Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa odgovorila sam obojici

    A i mislim da su vasi dalji komentati nebitni

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Dzaba sve, samo Slesonja ... osvi ostali mu nisu ni do kolena.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Meh ne razumeš šta hoću da kažem. Čuj ružno.. ejbg sad. Iskarikirao si moju poentu, ali ne razumeš ti to, onaj moj post je bio upućen curama, one to bolje kapiraju
        Kao što mnogi žele da žena ima ONO nešto, to se isto traži i kod muškarca, bar ja tražim. Mnogo je važnije da ima šlifa, šarma i da je duhovit.. kada se smejem pored njega.. može da bude visok i 175.. nema veze (volim visoke)
        A moja baba je umela da kaže.. kao mene učila ... lep muškarac je svačiji, a kad ostari više poružni, dok onaj manje lep (nikada nije rekla ružan) dobije na muževnosti, naravno mislila je na one baš mlade. Nije da sam je nešto slušala, ali pametna bila mnogo, obrazovana i mogu reći za mnoge stvari bila u pravu.
        Au! Aleksa ima da se razočara! Rekao mi da samo zbog tebe prelazi u Jedinstvo. A on ni pod " može proći " ne prolazi. Cuke bi nadoknadile šarm i duhovitost, al centimetre bome ne mogu ...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Olji je minimum 175, a on nema ni 170. Hoce li se vratiti sada u Arsenal?

          Comment


          • Ehhhh kada bi se Olja tako pitala, tesko da bi ovaj svet postojao ovakav.

            Necu pobogu sa njim pod ruku valjda samo nek Leksa radi za sta je placen..cm ne igraju nikakvu ulogu tu...jedino ako je neki centarsut previsok, a njemu upucen..ali to se nece desavati. Uostalom Mata mi je jedan od omiljeninih

            Mnogo pricate fale vam mozda cm?


            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • hahahahaha

              Ja ispunjavam sve pomenute uslove + imam zlatnog retrivera i bradu ko Mata. Dobro, malo dužu.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ne znam za ispod koliko vazi da ti fali cm.

                A bolji sam frajer od svih nabrojanih.

                Comment


                • Eto Vese bravo za tebe! Ritriver te ipak izdvaja iz gomile, priznaj, pogotovu ako ga setas. A kuckarke blese za tobom...pod uslovom da ne vodis zenu sa sobom i sitnu decu

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Cak ni kod ljubimca mi ne fali cm nemacka doga
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Njemacki ovcar.

                      Comment


                      • Ena je moj pas, moja odgovornost. Ja se brinem da je zdrava, sretna i zadovoljna, a ona mi zauzvrat omogućuje da budemo primjećeni u svakom trenutku ...
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Cak ni kod ljubimca mi ne fali cm nemacka doga
                          Kad si spomenuo ljubimca,ja pomislio na nesto drugo...ne trebaju meni testovi

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Kad si spomenuo ljubimca,ja pomislio na nesto drugo...ne trebaju meni testovi
                            Jedino Fiksni cita izmedju redova, hahahahahhah Ovo ti je bio test, Fiks, sve jasno
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Kad si spomenuo ljubimca,ja pomislio na nesto drugo...ne trebaju meni testovi
                              I ja isto.
                              Fiksni saint kao Mara i ja.
                              -To define is to limit.

                              Comment


                              • Sve svetac do sveca. Sto je najgore, izvrnuli ste mi post, ispadoh neki manijak. Sramota!

                                Moracu da okacim sliku ljubimca.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X