postaje najbrza podloga u sezoni, po nekima i brza nego ova na Uso. Kako se ne bi favorizovali specificni stilovi igre treba imati 2 sporije (srednja i spora - Ao i Rg) i dve brze (W i Uso). S' tim da ona podloga u Australiji generalno nije odmogla nikome (Nadal u finalu) ali zato je znatno pripomogla Federeru koji ne bi iskreno imao sta da trazi ni protiv Nishikorija ni protiv Vavrinke (na medium-u naravno)
                        A zasto ne kazes da je USO usporen ove godine, nego samo spominjes AO?

                        Fed ne bi imao sta da trazi protiv Nishikorija i Vavrinke? Ok
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Jedna zanimljivost.

                          Rodzer je dva puta dobio dvojicu iz cetvorke. Oba puta je osvoji turnir. USO 2008. i Uimbldon 2012.
                          Rafi je to poslo 6 puta za rukom. Svaki put je osvojio turnir. RG 2006, 2007, 2008, 2011. i 2014. I Uimbldon 2008.

                          Novak je 5 puta dobio dvojicu na GS. I jednom nije osvojio turnir. AO 2011, 2012. i 2016; USO 2011. je osvojio. RG 2015. nije osvojio.

                          Puno Rafine dobre statistike dolazi zbog RG-a.


                          Ali on ima 12:8 sa cetvorkom GS-ovima izvan RG-a.


                          Novak je 11:17 izvan Australije.

                          Federer 9:16 izvan Uimbldona.







                          Originally posted by torpedo View Post
                          NI, jesi ti RF-fan
                          Rijetko ali se cesto kladim.
                          Last edited by NI; 11-09-17, 19:43.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A zasto ne kazes da je USO usporen ove godine, nego samo spominjes AO?

                            Fed ne bi imao sta da trazi protiv Nishikorija i Vavrinke? Ok
                            Organizatori turnira su rekli da je brzina podloge na US openu ista kao i predhodnih godina,dok je onaj kreten Brad Gilbert rekao da je sporija.Vise vjerujem organizatorima.
                            Last edited by E1_PG; 11-09-17, 19:47.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              A zasto ne kazes da je USO usporen ove godine, nego samo spominjes AO?

                              Fed ne bi imao sta da trazi protiv Nishikorija i Vavrinke? Ok
                              Ako cemo se igrati teorija zvjere, to je bar jednostavno. Da bude 2:2. Dva Rodzeru a dva Rafi.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Organizatori turnira su rekli da je brzina podloge na US openu ista kao i predhodnih godina,dok je onaj kreten Brad Gilbert rekao da je sporija.Vise vjerujem organizatorima.
                                Nije Gilbert jedini koji je rekao da je spora, teniseri su rekli da je sporija i videlo se da je sporija, jer su se branili kao da je u pitanju sljaka a ne HC
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X