Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    Muž Seke Aleksić - i široka ramena i trbušnjaci. Nosi skupa odijela, dobro mu stoje.
    (meni on nekako izgleda 'prazno')

    Maro jel ti on privlačan?
    Apsolutno ne...
    Originally posted by Uroš View Post
    Brate najružniji lik na svetu sekin muž i Igor X.

    Jake Gyllenhaal neprevazidjen, i broj jedan uzor mnogih ženskaroša Ryan Gosling.
    Džejk mi je kako tako ali Rajan sasvim ok ,a i poštujem ga kao čoveka posbno zbog ovoga

    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Kakav je on samo talenat.

      Spoiler




















      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Evo članak sa jednog portala, mislim da je dušu dao za ovu temu.


        Zbog pokojnikovog 'ponosa' je suspendovano 5 medicinskih sestara

        Genitalije jednog muškarca bile su toliko interesantne medicinskim sestrama Zdravstvenog centra u Denveru, da nisu prestale da pokazuju interesovanje čak ni kada je pacijent umro.


        Predstavnik centra saopštio je da je pet medicinskih estara suspendovano zbog neprestanog zavirivanja u međunožje pacijenta za vreme njegovog boravka u bolnici.

        Razlog?
        Veličina muškarčevog penisa.
        Neprimereno ponašanje sestara dogodilo se između 31. marta i 3. aprila, ali je prijavljeno tek u maju, kada je jedna od zaposlenih sestara slučajno čula razgovor svojih koleginica.
        "Žene su čak otvarale vreću s telom samo da bi mogle da vide ono što ih je zanimalo", izjavio je portparol centra Džoš Rasmusen za Denver čenel.
        Iako je policija reagovala, "zaključila je da nije bilo dovoljno dokaza o počinjenom prestupu" i naložila centru da interno reši problem, prenosi Njuzer.
        Sestre su se vratile na posao nakon tri nedelje suspenzije.

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Originally posted by Bane je View Post
          Evo članak sa jednog portala, mislim da je dušu dao za ovu temu.


          Zbog pokojnikovog 'ponosa' je suspendovano 5 medicinskih sestara

          Genitalije jednog muškarca bile su toliko interesantne medicinskim sestrama Zdravstvenog centra u Denveru, da nisu prestale da pokazuju interesovanje čak ni kada je pacijent umro.


          Predstavnik centra saopštio je da je pet medicinskih estara suspendovano zbog neprestanog zavirivanja u međunožje pacijenta za vreme njegovog boravka u bolnici.

          Razlog?
          Veličina muškarčevog penisa.
          Neprimereno ponašanje sestara dogodilo se između 31. marta i 3. aprila, ali je prijavljeno tek u maju, kada je jedna od zaposlenih sestara slučajno čula razgovor svojih koleginica.
          "Žene su čak otvarale vreću s telom samo da bi mogle da vide ono što ih je zanimalo", izjavio je portparol centra Džoš Rasmusen za Denver čenel.
          Iako je policija reagovala, "zaključila je da nije bilo dovoljno dokaza o počinjenom prestupu" i naložila centru da interno reši problem, prenosi Njuzer.
          Sestre su se vratile na posao nakon tri nedelje suspenzije.

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Kakva ponuda

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Originally posted by Miletić View Post
              Kakva ponuda

              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
              Jezivo jbt ... i ponuda i faca.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Nikolaj Coster-Waldau.



                Last edited by icetea; 22-01-18, 05:30.
                -To define is to limit.

                Comment


                • Alex O'Loughlin





                  Spoiler










                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Drži se Marija


                    Comment


                    • Ovaj Marin nije loš, al ovaj Urošev... bljaks!

