Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Nista pametno,kojim pojedincima (i dobrim i losim) i dokle ces glumiti satelit i potrcak Gangarica,nek dodje nek nam obajsni svoju verziju oko bodova,zasto ne kaze sta ne valja,sto ste losi,sto ne moze da podnese da Sanduovao opcija izglasana

    Veliki Gangaric,koji se borio i kukao da se ugnjetava i da su svi protiv njega na forumu,jer mu ispunjeno sta ne valja sta sad izigrava,ako ga forum ne zanima ne igras igre,ne citas ga i cao,postujem to,a ovako samo pokazuje koliko ga itekako zanima i izjeda

    Borio se ovde za postenje i slobodu razlicitog misljnjenja ,ja nisam rec rekao protiv njega a sto imam razlicto misljenje najlake je ban,jel tako

    Izdrkava se ovde nad 30 ljudi zato sto ima svoje licne ratove,sa Sanduom,Oljom,i ne znam sa kim jos i onda resio da zeza sve da istera nesto svoje ,eto isterao si pobedili ste.ali nisi ni svestan ,da si izgubio jer si ovim pokazao koliko si ustvari mali covek

    Na kraju ce vrv jednog dana i tebe izbaciti i jos par ljudi koje je ubedio u svoje lazi i koji samo mogu da stradaju zbog njega,a na kraju kad treba da se nesto konkretno kaze povlaci se cuti,prekida,dialog i uplice druge ljude da vode njegove bitke
    Kao prvo nauči se opštoj kulturi posle 7 godina provedenih na forumu i prestani da vređaš ljude. Znam da nisi naučen ali pokušaj da se ponašaš normalno kada si među ljudima.

    Tebe sam uklonio iz četa iz jednog i jedinog razloga zato što te ne gotivim i što nam ne trebaš u četu u kom nisi ništa napisao mesec dana, ja znam da si povređen i sad možeš tu da vređaš i mene i Aleksu do sutra. Nemoj ti da ubacuješ reči u usta da li se ja na nekom izdrkavam i da praviš svoje verzije priče i da uplićeš i Dušana i Olju. Ja sam Daletu rekao da ne želim da igram zato što se ne resetuju poeni u takozvanom plejofu i da Aleksa nastavi ako hoće. Aleksa je došao i rekao je da ne želi i on i rekli smo Daletu da nas ili diskvalifikuje ili da ubaci ove što su bili ispod nas i ne vidim u čemu je problem.

    Ja sam Daletu više puta rekao da Lordovi neće da igraju iz naših razloga i da ubace ove ispod nas ili prosto da nastave ovako samim tim što će ekipe koje igraju protiv nas uvek pobeđivati. Prošla su samo dva kola i sve može normalno da se nastavi i jedini oštećeni je Dale zato što smo ga dobili u drugom kolu i niko više.

    A ti Fiksni možeš da se ponašaš kao ostavljena devojka do sutra batice prosto nisi poželjan zato smo te izbacili i kraj priče, a tvoje prognoze šta će biti i fudbalska znanja možeš da nastaviš da iznosiš i da se raduješ sam sa sobom.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Pa hajde Aleksa reci svoje misljenje, ja ga ne vidim nigde. Šta smeta? Jel igrate? Pošto možeš sam da odlučiš evo reci mi čime sam ja zaaluzio da mi se pišu svakakve stvari, I jesam li ja mozda pokazao svoje pravo lice?
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Ljudi Lordovi ne igraju, ja sam to shvatio, a nisam ni u igrici. I to je to, nista vise. Igra se sa prenosenjem, bez lordova. 7 timova ili zamena. Tacka.

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Bravo Fiksni, sada si i ti pokazao svoje pravo lice, nemam ja sta da glumim necijeg potrcka, hvala bogu mogu sam da odlucim u sta cu da verujem.
          Ja pokazao lice ,zasto ja ja sam imao svoje misljenje rekao ga pa cak pristao i na anketu i sta god bilo na njoj nastavio bi,a gospodinu se to nije svidelo,pa me obrisao jel?....Tvoja glava objasni onda zasto ne igrate zasto vrsi pritisak na vodjstvo lige,i to kad vam ne odgovara,i objasni mi molim te iz tvoje glave,kako je to dobro i pravedno da se ne prenesu bodovi,pa mogao sam onda da ne tipujemo 3 poslednja kola i bili bih u 8,o Bojsima da ne pricam ,oni su mogli,mogli smo da poklanjamo pobede onda vi ne bi ni usli vrv u 8,na sta bi licila sledeca sezona sa ovim pravilom,i gle svi misle pogresno sem vas...

