Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam za reprezentacije, previše ćemo se ohladiti do sljedećeg vikenda. A i vazda najgori rezultati nakon reprezentativnog vikenda..

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Meni je iskreno svejedno. Ispao sam kako okreneš.

      Ali da sam u trci za PO, više bih voleo da mi ovakva subota reši pitanje nego 15 utakmica reprezentacija. Možda je to jedostavno do mene, šta znam.

      Subota

      Arsenal - Totenhem
      Roma - Lacio
      Napoli - Milan
      Atletiko - Real
      Leverkuzen - Lajpcig

      Pristao bih samo na ovih 5 utakmica umesto svih tekmi reprezentacija zajedno...
      Iskreno meni je svejedno isto, ali da odlucujem ja bih ,isto ovako kako je zola napisao,ok imamo 7 kvalfikacinoih meceva svih zona,gde bi vrv na jednom svi igrali 1 na Hrvate,a ostalo je po meni vise sreca nego neko ,znanje,prijateljski mecevi gde se ispituje,uigrava, sta i kako igrati na WC u ko zna kakvim sastavima i sa kojom motivacijom ili stednjom odredjenih ,pre svega najvecih zvezda timova,te igranju nekih da bi se proverili/dokazali da su igraci za poziv na WC,ali kazem kako odlucite tipovacu,nama cak i ne igra za PO a i igramo sa Bojsima,necemo uticati ko ce ispod a ko iznad crte,sta znam ako tipujemo tek da bi tipovali imali smo za vikend i River vs Boka i derbi zavrsnice Brazila Corintians-Palmeiras ,moglo je i to da se stavi ili PO MLS recimo,sve je bolje od frendli meceva
      Last edited by 61563; 07-11-17, 13:24.

      Comment


      • 8 od 10 je kvalifikacionih + Engleska-Njemačka koja je uvijek utakmica s tenzijama. Madrid ne poznaje taktiku Nijemaca koji isto igraju 70 godina, zato zna taktiku i koje će igrače izvesti Koln koji da gol svaku petu utakmicu.

        Comment


        • Dajte Nati i ovde funkciju da donese restart i h2h sk ligi

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            8 od 10 je kvalifikacionih + Engleska-Njemačka koja je uvijek utakmica s tenzijama. Madrid ne poznaje taktiku Nijemaca koji isto igraju 70 godina, zato zna taktiku i koje će igrače izvesti Koln koji da gol svaku petu utakmicu.
            Kao sto rekoh meni svejedeno ima 8 tacno ,ima i Slonovi,i jos 2 frendlija stavite ako hocete,samo onda bi trebali da se kace parovi da znaju ljudi da se igra jer vec je u cetvrtak prva utakmica

            Comment


            • Originally posted by Prince™ View Post
              Dajte Nati i ovde funkciju da donese restart i h2h sk ligi
              Tako je. Potreban je restart na svim nivoima

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Tako je. Potreban je restart na svim nivoima
                E sad je meni jasno,pa vi jos niste obezbedili PO,pa vam se zuri da sto pre ispadnete

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Tako je. Potreban je restart na svim nivoima
                  Zapamtićemo za sledeću sezonu kad bude trebalo računanje i tabela da se odrađuje. Uvek dobrodošli dobrovoljci.

                  Gledajući kvalitet samih utakmica, mnogo bolja ponuda je za sledeći vikend. Ne znam što bi bilo šta menjali.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • A sta... nista drugi krug, revansi, prolecna sezona od decembra i to..?

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ima, ima, ali ne i za nas boraniju što je otpala.

                      Odmah sad kreće PO. 8 timova koji prođu, igraju dvokružno jedni protivh drugih.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Cudno da nije prvo dvokruzno sa svim ekipama, pa onda PO i ostalo...

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • A poslednje kolo Zola vs Noto hahah,bolje Noto da zamolis Zolu nego sto mu se zameras

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Zapamtićemo za sledeću sezonu kad bude trebalo računanje i tabela da se odrađuje. Uvek dobrodošli dobrovoljci.

                            Gledajući kvalitet samih utakmica, mnogo bolja ponuda je za sledeći vikend. Ne znam što bi bilo šta menjali.
                            Pa biće i te utakmice u ponudi kad im dođe vrijeme, ne biramo ili/ili Kvalitet ovih utakmica nije upitan a po meni je zalaganje veće jer se boriš za nešto na šta možeš otići možda jednom u životu. Taj Leverkusen je trilion puta odigrao sramotno, raspadne se nakon 20 minuta i popije 3-4 komada, igraju po 40 kola

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Cudno da nije prvo dvokruzno sa svim ekipama, pa onda PO i ostalo...
                              Ne bih znao, nisam učestvovao u pravljenju samog formata lige.


                              Originally posted by notorious View Post
                              Pa biće i te utakmice u ponudi kad im dođe vrijeme, ne biramo ili/ili Kvalitet ovih utakmica nije upitan a po meni je zalaganje veće jer se boriš za nešto na šta možeš otići možda jednom u životu. Taj Leverkusen je trilion puta odigrao sramotno, raspadne se nakon 20 minuta i popije 3-4 komada, igraju po 40 kola
                              Biće svakako, ali ovo je poslednje kolo, koje odlučuje mnogo toga, treba ga začiniti malo...a meni lično repke nisu za to.

                              Taj Leverkuzen još uvek nema poraz kući ove sezone, tako da svakako očekujem dobru tekmu protiv Lajpciga koji ume dobro da odigra protiv svakoga.

                              A zanimljivo je da si preskočio prve 4 tekme, od kojih su 3 gradska derbija i prešao odmah na Lever.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Ne bih znao, nisam učestvovao u pravljenju samog formata lige.
                                Ma ok, pitam samo cudno mi..kako god..



                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X