                      Elem.. baš lepo od tebe Tea što si se setila da ovde nešto normalno postaviš. A kako zabolela glava od današnjih dešavanja...znašvećokomeičemupričam... pa htedoh da ti se pridružim, malo da odvojim vreme za neke lepše stvari i tek me je sada zabolela glava, kada sam počela da razmišljam i shvatila da mnogo to mršavo sve na toj belosvetskoj sceni. Sve neki golobradi lepotančiči, na isti kalup pravljeni, eventualno napucani u teretanama (pazi ovog Uroševog) i činjenica dok malo muškarac ne napuni koji godinicu, samo je za eventualno gledanje... jer šta da radiš sa njim inače

                      I kako nisam mogla da se setim nikog osim recimo Tom Hardija ili Majkl Fasbendera (ne fali im ništa da se razumemo, možda Hardiju koji cm), ja krenula da gledam te neke liste najzgodnijih, najlepših, bla, bla.. i onda sam počela da se smejem i to naglas.. na listi tamo nekog Glamura, moš' mislit od njih 100 na 22om mestu Kamberbač..alooo ljudi, mislim stvarno i da ne pričam o ostalima, a da... na prvom mestu onaj slatkog lica totalno neharizmatični glumac, nemam pojma kako se zove, igrao u filmu "50 nijansi sive"... ajooooj, ajooooj!
                      Pa toliko toga je potrebno da dobiješ epitet naj dasa, makar i na lisiti Glamura, a ne samo lepo lice.. ništa bre ne znaju.

                      I tako se setim, naravno sportiste, a koga bih drugog... i to Tom Brejdija, ali on mi je u totalnom paketu samo sa Žizelom njegovom, pa ne ide nešto da sada tu postavljam i žene.. bzvz


                      I onda pronađem sliku Krisa Hemsforta, koji mi je bio totalno neinteresantan kao mlađi, plavušan, zalizan, obrijan..ali ovde izgleda mrak, jer je naravno dobio malo na godinicama



                      Bože dok sam bila mlađa nisam bila ovoliko izbirljiva

                      A setiću se, pronaći ću još nekog sigurno
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sve je to lepo tako pričati dok ne stane ispred tebe ovaj lik. Verovatno. Mada ni ja ne volim napucane devojke tako da razumem.

                        Gosling je bratu Mambi i meni bio ne mogu reći uzor ali (btw ko zna gde je brat)... Ja još gotivim Jake Gyllenhaala. On je tata po meni isto.

                        Comment


                        • Pa dobro sad baš, nije da ne staju takvi neki slični ispred mene samo prosto me ne interesuju ali baš nikako.

                          Mamba zauzet previše

                          I da, ne samo što je lik napucan, već te sladunjave face... ma to ne volim nikako.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Znači ja ne bih šanse imao. Morao bih da izgledam ružno do 30te pa posle da postanem zgodan, da bih prošao, sam oštrim crtama lica i to. Hipotetički pričam.

                            Treba i harizme imati

                            Last edited by Cassius Clay; 22-01-18, 23:26.

                            Comment


                            • Meh ne razumeš šta hoću da kažem. Čuj ružno.. ejbg sad. Iskarikirao si moju poentu, ali ne razumeš ti to, onaj moj post je bio upućen curama, one to bolje kapiraju
                              Kao što mnogi žele da žena ima ONO nešto, to se isto traži i kod muškarca, bar ja tražim. Mnogo je važnije da ima šlifa, šarma i da je duhovit.. kada se smejem pored njega.. može da bude visok i 175.. nema veze (volim visoke)
                              A moja baba je umela da kaže.. kao mene učila ... lep muškarac je svačiji, a kad ostari više poružni, dok onaj manje lep (nikada nije rekla ružan) dobije na muževnosti, naravno mislila je na one baš mlade. Nije da sam je nešto slušala, ali pametna bila mnogo, obrazovana i mogu reći za mnoge stvari bila u pravu.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Evo vam jedan miks, pošto se ženama ukus totalno razlikuje u zavisnosti od starosti mladosti

                                Julian McMahon

                                Spoiler


                                William Levy

                                Spoiler


                                Jesse Williams

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X