          Comment


          • Fiksni ja nisam bio za tvoje izbacivanje, ali jedna stvar mi nije jasna. Ljudi NECE da igraju. Njihovo pravo i to je to. U cemu je problem?

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ja pokazao lice ,zasto ja ja sam imao svoje misljenje rekao ga pa cak pristao i na anketu i sta god bilo na njoj nastavio bi,a gospodinu se to nije svidelo,pa me obrisao jel?....Tvoja glava objasni onda zasto ne igrate zasto vrsi pritisak na vodjstvo lige,i to kad vam ne odgovara,i objasni mi molim te iz tvoje glave,kako je to dobro i pravedno da se ne prenesu bodovi,pa mogao sam onda da ne tipujemo 3 poslednja kola i bili bih u 8,o Bojsima da ne pricam ,oni su mogli,mogli smo da poklanjamo pobede onda vi ne bi ni usli vrv u 8,na sta bi licila sledeca sezona sa ovim pravilom,i gle svi misle pogresno sem vas...
              Ne igramo iz jednog jedinog razloga a to je da se ne postuje receno, bila je koliko znam prica da se u plejofu ne prenose bodovi i mi smo igrali sa tom misli i odjednom se pobunili par da je glupo ili ne znam sta sve i promenilo se pravilo. Ne zelim vise da razglabam s tobom jer znas samo da vredjas tako da me kulturno zaobidji.

              Comment


              • Cekajte ljudi polako, polako. Mozda je neko hakovao nalog na chatu pa ste zato izbaceni iz te grupe.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Cekajte ljudi polako, polako. Mozda je neko hakovao nalog na chatu pa ste zato izbaceni iz te grupe.
                  Hehehe al si zanimljiv Pozdrav za četvrto tri i drugare iz prve klupe.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Madrid nije to problem. Po meni je problem što se SVE radi iza zatvorenih vrata, što svi pričaju "negde tamo", a ovde niko nije napisao da neće igrati dok ja nisam to uradio. Naravno da nije problem to što neće da igraju, igraće Mrkela I Dejan, ako budu hteli i ako se ostali slažu. Rešeno, idemo dalje, nećemo se pobiti zbog h2h.

                    Ja bih iskreno voleo da čujem Aleksine razloge, ali ako on ne želi da ih podeli, nema veze.

                    Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Ne igramo iz jednog jedinog razloga a to je da se ne postuje receno, bila je koliko znam prica da se u plejofu ne prenose bodovi i mi smo igrali sa tom misli i odjednom se pobunili par da je glupo ili ne znam sta sve i promenilo se pravilo. Ne zelim vise da razglabam s tobom jer znas samo da vredjas tako da me kulturno zaobidji.

                    E vidis Leksa, nije bila prica, pogledaj u pravilima, nigde ne pise. Mozda si ti tako skontao, ali si pogresio jbg. I nije se pobunilo par ljudi, nego je vecina odlucila, ni meni ne odgovara, i igrao sam sa istom mislju da ce se resetovati, cak sam to i pisao, pa ne glumim sad ne znam sta i istupam iz lige.
                    Last edited by mark !t zer0; 28-11-17, 19:52.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Hehehe al si zanimljiv Pozdrav za četvrto tri i drugare iz prve klupe.
                      Kekekekekekekekekeekek

                      Ali ozbiljno provjerite sa developerima Telegrama ovo oko hakovanja. Meni djeluje prilicno moguce.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mogu li ja sa Mrkijem da igram i da se zovemo Lordi?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Kekekekekekekekekeekek

                          Ali ozbiljno provjerite sa developerima Telegrama ovo oko hakovanja. Meni djeluje prilicno moguce.
                          Puno si zanimljiv i duhovit ali to možda samo za sebe.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Ne igramo iz jednog jedinog razloga a to je da se ne postuje receno, bila je koliko znam prica da se u plejofu ne prenose bodovi i mi smo igrali sa tom misli i odjednom se pobunili par da je glupo ili ne znam sta sve i promenilo se pravilo.
                            Gdje bilo rečeno da se ne prenose bodovi? Piše negdje u ovoj temi ili pravilima? Ajd ako može da to neko pronađe pa ću i ja da se pobunim.

                            Comment


                            • Meni dosta, ti ako si duhovit i zanimljiv svakako moras biti samo za sebe, posto ostade sam. Progledase ljudi, it's a miracle. Cudo na nivou krtice kad progleda.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Kao prvo nauči se opštoj kulturi posle 7 godina provedenih na forumu i prestani da vređaš ljude. Znam da nisi naučen ali pokušaj da se ponašaš normalno kada si među ljudima.

                                Tebe sam uklonio iz četa iz jednog i jedinog razloga zato što te ne gotivim i što nam ne trebaš u četu u kom nisi ništa napisao mesec dana, ja znam da si povređen i sad možeš tu da vređaš i mene i Aleksu do sutra. Nemoj ti da ubacuješ reči u usta da li se ja na nekom izdrkavam i da praviš svoje verzije priče i da uplićeš i Dušana i Olju. Ja sam Daletu rekao da ne želim da igram zato što se ne resetuju poeni u takozvanom plejofu i da Aleksa nastavi ako hoće. Aleksa je došao i rekao je da ne želi i on i rekli smo Daletu da nas ili diskvalifikuje ili da ubaci ove što su bili ispod nas i ne vidim u čemu je problem.

                                Ja sam Daletu više puta rekao da Lordovi neće da igraju iz naših razloga i da ubace ove ispod nas ili prosto da nastave ovako samim tim što će ekipe koje igraju protiv nas uvek pobeđivati. Prošla su samo dva kola i sve može normalno da se nastavi i jedini oštećeni je Dale zato što smo ga dobili u drugom kolu i niko više.

                                A ti Fiksni možeš da se ponašaš kao ostavljena devojka do sutra batice prosto nisi poželjan zato smo te izbacili i kraj priče, a tvoje prognoze šta će biti i fudbalska znanja možeš da nastaviš da iznosiš i da se raduješ sam sa sobom.
                                Uspeo sam da te izvucem na forum
                                Prvo ja ne vredjam iza ledja ,bezmudo ko ti ,ako pre toga to vec nisam rekao osobi.
                                Znamo vrlo dobro kako volis Dusana i kako si jak na recima al kad njega nema,a sad se ovde ogradjujes od njih a ne ispustas ga iz usta bez i jednog razloga,mada ovako javno nemas muda nista konkretno da mu kazes,Olji kazes pa pobegnes ili prekines diskusiju jer ostanes nemocan u istoj,a posle si opet fin

                                Vidi mesec dana ne pisem,i onda me bas sinos izbacis kad te malo sujeta dotakla,zanimljivo,e moj majstore procitan si kao knjiga ,sto ste igrali 2 kolo dok anketa nije prosla sto odmah niste rekli,sto ne postujes anketu koja je nebulozna ali ajde

                                I samo da ti kazem kultura se ne uci na forumu nego kuci,i ne vredja se iza ledja,kao neka alapaca nego mi lepo dodjes i kazes sta ti nije jasno i das predlog,ili me bar ne izbacis iz grupe tako da ja tebi ne mogu nista tamo da kazem,ali ok

                                Jel ispunjeni uslovi promenjeni moderatori,skinut Rosu ban,uradjen reset,pravila se olabavila,i dalje nisi zadovoljan ok tvoje pravo ali ,majstore zaobidji forum ako te zanima i svi dragi,i kulturni tebi ljudi su na tvom chatu,sta ce ti ogavni forum i igrice na njemu

                                Ja te prvi nikad nisam potkacio samo sam pitao o cemu se radi i sto se glupirate i sabotirate ligu zbog bodova
                                Last edited by 61563; 28-11-17, 19:54.

                                Comment

                                Working...
                                X